Page 1 of 3 123 LastLast
Results 1 to 10 of 21
    Senior Member

Acilen Fon Sistemi Acilen Kaldırılmalı

Alım satım yaparak pazardan çıkmayan, tek amaçları para kazanmak olan, 5 ve üstünde pc ile bu işi ticarete dökmüş olan karakterlerin bu fondan faydalanması saçmalıktan başka bir şey değildir.

Her ay 500,00TL'yi bulan pus harcamaları yapan bizlerin suçu günahı nedir. Yeri gelir arenada sc basarız. Yeri gelir pk da canımız sıkılır maradon da sc' li dolaşırız.
    Üstelik bu vergiyi bizlerde ödüyoruz.
    O zaman bizler ödemeyelim.

Bu sistemin kaldırılmasını talep ediyorum. Destekleyen arkadaşlarında yorum yazacağına eminim.
    Saygılarımla

Şuana kadar dağıtılan fonlarda büyük ödül hep pazarcılara çıktı. Ufak tefek pazar yapıp charını dizmeye çalışana çıksa keşke ama bildiğin oyunu tl’ye çevirmiş bu işi aylık kazanca dönüştürmüş kişilere çıkıyor. Haklısın..

Senior Member
    Katılıyorum. Bence seçenek sunulmalı, dileyen piyango çekilişine katılsın dilemeyem katılmasın

Saçmalığın daniskası başka bisi değil kaldırılsın acilen

Banned
    Nickname
    OzamanDANS
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Gaia
    Race
    El-Morad
    Infractions
    0/1 (15)
    emc de görev itemi satanlara çıkıyor en çok doldu tinercilerle ortalık

Mod Team Lead ScORp_LiON's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Selam,

Şu an için sistemin kaldırılması düşünülmüyor. Ayrıca ödüller sadece pazar hesaplarına çıkmamaktadır.
    Herhangi bir sebeple Cheat Reports konuları veya kanıt içerikleri resmi forum, farklı forum sayfaları ve diğer platformlarda ya da 3. kişilerle paylaşılması yasaktır. Bu kurala uymayan forum ve discord hesapları süresiz olarak kapatılır, oyun hesapları GM inisiyatifine göre cezalandırılabilir.

Quote Originally Posted by ScORp_LiON View Post
    Selam,

Şu an için sistemin kaldırılması düşünülmüyor. Ayrıca ödüller sadece pazar hesaplarına çıkmamaktadır.
    Siz nereden biliyorsunuz ? Sadece forumda yetkili birisiniz.Bizden bir farkınız olmaması gerekli.Bu tür bilgileri sizinle mi paylaşıyorlar.Önceden gelecek güncellemeler hakkında bilginiz var bu tür konularda bilginiz var ve siz bu oyunu oynuyorsunuz.Şirket çalışanı değilsiniz sigortanız ödenmiyor maaş almıyorsunuz fakat belirli konularda bizden farklı olmamanıza rağmen bilginiz var ?

Mod Team Lead ScORp_LiON's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by EnHumanChar View Post
    Siz nereden biliyorsunuz ? Sadece forumda yetkili birisiniz.Bizden bir farkınız olmaması gerekli.Bu tür bilgileri sizinle mi paylaşıyorlar.Önceden gelecek güncellemeler hakkında bilginiz var bu tür konularda bilginiz var ve siz bu oyunu oynuyorsunuz.Şirket çalışanı değilsiniz sigortanız ödenmiyor maaş almıyorsunuz fakat belirli konularda bizden farklı olmamanıza rağmen bilginiz var ?
    Ben de bir oyuncuyum Ares sunucusunda da ödüller dağıtıldı ve bir kaç kişinin pazarla hiç alakası olmamasına rağmen ödülünü aldı. Bunu bilmek için şirket çalışanı olmaya gerek yoktur.
    Herhangi bir sebeple Cheat Reports konuları veya kanıt içerikleri resmi forum, farklı forum sayfaları ve diğer platformlarda ya da 3. kişilerle paylaşılması yasaktır. Bu kurala uymayan forum ve discord hesapları süresiz olarak kapatılır, oyun hesapları GM inisiyatifine göre cezalandırılabilir.

Senior Member
    Ağla kudur kaldırılmayacak ben çok sevdim çıldırınnnnnnn.

Çoğunluk olarak kimlere gittiği önemli.Bahsi geçen sunucuda acaba pazar durumu nasıl oradada arkadaşların dediği gibi bir sürü pc ile pazar yapılıyor mu ? Belki bu tip oyuncular olmadığı için sizin orada durum farklı olabilir mi ? Bu fon sistemi bir çok online oyunda var evet fakat bu şekilde değil bu durumu sizde araştırıp görebilirsiniz.Madem burada bi şekilde görevlisiniz sizde daha iyi bir sonuç için çalışıp bu durumun yanlışlarını yönetime iletebilirsiniz.Burası koreko değil nasıl oradaki her şey burda yok buradaki her şey orada yoksa bu tür radikal kararların alınmadan iyi düşünülmesi gerekli.