Results 1 to 3 of 3
    Junior Member

pazar ile ilgili bir sorum var

Doğru yere mi açtım konuyu bilmiyorum ama ilginç bir şey oldu. oyuna yeni gelen bir özellik mi bilmiyorum. Pazarda satmak için koyduğum eşyalar satış fiyatımın altında değerlerden satın alınmış.

2150.000 e koyduğum eşya 2085.000 e satılmış . Diğer satışlarımda da fiyatlar düşmüş.

Bilgi verebilen olursa sevinirim.

Saygılar....

Senior Member Death_Stroke's Avatar
    Merhaba,
    Pazar Kalkınma fonu eklendi ondan dolayı kesilmektedir.

Pazar Kalkınma Fonu

*Buying ve Selling pazarlardan yapılan tüm işlemlerden %3 kesinti yapılacak ve bu %3'lük kesintinin bir kısmı fon'a eklenecektir.

*Toplanan para 2.1 Milyar'a ulaştığında ise sistem havuzdan rastgele 7 oyuncu seçecek ve kazananların ödüllerini oyun içi posta yoluyla gönderecektir.
    *NOT: Fon'a katkıda bulunan karakterlerin fon'da toplanan parayı kazanma şansı olacaktır.
    (Fon içerisinde toplanan paranın dağıtımına oyundaki tüm karakterler dahil olmayacaktır. Belirli sınırlamalar bulunmaktadır)

*Kazanılan ödülleri Kaishan NPC'sinin yanında bulunan [Grand Merchant] Assistant aracılığı ile takaslayabilirsiniz. Kazanılan ödüllerden satış sisteminde olduğu gibi %3 kesinti yapılacaktır.

Ödüller
    1. şanslı kazanan 10 GB değerinde Mithril Çek(Takasa ve satışa kapalı, 7 gün içerisinde bozdurulmalıdır)
    2. şanslı kazanan 5 GB değerinde Platinum Çek (Takasa ve satışa kapalı, 7 gün içerisinde bozdurulmalıdır)
    3-7 arasındaki kazananlar ise 1 GB değerinde Gold çek kazanacaklardır.(Takasa ve satışa kapalı, 7 gün içerisinde bozdurulmalıdır)

Junior Member
    Quote Originally Posted by strum View Post
    doğru yere mi açtım konuyu bilmiyorum ama ilginç bir şey oldu. Oyuna yeni gelen bir özellik mi bilmiyorum. Pazarda satmak için koyduğum eşyalar satış fiyatımın altında değerlerden satın alınmış.

2150.000 e koyduğum eşya 2085.000 e satılmış . Diğer satışlarımda da fiyatlar düşmüş.

Bilgi verebilen olursa sevinirim.

Saygılar....
    evt bence cok sacma sapan olmuŞ neden dersen saten adamin İhtİyaci oldugundan satio ve bu oyun İyİce ne yapmak istedigini bilmio sadece oyuncu kacirio bence