Page 1 of 8 123 ... LastLast
Results 1 to 10 of 79

Exclamation battle priestin çok güçsüz kalması

Merhabalar

Battle priestin defansı resistleri canı herşeyi çok düşük , bir tane +7 iron bowlu farmer okçu siriusta iron setli full +2 takılı bpmi zorluyor 1-2k lardan canı zor toparlıyorum, iki tane gelince ise lr ve ice atıp dibime girerk 3-5 combo yapıp el kaldırtmıyorlar. Cure alıyorum mana siliyorlar mana basıyorum lr tutuyor kitleniyorum bir battle priestin bırakın iki okçuyu bir okçuyla bile başa çıkması çok zor en azından mana çekme yüzde hesabıyla olabilir , okçuların lr ve ice skillerinin tutma olasılığı azaltılabilir çok adaletsiz bir durum.
    Last edited by Coc_S3n2fzag; 01-06-2020 at 10:38 PM.

Senior Member
    Quote Originally Posted by Coc_S3n2fzag View Post
    Merhabalar

Battle priestin defansı resistleri canı herşeyi çok düşük , bir tane +7 iron bowlu farmer okçu siriusta iron setli full +2 takılı bpmi zorluyor 1-2k lardan canı zor toparlıyorum, iki tane gelince ise lr ve ice atıp dibime girerk 3-5 combo yapıp el kaldırtmıyorlar. Cure alıyorum mana siliyorlar mana basıyorum lr tutuyor kitleniyorum bir battle priestin bırakın iki okçuyu bir okçuyla bile başa çıkması çok zor en azından mana çekme yüzde hesabıyla olabilir , okçuların lr ve ice skillerinin tutma olasılığı azaltılabilir çok adaletsiz bir durum.
    kardeşim sana katılıyorum üzerimdeki itemleri okcu veya wariora taksan uçarlar belki ama dediğin gibi full bp diziyosun asas 4-5 k vuruyo o kadar iteme ve puss eşyasına ragmen 90 def acık 1010 defi zor görüyorum ac ile.. yani bu bp karakteri biraz toparlayın oyuna renk katan karekterdir. şöyle olabilir stat verirken 230-240 str yi geçtiğinde otomatik 100-150 def artmalı charın veya buna benzer bi sistem farklı olabilirde ama güncelleme şart 9-10 lu itemlerin arasında bp char wormdab farkı kalmıyor.. nttgame bu konuda bişiler yapın lütfen çok bişey istemiyoruz bu karakteri seviyoruz sadece biraz def mana güncellemesi istiyoruz..

Senior Member
    Cidden artık şu BP ye bazı düzenlemeler gelmeli Fabric setin defansımı artar BP ler artık Warrior shell giyebilir gibi şeyler lazım DEVRİM LAZIM DEVRİM

Quote Originally Posted by erdygsx View Post
    kardeşim sana katılıyorum üzerimdeki itemleri okcu veya wariora taksan uçarlar belki ama dediğin gibi full bp diziyosun asas 4-5 k vuruyo o kadar iteme ve puss eşyasına ragmen 90 def acık 1010 defi zor görüyorum ac ile.. yani bu bp karakteri biraz toparlayın oyuna renk katan karekterdir. şöyle olabilir stat verirken 230-240 str yi geçtiğinde otomatik 100-150 def artmalı charın veya buna benzer bi sistem farklı olabilirde ama güncelleme şart 9-10 lu itemlerin arasında bp char wormdab farkı kalmıyor.. nttgame bu konuda bişiler yapın lütfen çok bişey istemiyoruz bu karakteri seviyoruz sadece biraz def mana güncellemesi istiyoruz..
    aynen öyle hele önüme itemli bir warrior geldiğinde solo bile kesebiliyor beni kendimi kalkanlı bir worm gibi hissediyorum

Senior Member
    Siriusta geçen gün bir BP ye denk geldim. 3 tane archerla kapışıyordu. Ölmedi 2 tanesini aldı diğeri kaçtı.

Bahsettiğin gibi değilde 3 tane +7 ib li farmerları tek başına indirebiliyor. Çevrendeki ağaçları, çitleri iyi kullanman gerek mesela. İtem değil oyunculuk mu diyelim?
    Ayrıca bahsettiğim BP nin iron setide yok galiba 82 yada 81 level.

Senior Member
    Quote Originally Posted by BlackMbaku View Post
    Siriusta geçen gün bir BP ye denk geldim. 3 tane archerla kapışıyordu. Ölmedi 2 tanesini aldı diğeri kaçtı.

Bahsettiğin gibi değilde 3 tane +7 ib li farmerları tek başına indirebiliyor. Çevrendeki ağaçları, çitleri iyi kullanman gerek mesela. İtem değil oyunculuk mu diyelim?
    ++++ aynen öyle bence bp karakteri zaten sağlam. oynamasını bilene.

Ben bu konuyu destekliyorum.

Senior Member
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Diez
    Race
    El-Morad
    aman abi istemeyin. benimde şahsen oyundan en çok keyif aldığım char idi bp şuan hala öyle ama dayanmıyor o başka. devrim filan diyorsunuz aman diyeyim daha beter olur

Quote Originally Posted by BlackMbaku View Post

playerlık tabi çok önemli ama her zaman çevremizde ağaçlar çitler ya da moblar olmuyor başlıkta dediğim gibi okçu lr ve ice skilleri rahat bırakmıyor tutma ihtimalı çok büyük ve bu skillin cooldown ı çok seri olduğundan sürekli tekrarlanıyor

Senior Member
    Bp bir tercihtir. Iyi kötü yanlarını kabul ederek oynamak zorundasınız. Düzenleme gelmez o yüzden burda yorumlarla kendinizi avutmaya devam etmekte size k.g.