Page 1 of 10 123 ... LastLast
Results 1 to 10 of 98
    Senior Member xBionic's Avatar
    Class
    KO -> Priest
    Race
    Karus

Yeni Yılda Minik Patili Dostlarımızı Yalnız Bırakmayalım

Merhaba Arkadaşlar,
    Yeni yıla girerken sadece kendimiz için değil minik patili dostlarımız için de güzel bir başlangıç olması adına bir bağış kampanyası düzenledik.

Dostlarımızın size bir mesajı var.
    "Yeni yıl sevincinize bizleri de ortak etmek ister misiniz? Bir kap su ve mama ile bize olan sevginizi gösterebilirsiniz.
    Sizin sayenizde bizler de yeni yıla karnımız tok ve mutlu olarak girebiliriz. Küçük yardımlarınızla, büyük mutluluklara vesile olabilirsiniz..."

Minik patili dostlarımızdan teşekkür hediyesi olarak en yüksek bağışı yapan 3 kişiye özel tasarım kupa bardak hediye ediyoruz.

Yaşadığımız dünyada bizden başka canlılarında var olduğunu bilmeli, onlarında yaşama haklarının ve ihtiyaçlarının olduğunu kabul etmeliyiz. Her canlının temel hakkı olan barınma, yeme-içme, saygı ve sevgi görme hakkına, bizler gibi sevimli dostlarımız da sahiptir. Bu hakkın hakkını vermek de bize ait bir vazifedir. Bu anlamda: Sevimli dostlarımız olan hayvanlara ses olup; soğuk, sıcak diyemeyen, açlığını susuzluğunu dile getiremeyen , tek ihtiyaçları yemek ve sığınacak bir yuva olan hayvanlara sahip çıkalım. Onların, bizlerin sevgi ve ilgisine ihtiyacı var, bizlerin de onlara. Dostlarımızın hayatta kalabilmek için yiyeceklere İHTİYAÇLARI VAR. Onlar için küçük bir katkı yaparak bizlere emanet olan bu sevimli patileri hep birlikte mutlu edebiliriz. Yeni yıla az bir zaman kala sevdiklerimizle beraber küçük dostlarımızı da sevindirmek bizim elimizde.

İçinde sevgi barındıran ve vicdan rahatlığıyla yaşam sürdürmek isteyen tüm insanları onlara destek vermeye davet ediyoruz.. Lütfen bana yardım et, lütfen bana yemek ver, su ver, sıcak bir yuva ver diyemeyen hayvanlara ses olup, onlara en güzel yeni yıl hediyesini vermek için buradayız. Biz varız. Sizler de var mısınız?

Alttaki linke tıklayarak mama bağışında bulunabilirsiniz. Minikpatiler kodu ile bağışınızı yapabilirsiniz böylece bizler de toplanan mama miktarını takip edebiliriz.

Herkese mutlu yıllar diliyoruz.

BAĞIŞ YAPMAK İÇİN:
    https://www.patipetits.com/bagis-gru...rbileyasakbize
    Not: Bağış yaparken sipariş notuna "MinikPatiler" yazmayı unutmayınız.
    Adres kısmına kendi adresinizi yazınız mamalar size değil direkt olarak dostlarımıza gidecek sizin adınıza.
    Adres bilgisi fatura için istenmektedir.

Kampanya bitiş tarihi: 6 Ocak 2020

ÖNEMLİ NOT:Para bağışı kabul etmiyorlar. Kumbarada biriken mamalar besleme alanlarında dağıtılıyor.

https://www.instagram.com/sokaklarbileyasakbize/?hl=tr
    https://www.facebook.com/sokaklarbileyasakbize/

Patipetits Instagram: https://www.instagram.com/patipetits
    Last edited by xClarkKent; 12-30-2019 at 12:55 PM.
    Kişiliğini makamdan alanlar, makamdan sonra kişiliksiz kalırlar.

Senior Member DeaconFrosT's Avatar
    Class
    KO -> Warrior
    Race
    El-Morad
    Tam destek !

Member
    Nickname
    SequeLTeQueLa
    Class
    KO -> Priest
    Clan
    hiç arkadaş yok
    Server
    KO -> Ares
    Race
    El-Morad
    destek !! paylaş aldım
    Last edited by DarkDymz45; 12-30-2019 at 01:00 PM.

Moderator DonJose's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Altar
    Race
    El-Morad
    ! Destek....

Destekkkkkkkkkkkkk!

Banned
    Nickname
    VEGA - ExloveEx
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    BadBossTeamLeader
    Race
    El-Morad
    Infractions
    0/1 (15)
    Ben para mara vermem! Hahaha
    Şaka şaka buday alıp serçe ve yabani güvercinler için şu karlı günlerde balkona dökmeyi unutmayın.

Banned
    Infractions
    0/2 (20)
    destek iyi güzel paylaşın oda güzel ama bu tarz işleri lütfen böyle para kaznamayı hedefleyen siteler yerine siz ucuza satın alıp siz evinizin işyerinizin önüne 1 er kap 2 şer kap koyun daha faydalı daha avantajlı olur hem sizin için hem hayvanlar için - kedi seven adam

Quote Originally Posted by GinForGin0 View Post
    destek iyi güzel paylaşın oda güzel ama bu tarz işleri lütfen böyle para kaznamayı hedefleyen siteler yerine siz ucuza satın alıp siz evinizin işyerinizin önüne 1 er kap 2 şer kap koyun daha faydalı daha avantajlı olur hem sizin için hem hayvanlar için - kedi seven adam
    Bu şekilde yapan çok arkadaşımız mevcut. Biz sadece oyunu oynayan arkadaşlarımızı da bilgilendirmek, yeni yıla kış şartlarında zorluklarla girecek olan hayvanları da unutmamamız gerektiğini bu gibi projeler ile elimizden geldiğince diğer kişilere de ulaştırmak taraftarıyız.

Banned
    Infractions
    0/2 (20)
    Quote Originally Posted by LeoCalvex1 View Post
    Bu şekilde yapan çok arkadaşımız mevcut. Biz sadece oyunu oynayan arkadaşlarımızı da bilgilendirmek, yeni yıla kış şartlarında zorluklarla girecek olan hayvanları da unutmamamız gerektiğini bu gibi projeler ile elimizden geldiğince diğer kişilere de ulaştırmak taraftarıyız.
    aşırı bir hayvan sever olarak ben sizin yaptığınızın çok güzel olduğunu söylüyor ve bu paylaşımı yapan arkadaşa destek olanlara sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum ama benm tek problemim 50 liralık yardım yapıcaksanız ondan alınacak maksimum verimlilik dediğiniz gibi unutulmaması lazım biz evimizde sıcak otururken onların çoğu üşüyor trakyada ve doğuda yaşayan hayvanların çoğuda donuyor 50 liralık yardımınızı sadece sitelerden mamayla değil örnek veriyorum bazıları yuva yaptırsın o 50 liraya yada 50 liraya 3 - kiloluk mama yerine 5 - 10 kilo mama alabilirsiniz demek istedim tekrardan elinize yüreğinize sağlık buradaki tek gerçek paylaşım ...

Quote Originally Posted by GinForGin0 View Post
    aşırı bir hayvan sever olarak ben sizin yaptığınızın çok güzel olduğunu söylüyor ve bu paylaşımı yapan arkadaşa destek olanlara sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum ama benm tek problemim 50 liralık yardım yapıcaksanız ondan alınacak maksimum verimlilik dediğiniz gibi unutulmaması lazım biz evimizde sıcak otururken onların çoğu üşüyor trakyada ve doğuda yaşayan hayvanların çoğuda donuyor 50 liralık yardımınızı sadece sitelerden mamayla değil örnek veriyorum bazıları yuva yaptırsın o 50 liraya yada 50 liraya 3 - kiloluk mama yerine 5 - 10 kilo mama alabilirsiniz demek istedim tekrardan elinize yüreğinize sağlık buradaki tek gerçek paylaşım ...
    Yapılan bu yardım şu şekilde işliyor: Biz mama için kumbaraya para atıyoruz, site de alınan bu mamayı ücretsiz kargo ile sosyal-sorumluluk projesine dahil olup da gönüllü ( sadece mama karşılığında ) olan derneğe gönderiyor. Onlar gerekli besleme alanlarında beslemeleri yapıyor ve bunu da altta verilen instagram linkinden videolar ile destekliyor.