Results 1 to 2 of 2
    Junior Member

Lightbulb Pazar Fonunda Oluşan Sorunun Telafisi Hakkında - Hakkımızı Aramalıyız.

Merhaba sayın oyuncular,

Yaklaşık 10 gündür yeni serverlarda fon kesintileri olmasına rağmen fon dağıtımı gerçekleşmedi.

Sorun reste düzeltildikten yaklaşık 17 saat sonra 1 fon dağıtıldı Sirius serverinde.

Önceki 10 gün ödediğimiz kesintiler çöpe mi gitti şimdi bizim?

GM'lerin aralarında trade yaparak fonu doldurmaları gerekiyor en azından 10 gün için 7-8 kez fon dağıtılması lazım.

Bütün oyunculardan para kestiniz, kime çıktığı çıkmadığı önemli değil ama bu fonu oluşturan oyuncuların hakkı bu para.

Desteklerinizi bekliyorum konuya

Senior Member
    Quote Originally Posted by castielron17 View Post
    Merhaba sayın oyuncular,

Yaklaşık 10 gündür yeni serverlarda fon kesintileri olmasına rağmen fon dağıtımı gerçekleşmedi.

Sorun reste düzeltildikten yaklaşık 17 saat sonra 1 fon dağıtıldı Sirius serverinde.

Önceki 10 gün ödediğimiz kesintiler çöpe mi gitti şimdi bizim?

GM'lerin aralarında trade yaparak fonu doldurmaları gerekiyor en azından 10 gün için 7-8 kez fon dağıtılması lazım.

Bütün oyunculardan para kestiniz, kime çıktığı çıkmadığı önemli değil ama bu fonu oluşturan oyuncuların hakkı bu para.

Desteklerinizi bekliyorum konuya
    bence gayet iyi oldu gb çıkısı oldu buda yeni sw lerin temeline dahada kuvvetlendirme yaptı..bana kalsa bi süre daha kapalı kalsın %3 değilde %1 e düşürülmeli

Tags for this Thread