View Poll Results: Genie Açıkken Skiller ve z , r tuşları Pasif Olsun

Voters
182. You may not vote on this poll
  • Evet Katılıyorum

159 87.36%
  • Hayır Katılmıyorum

23 12.64%
Page 5 of 8 FirstFirst ... 34567 ... LastLast
Results 41 to 50 of 76
    Senior Member _NaturoN_'s Avatar
    Nickname
    Naturon
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Vindicta
    Server
    KO -> Diez
    Race
    Karus
    hayır diyen 13 kişi macrocular kjdsfkjshdf
    Veteran Player

Senior Member
    +++++++++ destekliyorum
    Last edited by r0ntgen; 01-06-2020 at 12:57 PM.

Banned
    peki kardeşim bişey söyleyeceğim genie açıkken ben iş yerinde oynuyorum genie hamemr kullanmıyorum elle magic hhammer basıyorum o nasıl olacak peki skil bar pasifken nasıl olmasını bekliyorsun ? genie nin minör ayarını biliyormusn da konuşuyorsun ? çar yatıcak zamn elle pot basmnmak zorunda kalıyorum yada minör atmak zorunda kalıyorum çünkü genie de saçma sapan bi minör koymuşlar 4 yaşındaki çocuk eliyle rast gele klavye ye basssa daha çok minör atar kaldı ki 4 tane skil bar koymuş rogue slotu dönene kadar dünya zaman geçiyor ben iş yernde açık tutuyorm ekrana bakıyom çunku 16 saat bilgisayar karşısındaym aradfa 72 skilini kendim elimle atıyorm slot hızlı dönsün diye zaten ks yte glenin haddi hesabı yok mecbur arada z + r yapmak durumunda kalıyorum çunku oyunun yapmış olduğu genie saçma sapan bişey neden diye soracak olursan sayıyorum
    1-) 50 milyon tane atak skili var ike n 4 skil bar koyması
    2-) minörü saçma bi şekilde aşırı yavaş atması
    3-) slotun metresini ayarlamana ragmen diğer slota gitmesi atağı kesip geri gelmesi ve beklemesi atak yapmaması
    4-) skil leri tam manasıyla kullanmaması örnek veriyorum 2 li defans ile tekli defans koyuyoruz 2 li bittikten sonra tekliyti bazen çekiyor bazen çekmiyor
    5-) moob u z skile alıp yanına gittikten sonra z den atması sonra geri z ye alıp atak yapamsı ( bu sırada ks varsa moob boşa gidiyor kesiliyor zaten
    6-) genie de iken R skil vurmaması sadece skil atması
    7-) skil bar kapandığı taktirde cz de adama swit atmam gerekiyor illa genie yemi eklemek zorundaym saçma sapan sonra kendine de swit atıyor düşman geldiği zaman swit silip geine kapatıp skil bar açılmasını mı bekelyeceğim ?
    8-) geniede cz trol yada aoc da dönerken düşman geldiğinde skil bar kapalı iken adamın beni kesmesini mi izleyeceğim genie kapatınca hmen kapanmıyor mooba koşmaya devvam ediyor süre sayıyor ben o süreçte bu makrocular yüzüne yatmak zorundamıyım ?
    9-) genie başka moba daldığında mobu bellki elimle değiştrmek istiyorum bunu yapamıycakmıyım ?

haliyle bu söyledikleriniz çok saçma arkadaşlar siz akşama akdar uruk blade de kastğınız için böyle dar düşüncelere sahipsiniz bu dedğiniz asla olamaz sadece asas için değil priest ten und istiycem adam eliyle atıyor çoğu zman çunku genie kafasına göre çaşlışıyor atıyor atmıyor ++ gelmiyor anlıyormusn bu adam ister istemez eliyle oynayacak
    her genie açan bilgisaayrın başından kalkıp gitmiyor ki titanda exp kasıyo genie açık çayını içiyo bazen 10 k kaldırıyor eliyle tek preiste düşünce skil bar kapalı iken ne yapacak ? birisi yatığında rezlemesi gerektiğinde komple genie yi mi kpatmak zorunda kalacak ? saçma sapan konuşuyorsunuz oyunu bilmiyorsunz bu tarz konuşmayın sizin dedğinz olsa iki ye bir genie aç genie kapat genie aç genie kapat muhabbeti olur biraz mantık

Senior Member SinfulSaint's Avatar
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Destan
    Race
    El-Morad
    Selamlar
    Kesinlikle katılıyorum,farm slotlarında genie altı macro kullanan oyuncu sayısı;daralan ekonomi ve kabaran egolar yüzünden artmış durumda.İlgilenilecek denilip yine hezimet gibi olsun istemiyorum ancak dikkate alınılası.
    Yaşamak bir ağaç gibi tek ve hür ve bir orman gibi kardeşçesine

++++++++++

Senior Member
    Nickname
    ExtraWhite
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    El-Morad
    destekliyorum....

Senior Member GengaR_AreS's Avatar
    Nickname
    GengaR
    Class
    KO -> Mage
    Clan
    DamnWeAreSoGooD
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Genie'de farmı zorlaştıracak güncellemeler yapmazlar boşuna kendinizi yormayın. Genie ile farm ne kadar zor olursa farm o kadar azalır. O yüzden oyna devam.

Sayın gm arkadaşlar bu öneriyi mgameye ilettinizmi gayet iyi birşey macroculardan kurtulmuş oluruz ?

Senior Member
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Diez
    Race
    El-Morad
    Konuyu destekliyorum

Skill bar pasif hale getirmek yerine, daha kolay ve yapılması daha basit şekilde, mevcut oyunda kullandığımız bütün tuşlar kısayol tuşu olarak tanımlanmıştır.
    Z-B-H-Q-R-E-T-U-I-K-L-1-2-3-4vb. bütün tuşlar kısayol tuşu olarak tanımlıdır.

Yapılması basit olan işlem ise, Genie aktif iken, kısayol tuşlarını kullanılamaması. Skill bar çalışmasın demek biraz zor olacaktır. Ayrı ayrı yapılabilecek bir olay olmadığını düşünüyorum. Tümden kısayol tuşları kapatılmalıdır. En basitinden AOC slotlarında macrosuz 3 mage o slotu dönemez.