Results 1 to 2 of 2
    Junior Member

Post 30.12.2019 Altar Silah Çekilişi Hak;

Twichte yapılan etkinliğe katıldım ve hak kazandım pm gönderenler arasında benimde ismim vardı , yalnız süre diğer serverlardaki çekilişteki süre o kadar azdı 5 saniyeden bile az oldugunu düşünüyorum.Altar 5 saniyeden de az , diğer VEGA ve SİRİUS da 20 25 saniye kadar zaman verildi. Altardaki çekilişte bir haksızlık oldu. Benim için bir rahatsız edici olayda khenarth'ın benim'le olan diyaloğu. Ona vermeyin tarzında konuşması ve chat ve yayındaki herkezin banax hak gg yazması tam bir şansızlık oldu. Yeni yıla şansızlıkla girdim anlıyacağınız.Altarda bir başlık açtm isterdimki GM'lerden cevap alayım forumda ve discordta konusmaya calıstım ama kimse ilgilenmedi sanırsam çok yoğun olduğunuz için bakamadınız.Ciddi bir şekilde çalıştığınızı iyi biliyorum.5 senedir twichte sizi takip ediyorum. Bazı gm lerin ilk günlerini iyi biliyorum.Sizlerde bizleri iyi tanıyorsunuz.Altarda bir ERYUDES (anılın) bir hatası oldu.İnsanız hepimiz hata yapabiliriz.Lakin önemli olan bu hataları düzeltmeye calısmak.Yazıyı yazıyorum GM'lerden cevap beklemem gerekirken modaratörler direk sabit herkeze aynı cevabı veriyor. Discorta 1 GM ile konuşma durumum oldu. Umarım kendisi gerekli adaleti sağlıyacaktır.Ben benim için yapılan hatayı değil , diğer arkadaşlarada aynı hata yapıldı PM açtı kamerasının arkasında oldugu için kapattı , benide kapattı aynı şekilde hiç bakmadan. Hataya denk geldik , umarım bu hatayı düzeltirsiniz Sevgili NTTGAME Ekibi,

resimag.com/p1/5f5e232e7e6.png
    https://www.resimag.com/i/5f5e232e7e6

En son yazdığım eryu yazısında failed vermektedir. Sürekli yazdıgım için 3x arka arkaya fail gözükürdü.Bir hata yapıldı , insanız hatamız olur önemli olan bu hatayı düzeltmektir.Onca kişiye hizmet vermek zordur.Bazı hataları düzelterek daha başarılı olabiliriz.İyi günler dilerim..

Senior Member
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Olympia
    Race
    El-Morad
    Sen kuantum fiziği yapar gibi 2+0+2+0=4%2+2=4 diye yazmaya çalışırsan işin yalan olur

Tags for this Thread