Results 1 to 4 of 4
    Junior Member

Exclamation Char E-Postası unutma hakkında destek

Arkadaşlar Merhaba,

Yaklaşık 10 aydır oynadığım charın e postasını unuttum konuyla alakalı ticcet attım sansurlu olarak soyleyebıldıler e postayı, sizde taktir edersiniz ki bir kac charımız olabılıyor ve farklı e postalar kullanıyoruz guvenlık acısından esn kodlarının hepsini biliyorum buda bı guven teskıl etmedı malesef ntt ekibi tarafından onlarıda yazdım ama malesef olumlu geri dönüş alamadım bu e posta kendı telefon numarama kayıtlıydı hotmail uzantılı vodofon operatorden destek ıstedım onlar bız goremuyoruz e postayı dedı sizce hotmail.com uzantılı sansürlü bir e posstayı yani şöyle söyliyim örnet ''can230**32reed323*[email protected]'' diyelim ve bu e posta benım telefon numarama gelen onay mesajıyla aslında acılabilmiş yanı buda mı bır guven teşkil etmiyor bunuda anlamış değilim sonra hep aynı id adresinden girdim charım kendı evımden baska yerden gırmedım sizce nasıl bı yol izleyebilirim daha once basına gelen var mı boyle bişey charım 82 lvl yan char 80 lvl ıtem kıtlemeye kalksam onuda yapamıyorum charı satmaya kalksam onuda yapamıyorum şifresini değiştiremiyorum char mundan olacak konu hakkında bılgısı olanlar destek olursa sevınırım nasıl ogrenebılırım bu e postayı arkadaslar destek lutfen şimdiden teşekkürler...

Mod Team Lead ScORp_LiON's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    10 ay çok uzun bir süre sayılmaz, eğer eposta erişimini açan kişi sizseniz size verilen sansürlü kısmıyla bulmanız gerekiyor diye düşünüyorum. Eposta güvenlik ayarlarında kurtarma seçeneklerinde başka bir eposta adresini seçtiyseniz o adresten onay iletisini silmediyseniz yine ulaşabilirsiniz diye düşünüyorum.
    Herhangi bir sebeple Cheat Reports konuları veya kanıt içerikleri resmi forum, farklı forum sayfaları ve diğer platformlarda ya da 3. kişilerle paylaşılması yasaktır. Bu kurala uymayan forum ve discord hesapları süresiz olarak kapatılır, oyun hesapları GM inisiyatifine göre cezalandırılabilir.

Destek yok. Zorla hafızanı.

Junior Member
    Merhaba, doğru söylüyorsunuz 10 ay uzun bir süre değil ama ben charım hacklenmesin diye e postayı çok uzuk ve karışık harf rakamlardan tahmin edilemecek bir şekilde yapmıştım ve söylediğini ikinci seçeneği denedim telefon numaramı girdim bana bu telefona ait olan butun e postaları gösterdi ama hepsi yine sansurlu yanı oradanda anlasılan bir şey yok

Tags for this Thread