Page 3 of 3 FirstFirst 123
Results 21 to 24 of 24
    Senior Member
    Nickname
    Hgs
    Class
    KO -> Mage
    Clan
    1925Göztepe
    Server
    KO -> Destan
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by rerersdsd View Post
    Katılıyorum.
    Konuyu açan arkadaş yeni user diyorsun da mmorpg oyunu olarak uzun süredir hayatta olan ,serverları hala dolu, hatta yeni oyuncuların başladığı bir oyun ben görmedim

Destan serverında baştan karakter açıp kastım bütün joblarda zevkine. İnan o kadar yeni başlayan, oyunu bilmeyen insanlara rastladım ki. Hepsiyle muhabbet ettim. Pazar için değil gerçekten zevkine oynayanlar.

Yani bu yeni user sorunu tezini neye dayanarak ürettin anlamıyorum.
    evet bende karşılaştım ama 1 ay 2 ay geçmeden bırakıyorlar... pot parası kasamıyor adamlar... drakiden gelen wb leri satarak pot parası kasmaya çalıştılar.. preleri bitince biz bırakıyoruz deyip çıktılar... yeni oyuncuların bu şartlarda oyunda ayakta kalma şansları yok.. 1 ay 2 ay direnir sonra bırakırlar...
    ben yina burayada yazayım pre ve pus almayın.. firmaya para kazandırmayın... açık pandemi devam ettiğince presiz oynamaya devam ederim.. baktım düzelmiyor itemleri satar oyunu bırakırım...

Senior Member
    Bu oyuna yeni userin gelip kalıcı olması çok zor. 10 yıllık oyuncular oyundan zor item yapıyor.(Malesef site üzerinden yapıyor.) Yeni bir userin bir şeyler yapması imkansıza yakın.Yeni user gidip dc pre çekmeyecek. İtem yapması daha da zorlaşacak.Hatta pot parasını bile bulamayacak.Dc mantığını anlayana kadar oyundan nefret eder hale gelecek.
    Oyunda geniş çaplı bir güncelleme de yok. Isıtıp ısıtılıp ayn etkinlikleri önümüze koyuyorlar. Oyuna bir şeyler gelmiş dur bakayım bir olayı yok yani. Daha bunun otpsi-trade açması falan var. Bilmedikleri bir oyun için bu kadar uğraşacaklarını sanmıyorum.
    Last edited by INirvana; 12-18-2020 at 05:38 AM.

Geçen eski çarımın şifresini buldum 2006 yılında dts slotalarında cikcik patlattığımız zamanların arkadaşıma gel car aç makarasına oynayalım dedim panemide var yasaklar vs. meğer cash çekmeden trade pazar olmuyor yeni çarlarda insan oynayıp oynamayacağını bilmediği oyuna neden cash çeksinki ?? Uygulamaya bak hele.

Senior Member
    O kadar haklısın ki, ve 5-10 yıl sonra artık kim oynar bilmiyorum