Results 1 to 8 of 8
    Senior Member Yescoo2's Avatar
    Race
    El-Morad

Destek biletine destek verilmemesi

selam arkadaşlar

ben hesapta kullandıgım numaramı iptal ettirmiştim şimdi sistem saati degişikliği yüzünden otp bloke oldu ticket attım ya otp iptal edin yada numarayı değiştirelim diye bütün doğum tarihi hesap açılış tarihi herşeyi verdim karakter benim yani öyle çalma çarpma gibi birşey yok bana gelen cevap otp sıfırla yahu zaten numaram kullanım halinde olsa size ticket atmam hallederim sorunu siz orda destek vermek için yokmusunuz mağdur olduk ama umrunda degil kimsenin bu kadar mı oyuncuya desteğiniz yayıncı değil oyunculara destek vermelisiniz ben üzüldüm açıkçası onca emeğim hiç oldu gitti keşke böyle bitmeseydi bu oyun benim için.
    Last edited by GamesDepot; 01-10-2020 at 04:59 PM.
    Birlik Ve Beraberlik İçerisinde Tek TÜRKİYE !

Mod Team Lead ScORp_LiON's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Selam,

Lütfen aşağıdaki konuya göz atınız.

E-Posta ve Numara Güncellemelerinde Son Tarih 15 Şubat!
    Herhangi bir sebeple Cheat Reports konuları veya kanıt içerikleri resmi forum, farklı forum sayfaları ve diğer platformlarda ya da 3. kişilerle paylaşılması yasaktır. Bu kurala uymayan forum ve discord hesapları süresiz olarak kapatılır, oyun hesapları GM inisiyatifine göre cezalandırılabilir.

Senior Member
    E mail ve telefonuna kendin sahip çıkmalısın.
    Bunu bile beceremiyorsan suçlu sensin kimseye suç atma.

Senior Member
    ben lisede telefon aldım aradan 20 sene geçmiş hala aynı numara bir insan neden numara değiştirirki bana hiç inandırıcı gelmiyo bence sen hesabı satın almışın şimdi gıygıy yapıyosun

Senior Member Yescoo2's Avatar
    Race
    El-Morad
    ko kitlesinin fikrinide zikrinide degiştiremezsin belli bir seviyede kalmış hep ben mağdur oldum yardım talep ettim bunda ne var neden böyle linç edici davranıyorsunuz ki sonra ko'da adam kalmadı herkes farklı oyunlara geçti diye tepki verirsiniz neyse herkes kendine göre haklı kalın sağlıcakla karakterim gitti artık bu oyuna bağlanacak birşeyim yok umarım sizin başınıza gelmez gelirse bu dediklerinizi anlarsınıziyi akşamlar.
    Last edited by GamesDepot; 01-10-2020 at 04:59 PM.
    Birlik Ve Beraberlik İçerisinde Tek TÜRKİYE !

Senior Member
    Otp sistemi 4. Kaydi kabul etmiyor aynı numara için 20 yıldır aynı numarayı kullanıyorm her zaman simdi ki kadar duyarlı değildim otp hakkım doldu. Soyulmamak için bı yakınıma aldım oda iptal ettirmiş telefonu ben napayım o zaman suçlu ben miyim yoksa otp sistemine 3 hak tanıyan mi. Aktif oynanan 1 hesap olsun kayıt bır hesap kayıt açılınca eski hesap otp si iptal olsun

Senior Member
    Quote Originally Posted by Emerv View Post
    Otp sistemi 4. Kaydi kabul etmiyor aynı numara için 20 yıldır aynı numarayı kullanıyorm her zaman simdi ki kadar duyarlı değildim otp hakkım doldu. Soyulmamak için bı yakınıma aldım oda iptal ettirmiş telefonu ben napayım o zaman suçlu ben miyim yoksa otp sistemine 3 hak tanıyan mi. Aktif oynanan 1 hesap olsun kayıt bır hesap kayıt açılınca eski hesap otp si iptal olsun
    3 hesap her sunucu için 4 karakter 10 tane sunucu var 120 karakter eder hepsini sildin süpürdün 4. hesap peşinemi düştün ben daha tek karakterimin yüzüğüne +2 basamadım

Sonuçta bilet bu yani. Biletinize destek isabet etmemiştir. Bir sonraki çekilişte bol şans.