View Poll Results: 80+ BDW Gelmeli Mi?

Voters
250. You may not vote on this poll
  • Evet, kesinlikle gelmeli

223 89.20%
  • Hayır, gerek yok

27 10.80%
Page 4 of 19 FirstFirst ... 2345614 ... LastLast
Results 31 to 40 of 186
    Junior Member Captain_Cousteau's Avatar
    Nickname
    CaptainCousteau
    Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Ares
    Race
    El-Morad
    Ödül olmasa da olur, achieve görevlerimiz hep yarım kaldı. Onları tamamlamamız iyi olacak. Ya da +80 den sonra silin BDW achieve'ni yarım kalmasın öyle dert ediniyorum kendime

Senior Member
    an itibariyle %92.21 ile +80 BDW isteyen oyuncu var. daha çok kişiye ulaşması için konuya mesaj yazıp UP'layalım arkadaşlar

Quote Originally Posted by jasper56 View Post
    açıkcası czde pk falan dönmüyor kim pk var diyorsa yalan söylüyor
    işin garibi ben en yoğun sunucudayım siriusta
    bowl ittifakı ve solo oyuncuların farmer kesmesi ve quest yapmayanların bir birini keesmesi dışında czde savaş namına bir şey yok
    +80 bdwsi gelirse çok mutlu olurum her gün 3 bdwyede girerim hem exp kağıdımızı alırız hem pk atarız kutu falan istemiyorum

edit:+80 için 2ptvs2pt de yapılabilir tadından yenmez
    mükemmel bir çekişme olur gerçekten

Senior Member xunspokenx's Avatar
    Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Kesinlikle katılıyorum. Bdw en çok keyif aldığım etkinlik ama ana karakterimle yapamıyorum.

Moderator GamesDepot's Avatar
    Nickname
    xxxxxxCeZaxxxxxx
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Heaven
    Race
    Karus
    Yapımcı daha önce olumsuz geri dönüş sağlamıştı. Benim de en çok istediklerim arasındadır.

Madem BDW +80'ni yapımcı kabul etmiyor. Parti ile girebileceğimiz yeni bir dungeon gelirse onu bile kabul edebilirim.

Senior Member
    Quote Originally Posted by GamesDepot View Post
    Yapımcı daha önce olumsuz geri dönüş sağlamıştı. Benim de en çok istediklerim arasındadır.

Madem BDW +80'ni yapımcı kabul etmiyor. Parti ile girebileceğimiz yeni bir dungeon gelirse onu bile kabul edebilirim.
    öncelikle ilgin için çok teşekkürler. biliyorsunuz ki clan turnuvalar bile bu haritada yapıldı zamanında. yani gerçekten özenle oluşturulmuş bir etkinlik olduğunu düşünüyorum bdw'nin knight tarihinde. başka dungeon oluşturmak yapımcıyı daha çok zorlayacağını ve bu işin altına girmekten kaçınacaklarını düşünüyorum. hazır var olan etkinliği devam ettirseler kafi

ha bir de achieve görevi muhabbeti var. 80+ sonrası tamamlanamayacak olması üzücü.

Mod Team Lead ScORp_LiON's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Canlı yayınlarda BDW için Khenarth, Clutaah ve Patheoz'a yüklenebilirsiniz. Size orada da destek vereceğim

Achieve ve oyun eğlencemiz için +80 Bdw istiyoruz çok mu şey istiyoruz?
    Herhangi bir sebeple Cheat Reports konuları veya kanıt içerikleri resmi forum, farklı forum sayfaları ve diğer platformlarda ya da 3. kişilerle paylaşılması yasaktır. Bu kurala uymayan forum ve discord hesapları süresiz olarak kapatılır, oyun hesapları GM inisiyatifine göre cezalandırılabilir.

Senior Member
    Quote Originally Posted by ScORp_LiON View Post
    Canlı yayınlarda BDW için Khenarth, Clutaah ve Patheoz'a yüklenebilirsiniz. Size orada da destek vereceğim

Achieve ve oyun eğlencemiz için +80 Bdw istiyoruz çok mu şey istiyoruz?
    Taktiği aldım bu gün yayını kopartıyoruz

Senior Member
    an itibariyle 88 kişi oy kullanmış, oy kullananların %92.05'i olumlu cevap vermiş

Valla reis benim için çok bir şey fark etmez oy kullanmadım. Ha gelirse güzel olur orası ayrı güzel eğleniriz. Ama olmasada olur yani nötr'üm ben bayağı