Results 1 to 2 of 2
    Junior Member

11 gb çalındı

Game satışa gb yi satıp geri başka servere gecicektim ışlem başlatın dedi bende gb yi alıcak karakterin ismini sordum soylemediler
    islemi baslatirmisiniz dedi gb satis temsilcisi gb yi teslim etmem icin bi karakter yolladı " llli " adlı karakter direk yanıma gelip teslim ediniz dedi ve sonrasında temsilci işlemi baslatiniz dedi bende verdim gb yi dedim sonra beni aradılar biz size isim vermedik neden verdiniz dediler ben karakterin ismini söyleyin dedim söylemediniz ve bu "llli" adlı karakter direk yanıma gelip teslim ediniz dedi diye söyledim bu kişi benim gb vereceğimi nerden biliyor dedim rastgele pm atiyolar dedi adamın ışınlandigini direk yanıma geldi ve buna ait videoda var elimde game satış biz bu durumda bisey yapamayız dedi ama ben bu durumda game satış temsilcisinden şüphelendim kendileri veya yakın arkadaşlarıyla bu işi yaptıklarına adım gibi eminim 10 yıl önce oynadigim oyunda bu duruma düştüm ve oyunu tekrar bıraktım soğudum umarım dikkate alınır bu konu

Junior Member
    Ntt game Canlı yayında SHOWMENLER bir halta yaramazlar. Bos yere ban yedim 20 m biriktir zar zor genie al pt kur ptden birisi kopxper ciksin ondan faydalandık dediler. haberimiz yok. hapis yedik vallahi yazık onca para gitti eemek

Tags for this Thread