Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 11
    Junior Member

Exclamation Hesap aitlik bilgileri hk.

Hesabıma uzun süredir girmediğim için şifre değiştirmem gerekiyordu.Şifre değiştirme isteği gönderdim fakat mailime herhangi bir posta gelmedi bunun üzerine desteğe başvurdum.Ve hesap güvenliği için bana [email protected] adresinden mail atacaklarını söylediler.Attıkları maili destek birimine ilettim. Şimdide benden yok hesap kayıt tarihiymiş yok ödeme geçmişiymiş istiyolar. Kardeşim hesap benim hesabım eğer sistemsel bir sıkıntı olmasaydı ben şimdi şifremi değiştirmiş oyunu oynuyo olurdum. Hesabın otpsi bende maili benim mailim kayıtlı telefon vs herşey bende ama hesaba ulaşamıyorum var mı böyle gariplik ?

Ben hesabımın kayıt tarihini felan aklımda tutmak zorunda değilim.Sevgilimin doğum gününü unuturken yıllardır oynamadığım hesabın kayıt tarihini mi bilecem.

NttGame'den yardımcı olabilecek bir destek bekliyorum.(Evet başlık sansasyonel bir başlık farkındayım.Kusura bakmayın :D)

Mod Team Lead ScORp_LiON's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Selam,

Hesap sorunları hakkında destek alırken müşteri hizmetleri hesabın sizin olup olmadığına dair hesap aitlik bilgilerini talep edebilir. Bu bilgileri doğruladığınız sürece size destek verebilirler. Size sordukları soruların cevaplarını hatırladığınız kadarıyla yazınız.
    Herhangi bir sebeple Cheat Reports konuları veya kanıt içerikleri resmi forum, farklı forum sayfaları ve diğer platformlarda ya da 3. kişilerle paylaşılması yasaktır. Bu kurala uymayan forum ve discord hesapları süresiz olarak kapatılır, oyun hesapları GM inisiyatifine göre cezalandırılabilir.

Junior Member
    Sorunda burda başlıyor o bilgileri doğrulayamıyorum ödeme geçmişi felan hiç hatırlamıyorum.Ne yapabilirim.Ama hesap benim hesabım

Banned
    Infractions
    0/2 (20)
    Quote Originally Posted by ProFuNn View Post
    Sorunda burda başlıyor o bilgileri doğrulayamıyorum ödeme geçmişi felan hiç hatırlamıyorum.Ne yapabilirim.Ama hesap benim hesabım
    o ödeme geçmişi benm gördüğüm en saçma doğrulama yöntemi tarih falan doğum tarihi yaparsın da ödeme geçmişi ve hesap açma tarihi nedir ya birkeresinde 12 yıllık çarımın ödeme geçmişini ve hesap oluşturma tarihini istemişlerdi vermeemiştim ya dedm 10 yıldan uzun süredir var bu char siz nasıl hatırlıonuzda ben hatırlıyam dedim de:d mantıklı bulup işlemimi yapmışlardı (oyuna 4 yıl girmemiştim dolayısıyla ödeme geçmişide yoktu ki esn aldığım sitede hesabımı silmişti)

Senior Member Yescoo2's Avatar
    Race
    El-Morad
    bence hiç ticket atıp kendini yorma pek destek vermiyorlar
    Birlik Ve Beraberlik İçerisinde Tek TÜRKİYE !

Niçin bazı mail adreslerine nttgameden mail gelmiyor?

Bunun sebebi nedir araştırıldımı?

Varsa bir sebebi niye düzeltilmiyor?

Niçin oyuncular mağdur ediliyor?

Senior Member Yescoo2's Avatar
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by ChampionOfTrakya View Post
    Niçin bazı mail adreslerine nttgameden mail gelmiyor?

Bunun sebebi nedir araştırıldımı?

Varsa bir sebebi niye düzeltilmiyor?

Niçin oyuncular mağdur ediliyor?
    dostum bende karakterim için ticket attım tel numaramı kapattırmıştım otp saat degişmiş 10 kere yanlış girmeden bloke olmuş hiç bir destek veremiyorlar karakterim yalan oldu gitti pek umursadıklarını sanmıyorum
    Birlik Ve Beraberlik İçerisinde Tek TÜRKİYE !

Senior Member
    Müşteri hizmetlerinde işler böyle ilerliyor.

Senior Member
    iyi ben senin id'ni öğrenip hiçbir soruya cevap vermeden hesabı bana aktarın o soruları nerden bilcem diyeyim böyle saçmalıkmı olur en azından ne zaman açtığını bilirsin doğum tarihini bilirsin heeeee satın almadıysan tabi

Banned
    bahsettiğiniz sorunu bende yaşadım ama elimde karakterin tüm bilgileri olduğu için doğrulamayı tamamladım. gerekli ilgiyi gösterdiler fakat epey sürdü herşeyi bilmeme rağmen.