Page 2 of 4 FirstFirst 1234 LastLast
Results 11 to 20 of 37
    Senior Member
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Sirius
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by IHunt View Post
    biraz daha hızlı olması gerek toplu banların aralığı yaklasın 15 ila 20 gün arası oluyor o süre zarfında makrocu veya k0xper dediğimiz kesim tekrar oyunda yeni hesap açıyor ve bu sürede elde ettiği paraları sitelere zaten aktarıyor yani onların zararı olmuyor asıl olan sunuculara ve genel olarak oyuna oluyor.. ben çok şahit oldum adamı goruyorum koxper uruk hailerde kasıyor soruyorum ban yemıyormusun sen neden kullanıyorsun diyor sürekli char açıyorum zaten... peki bu adam zevkine mi sürekli char açıp duruyor hayır tabiki de kazancı var buna önlem alınması gerek
    bunu onlar da biliyor, ama dc pre pre pot ıvır zıvır çeken adamı hemen banlarsan bir daha almaz ve şirket zarar eder

Senior Member xBionic's Avatar
    Class
    KO -> Priest
    Race
    Karus
    Haftaya böyle bir konuyla başlamak...

Süper
    Kişiliğini makamdan alanlar, makamdan sonra kişiliksiz kalırlar.

Junior Member
    Class
    KO -> Priest
    Clan
    Symbian
    Server
    KO -> Ares
    Race
    El-Morad
    ares, schedule of bifros, 90% archers macros and koxper

2 günde bir böyle tarama olmadığı sürece hiç bir anlamı yok parayı götürüyor adamlar sonradan banlasan ne olucak tekrar açıyor.2 günde bir tarama olsa adamlara imkan sağlamazsınız oyunda 1tane bile hile görmeyiz...

SIRIUS IIStormBreakerII

merhaba Eryudes;

maradonda silan genie den kasan biri olarak TPT banned nasıl atabiliyorsunuz anlamış değilim hiçbir illagal programda kullanmış değilim bunun açıklamasını yapmanızı rica ediyorum daha önceden de altarda onuyorken ticked attığım için ticked blok attınız ( 1yıl oldu ) gündüzleri çalışıp akşamları 2 saat vakit geçirmek istiyoruz onada müsade etmiyorsunuz ama hiçbir şeklide muhattap bulamıyorum teşekkürler.

Junior Member
    Quote Originally Posted by arz_Yc7Zw4Hx View Post
    2 günde bir böyle tarama olmadığı sürece hiç bir anlamı yok parayı götürüyor adamlar sonradan banlasan ne olucak tekrar açıyor.2 günde bir tarama olsa adamlara imkan sağlamazsınız oyunda 1tane bile hile görmeyiz...
    aynen katılıyorum

kaç gün ban yediğimi nasıl öğrenebilirim

Banned
    Nickname
    OzamanDANS
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Gaia
    Race
    El-Morad
    Infractions
    0/1 (15)
    Gerçekten çok değişik bir firmasınız sürekli oyuncu banlamak yerine adam akıllı program kullanında kops açamasın kimse haksızmıyım yıl oolmuş 2020

Bugün benimde karakterim hapise girmiş oyunun 20. günündeyim hiç bir şekilde marko veya pedal kullanmadım bana ulaşırsanız sevinirim şuan mağdurum

merak ettiğim bir hususda bana açıklma yapacak YETKİLİ bir kişiye şimdiden sonsuz tesekkurler..

Macro kullanımı TPT yada TBT her ne ise o klasmana giriyormu?
    ikinci bir sorum ben yaklasık 2 3 haftadır karakterime toplasanız 4 5 kez girdim eskiden kullanılanmacro neden suan tbt yada tpt yiyor..
    3 üncü ve son olarak karakterimi incelerseniz kxp tpt yada 3 party uygulama acmaya nitelikli bi karakter degil zaten 83 level % 15 7 quest mhtril set 3 adet +7 quest bow olan bi karakter ben bilet atıp tekrar inceleme istesem gerekse geçmiş donemlerde macro kullandıgım için zindan bölgesine gönderilmesin arz etsem sonuc ne derecede olabilir?