View Poll Results: 80+ BDW Gelmeli Mi?

Voters
250. You may not vote on this poll
  • Evet, kesinlikle gelmeli

223 89.20%
  • Hayır, gerek yok

27 10.80%
Page 1 of 19 12311 ... LastLast
Results 1 to 10 of 186
    Senior Member

80+ BDW Gelmeli Mi ?

Bildiğiniz üzere Achieve'de bulunan '90 Defans' veren achieve 80 Lv.dan sonra BDW girilemediği için yapılamıyor. Sırf bu achieve görevlerini kovalayan ve bundan keyif alan kullanıclar için bir güzellik yapılmasını rica ediyorum.

Ayrıca +80 Lv'dan sonra BDW gibi kısıtlı, dar alan pksı da oldukça zevkli bir fight içereceğinden bu konuyu açıyorum. Benim gibi düşünen oyuncular var mıdır ? Artısıyla, eksisiyle değerlendirelim bunu.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

SEVGİLİ MODERATÖRLERİMİZİN FİKİR VE GÖRÜŞLERİ AŞAĞIDADIR !

Quote Originally Posted by GamesDepot View Post
    Yapımcı daha önce olumsuz geri dönüş sağlamıştı. Benim de en çok istediklerim arasındadır.

Madem BDW +80'ni yapımcı kabul etmiyor. Parti ile girebileceğimiz yeni bir dungeon gelirse onu bile kabul edebilirim.
    Quote Originally Posted by ScORp_LiON View Post
    +80 Bdw konusunda ben de çok ısrarcı olmuştum, hala da gelmesini istiyorum. Hem sevdiğim bir etkinlik hem de hiç Bdw'ye girmediğimiz asıl karakterlerimizin Bdw achievesi eksik görünüyor.

Bu konuda da #tamdestek veriyorum, yeterince talep gelirse bu konuyu ilgili birime yönlendirip yoğun talep var diyebiliriz ancak eskisi gibi 1-2 postta kalırsa zaten bu duruma olumsuz bakan yapımcı asla ikna olmayacaktır.
    Quote Originally Posted by Death_Stroke View Post
    Merhaba,
    Bence gelmeli ancak yapımcı firma daha önce olumsuz yanıt vermişti.
    Last edited by r0ntgen; 01-07-2020 at 01:55 PM.

Senior Member Death_Stroke's Avatar
    Merhaba,

Senior Member FFferik16's Avatar
    Merhaba,
    Yapımcıya bir de bu istek daha farklı şekillerde sunularak denense keşke.

Yani BDW'den farklıymış gibi gözüken ancak çok benzer olan bir etkinlik. Oyunda asıl PK atan kesim olan +80'ler için random 8v8 temalı.

Senior Member
    Çok eğlenceli olur yan çarlara geçmek zorunda kalmayız. ben çok keyif alıyorum bdw'lerden varsın ödül olmasın bişey vermesin

Senior Member
    Merhaba,
    +80 için güzel olur hem farklı bir fight dönecek alan daha eklenir. açıkça 82 lv charımla en özlediğim etkinlik bdw. keyif veriyordu

Senior Member
    Quote Originally Posted by 4EkihJuu View Post
    Çok eğlenceli olur yan çarlara geçmek zorunda kalmayız. ben çok keyif alıyorum bdw'lerden varsın ödül olmasın bişey vermesin
    kesinlikle ödül istemiyorum ya. achieve işlemesi kafi benim için. çünkü gerçekten zevk alınan bir etkinlik

Senior Member
    bence gelmeli +1

BDW bütün oyuncuların cok sevdiği ve cok eğlendiği bir etkinlik olduğunu düşününüyorum kesinlikle + 80 gelmeli.

Senior Member
    Quote Originally Posted by erdygsx View Post
    bence gelmeli +1
    kimle konuştuysam bu şekilde düşünüyor. hatta gördüğünüz üzere bu şekilde düşenenlerden biri de moderatör arkadaşımız.

Quote Originally Posted by Orelotnelovimuvi View Post
    BDW bütün oyuncuların cok sevdiği ve cok eğlendiği bir etkinlik olduğunu düşününüyorum kesinlikle + 80 gelmeli.
    +80 için cz dışında pk atılacak yer yok. özellikle bf, krowaz'ın olmadığı serverlarda. bence bu etkinlik eski ve yeni denmeden tüm sunucularda +80 playerların girebileceği bir şekidle aktif edilmeli.

Senior Member
    kırmızı kutu zaten para etmiyor arkadaşın dediği gibi arhcive işlese bile yeterli güzel kapışmalar oluyor zevk veren cinsten