Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 16
    Junior Member

2 gündür dc sorunu

2 gündür aynı pclerim aynı anda dc yiyoarlar bunun sebebi nedir?diğer kullandığım pclerde dc sorunu oluşmuyor sebebini açıklarsanız memnun olurum.

Senior Member SkCLucky's Avatar
    Merhaba,

İnternet bağlantınızda kopma oluyor olabilir, internet sağlayıcınızın müşteri hizmetleriyle görüşerek destek talep edebilirsiniz.

Junior Member
    öyle bir sorun değil mesela sabahtan beri 4 kez koptu 4 üde aynı bilgisayarlar diğerlerinde bir sorun yok . bu not olarak düşsün belki bu durumu yaşayan arkadarşlar olabilir yeni başladı çünki durum.

Senior Member
    Infractions
    0/1 (5)
    Yanı sadece konuşmak için konuşan insanlar var
    Sadece ctrl v bu kadar
    Ortada bir sorun var mı yok mu hiç önemi yok
    2 bilgisayarım var ve aynı sorun bende de 2 gündür mevcut , telefonun interneti ile bağlandığımda da aynı sorunu yaşıyorum

Senior Member
    2 gündür sorun var sürekli dc 2 farklı 4.5 g tel neti 2 sabit net ile denendi sorun var dc oluyorum sürekli son 1-2 saattir sorun yok müdahale geldi heralde oyuna

Senior Member MuratYILDIZ's Avatar
    s3 de bu sorunu cok yaşıyoruz
    "Avlayacaksan en zayıf geyiği avla, çünkü sağlam olanlar yeni neslin devamını sağlayacaktır."

Mod Team Lead ScORp_LiON's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    ISS müşteri hizmetleri ile konuştuktan sonra eğer hattınızla ilgili bir sorun yoksa wifi bağlantınızı lan olarak değiştirirseniz sorununuz düzelir. Ayrıca dc olan bilgisayarlarınızın ethernet ve wifi sürücülerinizi güncellemeyi de deneyebilirsiniz.
    Herhangi bir sebeple Cheat Reports konuları veya kanıt içerikleri resmi forum, farklı forum sayfaları ve diğer platformlarda ya da 3. kişilerle paylaşılması yasaktır. Bu kurala uymayan forum ve discord hesapları süresiz olarak kapatılır, oyun hesapları GM inisiyatifine göre cezalandırılabilir.

Senior Member QWE123CC's Avatar
    Nickname
    KhyRenia
    Class
    KO -> Rogue
    Race
    Karus
    Alt yapisiz internette Bir Sikinti yok. Diger Alt Yapili internete gecince dc oluyorum.
    Iss de ise bir sorun yok diyorlar

Junior Member
    Hala sorunum devam ediyor bugünde tekrarladaı. Pach geri attım modemimi değiştirdim düzelmiyor sorun .11 tane bilgisayarın aynı 4 tanesi aynı anda bağlantısı kopuyor 3 gün önce başladı bu durum lütfen araştırınız bu konuyu internetle alakalı bir durum yok.

Junior Member
    aynı internete bağlı 11 pc'nin 4 tanesi sorun yaşıyor. bu ne anlama geliyor ben anlamadım.