Page 1 of 5 123 ... LastLast
Results 1 to 10 of 49
    Senior Member

Yayıncılara verilen solar tatto

Yayıncılara cash SC herşeyi verebilirsiniz. Hatta premium dahi verin ama onları diğer oyuncuların ulaşamadığı bir eşya verememelisiniz. Şu an solar tattoya ulaşma imkanı yok kimsenin. Bunun eşya vermekten farkı yok bence. Solar tattoyu pusa eklerseniz verebilirsiniz ama ayrıcalık yaratacağı için verilmemeliydi. Takdir oyuncuların.

Senior Member
    Bence tattolar pus a eklenmeli ben buna inanıyorum.

Senior Member
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Sirius
    Race
    El-Morad
    sadece etkinlerle alma imkanı buluyor normal oyuncular, bence de yayıncılara verilmemeli

Senior Member MuratYILDIZ's Avatar
    Katılıyorum. Pusda olmayan bir itemin verilme taraftarı değilim.
    "Avlayacaksan en zayıf geyiği avla, çünkü sağlam olanlar yeni neslin devamını sağlayacaktır."

Senior Member GengaR_AreS's Avatar
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Oreads
    Race
    Karus
    Sadece tatto yetmez Undy sc de versinler bence. Yayıncılar o kadar emek veriyor yayın yapıyor, knight online reklamı yapıyorlar sonuçta. Bırakın da diğer oyunculardan bi farkları olsun. Ne kadar çok yayıncı o kadar çok izleyici demek. Ne kadar çok izleyici o kadar çok oyunun popülaritesinin artması demek. Bu da yeni oyuncu demek. Versinler işte ne zararı var? Vermesinler de yayıncılar ezik charlarla farm yapıp kalitesiz yayınlar mı izletsin? HP'si Deff'i AP'si yüksek karakterleri olsun ki rahat rahat yayın yapabilsinler ve oyunun PvP'sini bütün izleyicilere göstersinler. Oyunun sadece farmdan ibaret olmadığını anlatsınlar işte. Ben yayıncılara edit char verilmesini bile yadırgamam. Bunu desteklerim hatta. Böylece en azından dilenmezler artık.
    Last edited by GengaR_AreS; 01-08-2020 at 12:00 PM.

Senior Member NeedB's Avatar
    Quote Originally Posted by GengaR_AreS View Post
    Sadece tatto yetmez Undy sc de versinler bence. Yayıncılar o kadar emek veriyor yayın yapıyor, knight online reklamı yapıyorlar sonuçta. Ne kadar çok yayıncı o kadar çok izleyici demek. Ne kadar çok izleyici o kadar çok oyunun popülaritesinin artması demek. Bu da yeni oyuncu demek. Versinler işte ne zararı var? Vermesinler de yayıncılar ezik charlarla farm yapıp kalitesiz yayınlar mı izletsin? HP'si Deff'i AP'si yüksek karakterleri olsun ki rahat rahat yayın yapabilsinler ve KO PvP'sini bütün izleyicilere göstersinler. Oyunun sadece farmdan ibaret olmadığını anlatsınlar işte. Ben yayıncılara edit char verilmesini bile yadırgamam. Bunu desteklerim hatta. Böylece en azından dilenmezler artık.
    1 hafta yayın yapar sonra sıkıldım deyip satar itemleri. 2 ay sonra özledim deyip yine geri gelir dilenir

Mod Team Lead ScORp_LiON's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Nvidia kendi yayıncılarına 2080ti ekran kartı hediye ediyor. Yaklaşık fiyatı 11.000 ila 14.000 lira arasında siz tattoo'ya mı takıldınız
    Herhangi bir sebeple Cheat Reports konuları veya kanıt içerikleri resmi forum, farklı forum sayfaları ve diğer platformlarda ya da 3. kişilerle paylaşılması yasaktır. Bu kurala uymayan forum ve discord hesapları süresiz olarak kapatılır, oyun hesapları GM inisiyatifine göre cezalandırılabilir.

Quote Originally Posted by ScORp_LiON View Post
    Nvidia kendi yayıncılarına 2080ti ekran kartı hediye ediyor. Yaklaşık fiyatı 11.000 ila 14.000 lira arasında siz tattoo'ya mı takıldınız
    Banane nvidia dan konumuz nvidia değil. Solar tatto kazanmak için bir çok kişi mücadele verdiğimiz oyunda yayıncılara da pus hediyesi verin mevzu kısaca bu!

Senior Member MuratYILDIZ's Avatar
    eğer kıyaslama yapacaksak uzun bir liste çıkarabilirim hep olumlu konusuyoruz ama olumsuzları görmüyoruz.
    "Avlayacaksan en zayıf geyiği avla, çünkü sağlam olanlar yeni neslin devamını sağlayacaktır."

Senior Member
    Tamamını okumadınız sanırım yazımın. O ekran kartınada pustaki herhangi bir eşyayada hemen ulaşabilirim. Ama solar tattoyu ne kadar istesemde alamam. He Nvidia yayıncılara diğer insanların para ile alamayacağı bir ekran kartı verirse o zaman sizin yazınız haklı çıkar.