Page 3 of 10 FirstFirst 12345 ... LastLast
Results 21 to 30 of 98
    Quote Originally Posted by lSchmerzlichSchon View Post
    O sadece dikkat çekmeye çalışıyor
    Kraldan çok kralcı olmaya çalışıyor

Birazdan bizi hayvan düşmanı ilan edecek ..
    Destek olacaksan destek ol, köstek olacaksan boş yapıp durma. Kimseyi hiçbir şey için zorlamıyoruz güven esaslı bir olay bu, gerekli mercilere git şikayet et eğer ki yasal bir zorunluluk görüyorsan.

Banned
    Infractions
    0/2 (20)
    Quote Originally Posted by LeoCalvex1 View Post
    Toplanan yardım bizim elimize geçmediği için herhangi bir bakanlık onayına da gerek yok. Sadece insanları basit bir "PR" uygulaması ile sokaktaki hayvanlara farkındalık yaratması bakımından mama alınması için güzel bir yönlendirme bu. Farklı platformlarda insanların kişisel bilgi ve paylaşımlarını yaptığınız, birbirlerine sürekli hakaret vari sitemlerde bulunulan bir platform için de keşke "6698" yasalı kanun hükmünde adımlar atsanız.
    reis arkadaşn dediği gibi bu tarz işlerde bakanlık onayı şart o sitenin onayı varmı satılan mamanın durumları kontrol ediliyormu tarihleri kaliteleri vb. bir çok insan o satılan mamalrın kalitesinden şikayetçi pwange nin yayınında yazdılar şuan yazdıklarm sadece mamalar hakkındaydı bide bu tür bağış türü şeylerde o para hakikatten bağışamı gidiyor cünkü bakılacak olsa o sitede satılanlar diğer online satış sitelerine kıyasla 1 tik fazla sistemin nasıl çalıştığını bilmiyorum ben zaten barınaktkai hayvanlara bağış yapılmnasını sevmiyorum bunun nedenlerinden biri kışın zaten barınaktaki hayvanların yuvası var onlara yemek veriliyor sıcak yerleri kapalı kutuları var ama sokak hayvanlarının yok şimdi diyeceksinizki herkes senin gibi düşnse barınaktaki hayvanalr açlıktan ölür ölmez bunun nedeni o barınağı açan kişiler ben yılda şukadar bağış yaparm 50 hayvana bakarım diyerek 50 hayvanlık barınak açıyorlar ve öyle bakıyorlar ekstradan gelen bağışlar ekstralara giriyor be 51. hayvan için yer düşünülür sizin yaptığınız mama bağışları onlarn enfazla yükünü bir tik azaltır okadar ama zaten o hayvanlar için herşey düşnüülmüş oluyor (barınaklar için) ama sokak hayvanları öyle değil onlar soğuktalar gidin mama alın marangozdan kulübe yaptırın hatta çok gözlü yaptırın veya kullanılmayan eski vitrinlerinizi yan çevirip bile yapsanız onlara fayda sağlar bi kap mamaverin kışın çok fazla su koymayın donuyor çünkü sularını sık sık değiştirin yapılmak istenen güzel lafım yok ama biraz afedersiniz cahilce kalıyor destek vermesine veriyorum ama eksikler var giderilirse tam destek veririm zaten 1 gb yapar 1 mama neden almayayım umıarım derdimi anlatabilmişimdir

Destek olacaksan destek ol, köstek olacaksan boş yapıp durma. Kimseyi hiçbir şey için zorlamıyoruz güven esaslı bir olay bu, gerekli mercilere git şikayet et eğer ki yasal bir zorunluluk görüyorsan.
    Ben ilk mesajımda konuyla alakalı esas düşüncemi söyledim . Soldan gittiğin için okumadın galiba ..
    Şikayet etmek istesem ederim .. Şu an öyle bir düşüncem yok teşekkürler . Fırsatçılar rahat olabilir ..
    Sadece bir şeyler bildiğini sanıyorsun , ama sanıyorsun ..

Senin arkasında durduğun şeyleri savunma kapasiten bu kadar mı ?
    Sağdan git diyerek mi hep savunursun kendini ?
    Gerçi bu , doğrular söylenince verilecek cevabı olmayanların klişe kaçamağıdır. Haklısın ..
    Gerekli açıklama ve bilgilendirme forum başlangıcında var zaten. İlk önce nereden vuracağını öğrendikten sonra vurmaya çalışırsan daha mantıklı bir tartışma ve savunma görebilirsin.
    Mantıksız baltalama çalışmalarına verilecek en güzel cevap evet; " SAĞDAN GİT "

Gerekli açıklama ve bilgilendirme forum başlangıcında var zaten. İlk önce nereden vuracağını öğrendikten sonra vurmaya çalışırsan daha mantıklı bir tartışma ve savunma görebilirsin.
    Mantıksız baltalama çalışmalarına verilecek en güzel cevap evet; " SAĞDAN GİT "
    Kılıfınız bu mu ? ''ÖNEMLİ NOT:Para bağışı kabul etmiyorlar. Kumbarada biriken mamalar besleme alanlarında dağıtılıyor.''
    Verilen linkleri inceledim ve olması gereken bakanlık onayını bulamadım
    Mama satan fırsatçılardan biri olduğunu düşünmeye başlayacağım ..
    Baltalama değil maalesef , doğrular ..

Quote Originally Posted by GinForGin0 View Post
    reis arkadaşn dediği gibi bu tarz işlerde bakanlık onayı şart o sitenin onayı varmı satılan mamanın durumları kontrol ediliyormu tarihleri kaliteleri vb. bir çok insan o satılan mamalrın kalitesinden şikayetçi pwange nin yayınında yazdılar şuan yazdıklarm sadece mamalar hakkındaydı bide bu tür bağış türü şeylerde o para hakikatten bağışamı gidiyor cünkü bakılacak olsa o sitede satılanlar diğer online satış sitelerine kıyasla 1 tik fazla sistemin nasıl çalıştığını bilmiyorum ben zaten barınaktkai hayvanlara bağış yapılmnasını sevmiyorum bunun nedenlerinden biri kışın zaten barınaktaki hayvanların yuvası var onlara yemek veriliyor sıcak yerleri kapalı kutuları var ama sokak hayvanlarının yok şimdi diyeceksinizki herkes senin gibi düşnse barınaktaki hayvanalr açlıktan ölür ölmez bunun nedeni o barınağı açan kişiler ben yılda şukadar bağış yaparm 50 hayvana bakarım diyerek 50 hayvanlık barınak açıyorlar ve öyle bakıyorlar ekstradan gelen bağışlar ekstralara giriyor be 51. hayvan için yer düşünülür sizin yaptığınız mama bağışları onlarn enfazla yükünü bir tik azaltır okadar ama zaten o hayvanlar için herşey düşnüülmüş oluyor (barınaklar için) ama sokak hayvanları öyle değil onlar soğuktalar gidin mama alın marangozdan kulübe yaptırın hatta çok gözlü yaptırın veya kullanılmayan eski vitrinlerinizi yan çevirip bile yapsanız onlara fayda sağlar bi kap mamaverin kışın çok fazla su koymayın donuyor çünkü sularını sık sık değiştirin yapılmak istenen güzel lafım yok ama biraz afedersiniz cahilce kalıyor destek vermesine veriyorum ama eksikler var giderilirse tam destek veririm zaten 1 gb yapar 1 mama neden almayayım umıarım derdimi anlatabilmişimdir
    Canım arkadaşım bu yaptığımız bağış barınak değil gönüllü besleme yapan ( ormanlarda, sokaklarda ) bir sivil toplum kuruluşuna gidiyor ve gönderilen tüm mamalar için fatura kesiliyor, bakanlık onayı alınmadan faturalandırma işlemi olmaz değil mi? Bir firma düşün ki mal satıp sana fatura veriyorsa demek ki TESK'e üyedir ve gerekli bakanlık onayları alınmıştır.. Alınan mamalar için de site ile iletişime geçip bakanlık onayı ve diğer izinler için gerekirse belge de istenir. Konu başına eklenir, diğer arkadaşın amacı farklı. Bilmiyor ya da tanımıyor olsam aynı sana anlattığım gibi ona da anlatmaya çalışırım.

Banned
    Quote Originally Posted by DeaconFrosT View Post
    Tam destek !
    aynı ürünü kargo dahil 39.90 liraya alabiliyorsun.

39.90 liraya : https://www.akakce.com/kuru-kopek-ma...429589342.html

sizin öneriniz : https://www.patipetits.com/Quicker-k...ek-mamasi-3-kg

şimdi eğer buradan da banlamayacaksan soruyorum. kediler köpekler mi destekleniyor birilerini mi zengin etmeye çalışılıyor?

Canım arkadaşım bu yaptığımız bağış barınak değil gönüllü besleme yapan ( ormanlarda, sokaklarda ) bir sivil toplum kuruluşuna gidiyor ve gönderilen tüm mamalar için fatura kesiliyor, bakanlık onayı alınmadan faturalandırma işlemi olmaz değil mi? Bir firma düşün ki mal satıp sana fatura veriyorsa demek ki TTK'ye üyedir ve gerekli bakanlık onayları alınmıştır.. Alınan mamalar için de site ile iletişime geçip bakanlık onayı ve diğer izinler için gerekirse belge de istenir. Konu başına eklenir, diğer arkadaşın amacı farklı. Bilmiyor ya da tanımıyor olsam aynı sana anlattığım gibi ona da anlatmaya çalışırım.
    Bilmiyor ve tanımıyorsun ..
    Ben sağdan gideyim sen de soldan git olur mu ? Konu mesajına onayı eklemeyi unutma .. Eğer varsa ..

Mutlu yıllar ..

Bilmiyor ve tanımıyorsun ..
    Ben sağdan gideyim sen de soldan git olur mu ? Konu mesajına onayı eklemeyi unutma .. Eğer varsa ..

Mutlu yıllar ..
    Biz bir şekilde elinden geldiğince bir şeyler yapmak için uğraşanlar ile soldan, sen de kendin gibilerle sağdan fakat " YERE BAKARAK".
    İyi yıllar.

Biz bir şekilde elinden geldiğince bir şeyler yapmak için uğraşanlar ile soldan, sen de kendin gibilerle sağdan fakat " YERE BAKARAK".
    İyi yıllar.
    27. mesaja cevap vermedin sayın elinden geldiğince bir şeyler yapmak için uğraşan arkadaşım .. ?