Results 1 to 5 of 5
    Banned

dex vermeyen karakterle draki +toplayıcı peri

priestle drakide 1.olabilen varsa ben ödül olarak 3200 cash vereceğim. karşıyla aynı anda r damage baslıyoruz karşının stroke 107 vuruyor benim 92 muhtemleen leveli veya armoru güçlüydü lakin karşı patır patır 50 r damage vururken benim r damagelerim sekiyor görünmüyor yada missed yazıyor. şimdi ben peri sahibi değilim ve loot yaparken kutu düşmesini bekliyorum. hadi bunu kabul ettim neden skillerim sekiyor????

not: başlık draki değil royale olacak.

Senior Member

+1 (Mageyim)

Senior Member Zog's Avatar
    Race
    El-Morad
    rogue ile de aynısını yaşıyorum şahsen ve bronz pre için heves edip girmeye başladığım karakterde 400 taşla sonlandırdım girmeyi. vip keylerimi alır çekilirim kenara uğraşılmaz leş bir etkinlik.

Banned
    Class
    KO -> Priest
    Infractions
    0/1 (15)
    Adamın elinde kukry var benim elimde 2 tane two handed sword var ve adam beni r vura vura kesti adamla 15 20 saniye falan vuruştuk. 5 potion bastım adam hiç basmadı Vurduğum hiçbir şey adama değmedi hepsinde missed missed missed. Bir süre sonra klavyeyi mouse u bırakıp izledim öylece. Daha sonra zaten girmeyi bıraktım; kontrol sıfır içerdekilerin yarısı koxp kullanıyor ya da ortak çalışanlar diğer yarısı da işte bu illegalleri eğlendirmek için giren masumlar. Kontrol o kadar yok ki siriusta bol itemli bilinen adamlar bile içerde ortaklaşa oynuyor Sirius 2 kazananı N1BBLe ve 2 ortağı dışından çıkmıyor mesela O adam o itemlerle bu kadar rahat bir şekilde ortaklaşa oynuyorsa orayı kontrolün nasıl sağlandığını siz tahmin edin artık

Banned
    ya arakdaşlar her şeyi geçtim mobların yeinden doğma süreleri vs her şey ezberden gidiyor tadı tuzu olmayan event ya ittifaklar da cabası tabii ntt hazretleri neye müdahele edebildi de bunları düzeltsin engellesin yenisi gelene kdr son açılan serverda eventlere girip genie farma devam..