Page 5 of 10 FirstFirst ... 34567 ... LastLast
Results 41 to 50 of 98
    Quote Originally Posted by LeoCalvex1 View Post
    Daha iyilerinde seni de görmek isteriz potada. Bir de sen başlat nasıl yapıldığını bize göster ki bilelim ön ayak nasıl olunuyor bu işte.
    Güzel bir işe girişmişsiniz ama ben bunu tasvip etmiyorum açıkçası.Nedenine gelirsek de, bu resmen hayvanların insanlardan üstün tutulması bana göre.
    Özellikle bu karda kışta sokaklar da aç ve susuz dolaşan bi çare o kadar çok insan varken hayvanların önde tutulması içimi acıttı gerçekten.Emin olun insanların hayvanlardan daha çok desteğe ihtiyaçları var.

Junior Member
    Quote Originally Posted by DeaconFrosT View Post
    Sen gerçek hesabınla yazsana. Ya da Discordda ifşa edeyim seni? Seçim senin.
    Neden şimdi böyle karşı cephe aldınızki anlamadım. İfşa edebilirsin bu arada. Biraz da orda sizi gerçeklerle yüzleştireyim
    Last edited by DeaconFrosT; 12-30-2019 at 07:42 PM.

Quote Originally Posted by guneyenes123 View Post
    Güzel bir işe girişmişsiniz ama ben bunu tasvip etmiyorum açıkçası.Nedenine gelirsek de, bu resmen hayvanların insanlardan üstün tutulması bana göre.
    Özellikle bu karda kışta sokaklar da aç ve susuz dolaşan bi çare o kadar çok insan varken hayvanların önde tutulması içimi acıttı gerçekten.Emin olun insanların hayvanlardan daha çok desteğe ihtiyaçları var.
    Biz tercihimizi Sokak Hayvanlarından yana kullandık. Sen de oyun yöneticileri ile görüşüp yapmak istediğin herhangi bir proje ile ilgili destek talebinde bulunabilirsin. Ya da dediğin gibi "sokakta dolaşan bi çare o kadar çok insan var" ve eğer bu seni rahatsız edecek derecede ise sivil toplum kuruluşları ile iletişime geçerek gönüllü yardımcı olarak yardımda bulunabilirsin. Kimseyi herhangi bir şey için zorlamıyoruz bunu anlamıyorsunuz. Sadece bu şekilde bir yardım kampanyası düşündük, bizler gibi düşünen birileri de var ise yardımcı olsun diyerek açtık bu konuyu.
    Aradaki farkı anlatabilmişimdir umarım.

Ben kimseyi herhangi bir şey için zorluyorsunuz demedim zaten, isteyen bağışını yapar, isteyen de yapmaz.
    Sadece fikrimi belirttim, bunda kızacak bir şey yok.
    Yine de teşekkür ederim.

Senior Member DeaconFrosT's Avatar
    Class
    KO -> Warrior
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by aylin123 View Post
    Neden şimdi böyle karşı cephe aldınızki anlamadım. İfşa edebilirsin bu arada. Biraz da orda sizi gerçeklerle yüzleştireyim
    Cephe almamın sebebi, düşüncelerin değil, düşüncelerini, kendi hesabını kullanmadan dile getiriyor olman, yani samimiyetsizliğin. Eğer sıkıntım karşıt düşünceler ile alakalı olsaydı, burada bir çok kişi karşıt düşüncesini dile getirdi ama ben hiçbirine cephe almadım. Değil mi?

Junior Member
    Cephe almamın sebebi, düşüncelerin değil, düşüncelerini, kendi hesabını kullanmadan dile getiriyor olman, yani samimiyetsizliğin. Eğer sıkıntım karşıt düşünceler ile alakalı olsaydı, burada bir çok kişi karşıt düşüncesini dile getirdi ama ben hiçbirine cephe almadım. Değil mi?
    Benim kullandığım hesabım bu aga. Sana tavsiyem isimlerden çok ne söylenildiğine kulak ver.

Class
    KO -> Warrior
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by aylin123 View Post
    Benim kullandığım hesabım bu aga. Sana tavsiyem isimlerden çok ne söylenildiğine kulak ver.
    Evet belli, toplamda 5 mesajın var, 5'i de bu konuya.

Sen gerçek hesabınla yazsana. Ya da Discordda ifşa edeyim seni? Seçim senin.
    Bu gerçek olamaz herhalde ? Umarım bu yazdığın yorumu üsttün varsa görür gerekli işlem yapılır.Bu kadar amatörce olmamalı bir şirket adına çalışansınız sadece burada insanları tehdit etmek için işe alındığınızı sanmıyorum.

Class
    KO -> Warrior
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by EnHumanChar View Post
    Bu gerçek olamaz herhalde ? Umarım bu yazdığın yorumu üsttün varsa görür gerekli işlem yapılır.Bu kadar amatörce olmamalı bir şirket adına çalışansınız sadece burada insanları tehdit etmek için işe alındığınızı sanmıyorum.
    Şirketin iletişim bilgilerine internet üzerinden ulaşabilir ve şikayet edebilirsiniz. Üstler belki görmeyebilir diye ek bilgi verdim.

Şirketin iletişim bilgilerine internet üzerinden ulaşabilir ve şikayet edebilirsiniz. Üstler belki görmeyebilir diye ek bilgi verdim.
    Bu şekilde sizler saygınlığınızı yitiriyorsunuz.Burası bir oyun forumu belirli olmayan bir bağış sitesi açılmaması gerekli.Bunun önüne geçebilecek misiniz ? Bundan sonra her isteyen buradan bağış linki atabilicek mi ? Sizler madem bu kadar önem veriyorsunuz bu konuda takdir ediyorum ozaman siz bir şeyler yapabilirsiniz bir çok kişide gönül rahatlığı ile bağışlarını yapabilir. Sizler her yoruma karşılıklı tartışmaya girmeyin diyen bir ekipsiniz burada herkese cevap verende sizlersiniz şuan öncelikle kendi kurallarınıza kendiniz uyunuz.