Page 1 of 5 123 ... LastLast
Results 1 to 10 of 48

Pazarda Yaprak Kımıldamaması

Normal oyununu oynayan bir vatandaşım. 2 pcim var. Biriyle oynayıp diğeriyle pazar yapıyorum. İtemlerimi öyle dizdim. Ancak bu patch bitirdi olayı. Ne alan var ne de düzgün item satan. Şunu bi yoluna koyun.

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    vergi olayi butun duzeni bozdu
    her swnin piyasasinda asiri bi durgunluk var herkes sikayetci durumdan ama sallayan yinetici yok

Junior Member
    Quote Originally Posted by OlgunMamba View Post
    Normal oyununu oynayan bir vatandaşım. 2 pcim var. Biriyle oynayıp diğeriyle pazar yapıyorum. İtemlerimi öyle dizdim. Ancak bu patch bitirdi olayı. Ne alan var ne de düzgün item satan. Şunu bi yoluna koyun.
    Fikirlerimiz kesinlikle önemli değil oyuncu muyuz yoksa bir hiç mi bilmiyorum açılan konuları kilitlenip ya da silinip geciliyor şuan ben 3 karakterime pre almadım benim gibi onlarca kişi var oyun topuğuna sıkmaya devam ediyor helal olsun gerçek bir istikrar... Diktatörlük gibi.. acınası bir hal ciddi manada üzülüyorum çocukluğumuzun oyunu ne hale geldi pısırık hale bürünüyoruz yazık bize..

Senior Member Nyyd's Avatar
    Vergi fonları random verilse yine yüreyim gam yemicek Olan pkcıya oluyor nasılsa zengin diyerek vuruyorlar. Vergi fonu gördüğüm en saçma güncelleme
    Kusursuz olmakta bir kusurdur...!

katılıyorum piyasa bitik

Senior Member MuratYILDIZ's Avatar
    Quote Originally Posted by OlgunMamba View Post
    aaaa sen kimsin yaaa senin fikirlerinin hiç bir önemi yok
    "Avlayacaksan en zayıf geyiği avla, çünkü sağlam olanlar yeni neslin devamını sağlayacaktır."

Vergi fonu saçmalığı kaldırılsın

Diez vega ares bitmiş. Sw önerin bari

Junior Member
    Quote Originally Posted by olgunmamba View Post
    normal oyununu oynayan bir vatandaşım. 2 pcim var. Biriyle oynayıp diğeriyle pazar yapıyorum. İtemlerimi öyle dizdim. Ancak bu patch bitirdi olayı. Ne alan var ne de düzgün item satan. Şunu bi yoluna koyun.
    aynen Öyle bende pazarda aktİfİm ama pazar aktİf degİl :d buraya bİle vergİ getİrdİler aylik bellİ bİ meblanin ÜstÜne cikinca aktİf olsa fİlan onada eywta atiyorum 15-20gblİk satistan sonra %1-%2vergİ olsa neysede %3 nedİr ya mİlkyonlarla alis verİŞ yapiyoruz sonucta

Senior Member doltard_1's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Olympia
    Race
    El-Morad
    Vergi fonu saçmalığı gerçekten kaldırılsın geldiğinde hoşuma gitmişti ama arkadaşların dediği gibi pazarı öldürdü bence bir sonraki resi bile görmeden kalkmalı yarardan çok zararı var