Page 1 of 3 123 LastLast
Results 1 to 10 of 26

Question Ringde aldiğim karakter hk.

Merhabalar dün yayında pazardan aldığım ringli karakterin makro videosu varmış izleyici arkadaşlar bana iletti şimdi aklımda ki soru bunun bana ne gibi bir zararı olur ve ya olmaz karakteri aldığım tarih 07/01/2020 makro videosu 02/01/2020
    Last edited by COOLDEDE; 01-08-2020 at 02:23 PM. Reason: Video linkleri temizlendi

Mod Team Lead ScORp_LiON's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Selam,

Oyun kurallarını ihlal eden bir hesap ncs kullandığında ya da ringlendiğinde aklanmaz. Biz her zaman forumda bu sorumluluğun alan kullanıcıya ait olduğunu belirtiyoruz ve pazardan oyun parası ya da takasla alacaksanız güvenilir ve emin olduğunuz kişilerden almanızı tavsiye ediyoruz. Hesap bu yüzden ceza almışsa siciline işlenmiştir ve tekrarında cezası katlanacaktır diye tahmin ediyorum. Ceza almamışsa veya işlem sırası bekliyorsa alabilir.
    Herhangi bir sebeple Cheat Reports konuları veya kanıt içerikleri resmi forum, farklı forum sayfaları ve diğer platformlarda ya da 3. kişilerle paylaşılması yasaktır. Bu kurala uymayan forum ve discord hesapları süresiz olarak kapatılır, oyun hesapları GM inisiyatifine göre cezalandırılabilir.

Şimdi öncelikle bu duruma gerçek hayattan bir örnek vererek yola çıkmak isterim bir araç satın aldığınızda hacizli ya da borçlu ise alan kişiye sıkıntı çıkartır fakat mahkemeye ya da gerekli yerlere şikayetinizi yaptığınız da bu yükümlülük sizin üzerinizden kalkıyor bilmiyorum yani bu olay biraz can sıkıcı ben siz yöneticilerin dediği gibi tek karakter alımını oyun içi yapıyorum ve aldığım karakterin son işlemiş olduğu cezayı ben çekiyorum bilemiyorum biraz garip geliyor bana neyse hayırlı o zaman ne desem bilemedim teşekkürler bilgilendirme için.

Senior Member MuratYILDIZ's Avatar
    Quote Originally Posted by COOLDEDE View Post
    Şimdi öncelikle bu duruma gerçek hayattan bir örnek vererek yola çıkmak isterim bir araç satın aldığınızda hacizli ya da borçlu ise alan kişiye sıkıntı çıkartır fakat mahkemeye ya da gerekli yerlere şikayetinizi yaptığınız da bu yükümlülük sizin üzerinizden kalkıyor bilmiyorum yani bu olay biraz can sıkıcı ben siz yöneticilerin dediği gibi tek karakter alımını oyun içi yapıyorum ve aldığım karakterin son işlemiş olduğu cezayı ben çekiyorum bilemiyorum biraz garip geliyor bana neyse hayırlı o zaman ne desem bilemedim teşekkürler bilgilendirme için.
    Ayıplı mal satan kişiye ceza uygulanır alan kişiye değil. Olması gereken aslında budur ama garip
    "Avlayacaksan en zayıf geyiği avla, çünkü sağlam olanlar yeni neslin devamını sağlayacaktır."

Quote Originally Posted by MuratYILDIZ View Post
    Ayıplı mal satan kişiye ceza uygulanır alan kişiye değil. Olması gereken aslında budur ama garip
    Yani evet olması gereken dediğiniz gibi ama yani karakteri alırken ben sicilini göremiyorum ki nereden bilip alacağım güvendiğimiz kişide yalan söyledi diyelim ne yapılabilinir ki bu durumda yani bilmiyorum bu duruma bir çözüm getirilmesi gerektiği kanaatindeyim.

Senior Member MuratYILDIZ's Avatar
    Quote Originally Posted by COOLDEDE View Post
    Yani evet olması gereken dediğiniz gibi ama yani karakteri alırken ben sicilini göremiyorum ki nereden bilip alacağım güvendiğimiz kişide yalan söyledi diyelim ne yapılabilinir ki bu durumda yani bilmiyorum bu duruma bir çözüm getirilmesi gerektiği kanaatindeyim.
    Ring 'i satışa sunuyorsak yönetimin böylesi durumların önüne geçmeli diye düşünüyorum.
    "Avlayacaksan en zayıf geyiği avla, çünkü sağlam olanlar yeni neslin devamını sağlayacaktır."

Ring 'i satışa sunuyorsak yönetimin böylesi durumların önüne geçmeli diye düşünüyorum.
    Umarım yönetim ekibi bu olayların önüne geçebilmek adına adım atar.

Senior Member
    +1 en azından kesit kanıtlar sunulursa ceza almamalı

Aslında ayıplı mal satıcı sorumluluğundadır ama şöyle bir ayrıntı var nttgame ekibi herzaman ring i karakter silme yada eski accountunuzdan yeni accountunuza karakterinizi taşımanız için getirdik karakter satışı için getirmedik şeklinde açıklama yaptığı için sorumluluk otomatikman alıcıya kalıyor yapıcak bişey yok malesef

Quote Originally Posted by Halo10001 View Post
    Aslında ayıplı mal satıcı sorumluluğundadır ama şöyle bir ayrıntı var nttgame ekibi herzaman ring i karakter silme yada eski accountunuzdan yeni accountunuza karakterinizi taşımanız için getirdik karakter satışı için getirmedik şeklinde açıklama yaptığı için sorumluluk otomatikman alıcıya kalıyor yapıcak bişey yok malesef
    Bu tarz açıklamalar sadece bu olaylardan sıyrılmak ve uğraşmamak için yapılmış gibi duruyor yani hiç gerçekçi açıklamalar değil umarım en kısa zamanda gerekli adımlar atılır bu konuda.