Page 10 of 10 FirstFirst ... 8910
Results 91 to 98 of 98
    Moderator DonJose's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Altar
    Race
    El-Morad
    Tam Destek !!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Senior Member xBionic's Avatar
    Class
    KO -> Priest
    Race
    Karus
    Toplamda 138 kg mama toplanmış. Bağış yapan yapmayan herkese çok teşekkür ederiz.

Toplanan bağışta en fazla katkısı olan Deacon Frost, Khenarth ve Aurora'ya da ayrıca teşekkür ederiz.
    Özel tasarım kupalar en kısa zamanda gönderilecektir.
    Kişiliğini makamdan alanlar, makamdan sonra kişiliksiz kalırlar.

Senior Member eren_t's Avatar
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Destan
    Race
    Karus
    Ne kadar boş yapılan bir konu olmuş, yorumları okurken içim karardı. Kimisi ücrete takılmış. Arkadaş bu adamların hiç giderleri olmayacak mı ? Site ücreti, harcanan saatler, bağışlanan mamayı sahiplerine ulaştırırken harcanan emek. Mamaları hayvanlara dağıtacak kişi belki işinden izin alacak ve tüm gün sokak sokak dolaşacak, yorulup bir yere oturup yemek yiyecek. Bugün eve çağırdığın temizlikçiye bile normal ücreti dışında yemek için masraf yaparsın. 10 TL farka takılmış adamlar ya. Oyunda 2 tane speed potion eksik alırsın olur biter.
    Kimisi de hayvanları insanlardan üstün tutuyorsunuz demiş. Kışın hayatını kaybeden insan ve hayvan sayısı bir mi ? Çat patlasa bir kaç insan ölürken binlerce kedi köpek kuş telef oluyor. Kaldı ki sokaktaki insan acıkınca isteyebiliyor birilerinden.
    Bu hayvanlar acıkınca kimden isteyecek. Yemek için birine yanaşsa karnına yiyor tekmeyi can çekişip ölüyor oracıkta.
    Madem yardım etmiceksiniz, cevap yazmaya da tenezzül etmeyin bir zahmet. Zaten hayvan seven insan takılmaz 3-5 kuruşa da neyse.
    I am a normal guy who wants a normal life.

Mod Team Lead ScORp_LiON's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Ben genelde forumda konuları okurken reaksiyon vermem ve sakin halimi korumum ancak bu konudaki olumsuz yorumları gördükçe ülkenin içler acısı halini görüyorum. Sokak hayvanlarının su içme kaplarına sigara ya da çöp atan zihniyetten gram farkları yok.

Yine de tüm bunlara rağmen belli bir rakama ulaşılmış olması sevindiricidir. Hiçbir şey yapamıyor olsanız bile en azından sokak hayvanlarına bir kap su verebilirsiniz. Bahçenize, balkonunuza, terasınıza bir avuç kuş yemi bırakabilirsiniz. Yapmak istedikten sonra elinizden bir çok şey gelebilir.
    Herhangi bir sebeple Cheat Reports konuları veya kanıt içerikleri resmi forum, farklı forum sayfaları ve diğer platformlarda ya da 3. kişilerle paylaşılması yasaktır. Bu kurala uymayan forum ve discord hesapları süresiz olarak kapatılır, oyun hesapları GM inisiyatifine göre cezalandırılabilir.

Senior Member
    Nickname
    sıradan bir oyuncu işte
    Class
    Mage
    Server
    Atlantis
    Race
    El-Morad
    Yüreğinize sağlık.

Senior Member
    Herkes lafta hayvansever ama özde alakaları yok.
    Şuan Avusturlaya kıtasında 5milyon yakın canlı telef oldu.Buradaki hayvanseverler ne yapti öğrenebilir miyim.
    Ezbere size güdülmüş şeyleri burada algı yapmayın.

Senior Member DeaconFrosT's Avatar
    Class
    KO -> Warrior
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by kemec1986 View Post
    Herkes lafta hayvansever ama özde alakaları yok.
    Şuan Avusturlaya kıtasında 5milyon yakın canlı telef oldu.Buradaki hayvanseverler ne yapti öğrenebilir miyim.
    Ezbere size güdülmüş şeyleri burada algı yapmayın.
    Avusturlaya değil Avustralya
    5 milyon değil 500.000.000 (Beş Yüz Milyon)

Duyar kasacaksan, haberi tam öğren öyle kas bari. Bizim de ya da benim de ne yaptığımız/yaptığım bize/bana kalsın, amatör duyar kasıcı.
    Last edited by DeaconFrosT; 01-08-2020 at 01:47 PM.

Senior Member DeaconFrosT's Avatar
    Class
    KO -> Warrior
    Race
    El-Morad
    Daha fazla duyar kasıcı gereksiz yaşam ünitelerine maruz kalmamanız için konuyu kitliyorum.

Kampanyayı organize edenlere, bağışla ya da mesajlarıyla destek verenlere teşekkürler.