Page 3 of 8 FirstFirst 12345 ... LastLast
Results 21 to 30 of 79
    Quote Originally Posted by eren_t View Post
    Def ve HP alınan bir risk. 4k apli 9k hpli 1000 defli bp ile czde dolaşırken 1v1 ve 2v1 de okçular çok sıkıntı çıkarmıyordu zira 1.5 2k damageyi yiyince sudan çıkmış balığa dönüp kaçışıyorlardı. Tek sıkıntı DKC'li okçularda oluyordu o da kitlediği için. Zaten az biraz item yoksa bpnin czde çıkması sakıncalı.
    Benim için fabriclerin görüntüsünün değiştirilmesi kafi. Biraz güzel görünen bir zırh haline getirilebilir fabricler. +9 item takıyoruz ama çingeneye benziyoruz.
    siriusta oynuyorum şuan takılarım +2 dual lillime iron neck iron belt +2 dual foverin bu takılarla fire ice lr resistanslarım 50 puan 83 lvl mage beni staff ile kitleyemezken okçuların kullandığı lr ve ice skilleri tek seferde kitliyor sorun burda zaten kitleyip mana cekip 3-5 combo yapınca yapacak hiçbir şey kalmıyor

Senior Member
    Quote Originally Posted by ScORp_LiON View Post
    BP priesti krowaz setle oynayanların olduğunu duymuştum. Artısı eksisi nedir bilmiyorum ancak günümüzde paper olup 1 veya 2 okçuyu kimseyle kolay kolay başa çıkamaz diye düşünüyorum. Diyelim ki paper setlere biraz iyileştirme yapıldı atıyorum kafadan 50 defans daha eklendi bu sizce kurtarır mı ya da bu konudaki asıl öneriniz nedir?
    İtem seçimi ile alakalı olduğunu düşünüyorum.
    Archer geldiğinde 40 Arrow kalkanları var mı bu arkadaşların mesela?
    Talia kullanıyorlar mı?
    STR paper yapıp normal buff mu alıyorlar? Yoksa HP paper sette yapmışlar mı undy için?

Senior Member
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by ScORp_LiON View Post
    BP priesti krowaz setle oynayanların olduğunu duymuştum. Artısı eksisi nedir bilmiyorum ancak günümüzde paper olup 1 veya 2 okçuyu kimseyle kolay kolay başa çıkamaz diye düşünüyorum. Diyelim ki paper setlere biraz iyileştirme yapıldı atıyorum kafadan 50 defans daha eklendi bu sizce kurtarır mı ya da bu konudaki asıl öneriniz nedir?
    priest krowazları +7 üstlük 188 int istemese sorun çözülür gibi
    en son bpyi ben 2006da oynadım yalan yok

Senior Member
    Nickname
    Lich - Fsociety
    Class
    KO -> Priest
    Clan
    NeverDieTurkey
    Race
    El-Morad
    Bence sizin oyunculugunuzda sorun var yanlıs anlamayın ama bazı küçük detaylar ile 3v1 4v1 bile atabilirsiniz. Ancak okçuların ice lr shot skillerinde haklısınız biraz fazla tutuyorlar.

Senior Member
    okçunun ice skilli çok tutuyor, lr skilli çok tutuyor diye ağlamakta ne biliyim biraz oyun bozancılık biraz bencilce geliyor. sonuçta o karakteri oynayan insanları da yok sayıp sadece sizin oynadığınız jobun güçlü olmasını istemek saçma.

Senior Member
    helisin manası düşürülmeli minimum karaktere 1k mana artışı sağlanmalı fabriclere def güncellemesi şart okuduklarıma bakılırsa şöyle söliyim önümüze gelene tek atalım istemiyoruz ben cz de 1v1 vs kapışmada tek skile yamulmak istemiyorum öleyim öldüreyim fark etmiyor kapışayım zevkimi alayım iyi olan kessin günümüz oyununda 9-10 itemler var bu char çokmu etik duruyor sizce? çok uçuk bişey istemiyoruz sadece bizimde cz de kapışmalarda biraz olsun dayanma gücümüz olsun.. arkadaşın dediğine gelirsek her yerde çit ağaç yok açık alandada mertçe kapışmak istiyorum bak ölüp ölmek sorun değil o adamla kapışayım bana bi skil vurdugunda hemen kıcım başım yanmasın..

Quote Originally Posted by r0ntgen View Post
    okçunun ice skilli çok tutuyor, lr skilli çok tutuyor diye ağlamakta ne biliyim biraz oyun bozancılık biraz bencilce geliyor. sonuçta o karakteri oynayan insanları da yok sayıp sadece sizin oynadığınız jobun güçlü olmasını istemek saçma.
    konunun ağlamakla alakası yok ben asasımı bozup bp dizdim ortalama 60-70gblik bi asastı mythril setim +1 +2 karışık takılarım vardı yine farmer okçulardan lr ve ice yiyordum bu skiller kesinlikle sıkıntılı +8 fp set +7 iron bowlu bir karakter bu kadar kolay kitleyememeli orta düzeydeki bir karakteri.

Banned
    Class
    KO -> Priest
    Infractions
    0/1 (15)
    Krovaz ın shellin chitinin int gereksinimi düşsün diyen arkadaşlara sormak istiyorum. Defansif priestlerin itemlerinin int gereksinimini düşürürsen hpye daha çok verecekler. Zaten itemsiz priestin bile hp değeri 10k nın üzerine rahatlıkla çıkabilirken bir de bu istediğinizin olmasını nasıl mantıklı buluyorsunuz ? Bakın bu yorum bir priestten geliyor.

Sorununa gelecek olursak. Bp karakter her serverda çöp değil. Yeni serverda oynuyorsan orada evet çöp çünkü orada Gab's gibi bir nimet yok. Eski serverlarda ise çantasında gab's ve adaga bulunan bir bpyi 1v1 ya da 1v2 kesmek baya zor birşey. O yüzden güncelleme gelmesi dengesizlik olur serverlara krowaz güncellemesinin gelmesini bekleyin.

Quote Originally Posted by ZhuGeLiang View Post
    priest krowazları +7 üstlük 188 int istemese sorun çözülür gibi
    en son bpyi ben 2006da oynadım yalan yok
    güzel saçmalamışsın

full plate chitin ve krowaz intlerinin düşürülmesi zaten saçma olur en azından plate ve silk düşürülsün kimse plate veya silk set ile pk ya çıkıp ta hpye abanmaz