Page 9 of 10 FirstFirst ... 78910 LastLast
Results 81 to 90 of 98
    Destekliyorum

Junior Member
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by ToruC View Post
    bu rakam bazen 250 300leri bulmaktadır ziyaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa qweqweqwe
    çalıştığım sektördeki medikal ihtiyaçları düşünürsem 500 kedi rahat beslerim maddi tutara bakarsak direkt cebimden cıkmıyor çalıştığım firmlardan destek alıyorum bazen 4-5 bin tL lik destekler oluyor medikal olarak sadece 1 kediye. hesap edebilseniz bu yorumdan... neyse
    Last edited by ogzkurt; 12-30-2019 at 10:07 PM.

Banned
    Quote Originally Posted by DeaconFrosT View Post
    Büyük oyunu açığa çıkardın. Bravo.
    amacım sansasyonel bir durum değil ama daha uyguna alabilecekken neden konu başlığında o site var ona dikkat çekmek istedim.

Senior Member
    Quote Originally Posted by zFibonacci View Post
    amacım sansasyonel bir durum değil ama daha uyguna alabilecekken neden konu başlığında o site var ona dikkat çekmek istedim.
    Doğrusunu yaptın.

Junior Member
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    bu konu kapanır silinir zaten KVKK ya aykırı bir durumda oluştu master gm tarafından ilgili kişi suç duyurusun da bulunabilir bu konuda. gereksiz yere... kanun çercevesinde legal olarak bu işler yürütülmeli sosyal medyada bu konudaki konuların %70 si ve üzeri neredeyse benzer dolandırıcıların elinde. insani duyguları sömürmeye üzere kurulu ticari menfaatler. burada ki durum öyle demiyorum ama legal olmalı bu konudaki hassasiyetlerinizi rica ederim.
    Last edited by ogzkurt; 12-30-2019 at 11:47 PM.

Junior Member
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    hadi şunuda ekleyeyim Decon
    kvkk ile ilgili çalışmayı ntt kendi içindemi çözüyor veya danışmanlıkmı alıyor. bilmem 6. aya kadar ertelendi.

Junior Member
    Ya birakin bu işleri milleti hortumluyolar hayvan sever ayağina çok hayvan severseniz düzenli olarak dişarida gördüğünüz hayvanlari besleyin ...... Gözle görmediğiniz kurumlara para yatirmayin, sokakta bi ton dergi satan var hayvan severmisiniz diye soruyolar başliyolar boş yapmaya 5 tl dergi satip parayi cebe atiyolar .

Senior Member DeaconFrosT's Avatar
    Class
    KO -> Warrior
    Race
    El-Morad

Banned
    Class
    KO -> Priest
    Infractions
    0/1 (15)
    Niye körü körüne konuyu baltaladığınızı anlamadım. Konu altında kavga ediliyor, üstü kapalı hakaretler ediliyor vs.vs. Arkadaşım adamlar böyle bir şey söylemişler. Yapmak istiyorsan yaparsın, yapmak istemiyorsan yapmazsın bu kadar basit. Buraya yorum bırakıp; neden yapmak istemediğini açıklamadın diye sana kimse hayvan düşmanı demeyecek. Hatta senin varlığından dahi haberdar olmayacak. Durmadan derin devlet teorileri gibi şeylerle çıkıp da saçmalamanın ne anlamı var ?

Deacon'ın ne çok sevmeyeni varmış. Yorum yapanların hiçbirisi konuyu açana ya da konuya tepkili değil. İstisnasız hepsi yazdıklarından konuşmalarından belli ki sırf Deacon destek oldu diye konuya sallamanın peşinde konudakilerin hepsi en az 1 kez discord konu dışı bölümünde Deacon'la sürtüşme yaşamış nickler... Yapmayın beyler kişisel kininizi başka insanlara sıçratmaya çalışmayın.

Junior Member
    Nickname
    NARCOs
    Class
    KO -> Mage
    Clan
    GUVENDIGIMDAGLAR
    Server
    KO -> Manes
    Race
    El-Morad
    Desteklİyorum !