Page 2 of 7 FirstFirst 1234 ... LastLast
Results 11 to 20 of 70
    Senior Member TomMarveloRIDDLE's Avatar
    Nickname
    TomMarveloRIDDLE
    Class
    KO -> Mage
    Clan
    SlyTherin
    Server
    KO -> Destan
    Race
    Karus
    Etmek isteyen her türlü ediyor filtreleme çok saçma.

Senior Member
    Bence kaldırılsın herkes rahatça konuşalım.

Senior Member
    Bencede kaldırılmalı. Çünkü küfürü eden adam banlanmayı göze almıştır.

Moderator GamesDepot's Avatar
    Nickname
    xxxxxxCeZaxxxxxx
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Heaven
    Race
    Karus
    Filtrenin kaldırılmasını ben de destekliyorum. Küfürü yazacak olan kişi her şekilde zaten yazıyor.

Senior Member
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by GamesDepot View Post
    Filtrenin kaldırılmasını ben de destekliyorum. Küfürü yazacak olan kişi her şekilde zaten yazıyor.
    oyun içi otomatik reportlama sistemini nttgame düşünüyormu report butonu tüm konuşmalar otomatik gitsin pm üzerinden

isterim kalksin, kalkmasa bile bir ayar cekilmesi lazim, oyun karakterimin ismini yazamiyor kimse yarisi **

Senior Member
    usd bile yazamıyorsun ne alakaysa. hiç euro denemedim acaba o da mı filtreli

Senior Member
    Quote Originally Posted by yel613737 View Post
    usd bile yazamıyorsun ne alakaysa. hiç euro denemedim acaba o da mı filtreli
    fakirlikten o kardeşim..

eskiden oynadıgım oyunda küfürden ban yiyordun. ilk 2 seferde 1er hafta sonrasında sınırsız atıyorlardı. Oyunda kimse küfürü aklından geçirmiyordu o yüzden.

Senior Member PetnaNerepla's Avatar
    Nickname
    InxPetnaNerepla
    Class
    KO -> Mage
    Clan
    IntoxicatioN
    Server
    KO -> Sirius
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by NocturnalCreature View Post
    Fk anlarım, cumayı da anlarım da, tek anlam veremediğim vv yazınca yıldız çıkması. Bu nedir biri açıklarsa çok sevinirim..

Ve evet bence de kaldırılsın.
    vv ve usdde yıldız çıkma sebebi eskiden maradonda otomatik flood geçen bot charlardan dolayı.www.siteismi.com şeklinde linkler atarak yanınada 5USD 6USD şeklinde fiyatlarını belirttikleri için siteleri belli olmasın diye.www .net .com .org tarzı internet sitesi başlangıç ve sonunu filtrelediler.Devamında ise www yazmak yerine vvvvvv.siteismi.com yazdıkları için yan yana 2 tane v harfi w'ya benzediğinden o da filtrelendi diye biliyorum.

Şimdi sonuca gelicek olursak küfür etmek isteyen küfürün arasına . koyarak o yerine 0 yazarak aralarına - koyarak ' koyarak her türlü küfür ediyor.Sitelere gelicek olursak www yazmadan siteismi.c-o-m şeklinde yazabiliyor.Getirilen filtrelemenin işe yaraması 10 üzerinden 0 fakat normal yazı yazarken bizi kanser etmesi 10 üzerinden 10.Neden düzeltilmedi kısmına gelirsek çok daha önemli şeyler olduğu için düzeltilmemiş olabilir.Kaldı ki o çok daha önemli şeyler de düzeltilmiyor ki sıra buna gelsin.Neyse ah mgame ah bi bizimkilere fırsat versen herşeyi düzelticekler de hiçbişey yaptırmıyosun adamlara...