Page 2 of 3 FirstFirst 123 LastLast
Results 11 to 20 of 23
    Junior Member
    Yeni serverler için pazar sc düzeltilmiş , çalışıyor teşekkürler .
    Last edited by Efec3; 01-01-2020 at 07:36 PM.

Senior Member MuratYILDIZ's Avatar
    Quote Originally Posted by MuratYILDIZ View Post
    Şimdi burada birtane mod. paraların dağıtıldığını söylüyor, Khenarth ise sorun olduğunu bu sorunun düzeltildiğini söylüyor. Burada yalancı kim?
    https://forum.nttgame.com/forum/show...or-muyuz/page3

bu konuda mod 'un dağıtıldığı hakkında iddia sı vardı konunyu sildi
    "Avlayacaksan en zayıf geyiği avla, çünkü sağlam olanlar yeni neslin devamını sağlayacaktır."

Junior Member
    Quote Originally Posted by MuratYILDIZ View Post
    https://forum.nttgame.com/forum/show...or-muyuz/page3

bu konuda mod 'un dağıtıldığı hakkında iddia sı vardı konunyu sildi
    Bazen insanlar yalanlarinla baskalarini inandirabilecegini sanabiliyor,normal insanlik hali...yuzlerce oyuncunun sorun var demesine ragmen inatla sorun yok denmeside ayri bir dava…
    benim sahsen suana kadar hic yoksa vergi verdigim 2 gb cope gitti ve benim gibi 100lerce insanin.bunun telafiside yok maalesef

Quote Originally Posted by piskopoz52 View Post
    Bazen insanlar yalanlarinla baskalarini inandirabilecegini sanabiliyor,normal insanlik hali...yuzlerce oyuncunun sorun var demesine ragmen inatla sorun yok denmeside ayri bir dava…
    benim sahsen suana kadar hic yoksa vergi verdigim 2 gb cope gitti ve benim gibi 100lerce insanin.bunun telafiside yok maalesef
    sorun yok yaaaaaa yaklaşık 1 hafta önce dağıtıldı demekle olmuyormuş demekki bu oyuncu bir şeyi istiyor görüyorsa bilmişlik yapmanın bi anlamı yok sen 2 gözle görüyorsun userler binlerce gözlerle.
    "Avlayacaksan en zayıf geyiği avla, çünkü sağlam olanlar yeni neslin devamını sağlayacaktır."

Quote Originally Posted by Khenarth View Post
    Merhaba arkadaşlar,

Bu hafta yapılan sunucu bakımı ile birlikte;

*Ronark Land - Günlük rebirth görevlerinde yaşanan sorun giderildi
    *Kış etkinliklerinden gelen magic hammer eşyasının kullanım sorunu giderildi
    *Altar, Vega ve Sirius sunucularında pazar fonu ödül dağıtım sorunu ile ilgili çalışma yapıldı

Herkese mutlu yıllar&keyifli oyunlar!

NTT Game||Knight Online Ekibi

Vergi fonu ile açılan konular kapatıldı, postlar silindi. Hayır anlamadığım oyunda binlerce insan var ve dağıtılsa bir şekilde capsleri paylaşılırdı. Fakat bazı moderator arkadaşlar fon dagıtıldı diyip ego yaptı ve konular kapatıldı yotumlar silindi. Gerçekten insan hayret ediyor. Oysa ki düzgün bir şekilde çaışmıyor kardeşim düzelteceğiz diye bir açıklama yapılmasını beklemiştik.

Senior Member NeverFree's Avatar
    snow crsytaller kaldırılmadı umudu kesin.. zaten 15 gün sonra patch ile kalkar lanet olası etkinlik

Quote Originally Posted by BlackMbaku View Post
    Yalancı yok kardeşim.
    Kriz yönetimi diyorlardır bu duruma. Modlar biriniz ortamı soğutun dağıtıldı deyin düzelince sileriz konuyu ve derin bir sessizliğe gireriz
    ahaha sabah birisi sordu kanıtın varsa at diye kanıtı attım 2 dk sonra konu silindi

Senior Member TheTick's Avatar
    Nickname
    MAGEOFDARKKINGDOOM
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Ares
    Race
    El-Morad
    Dün akşam altarda para dağıtıldı.

JustInTime

Senior Member
    Bu gece res olacak mi

Junior Member
    Yeni serverler için pazar sc düzeltilmiş , çalışıyor teşekkürler . Güncelleme notlarına eklenebilir .