Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 11 to 14 of 14
    Senior Member
    Dostum aynı şekilde tek trade ile expe yatıp 2 3 tane report atmıştım spam yok diye ceza almadılar. Trade konusunda malesef sadece seri seri trade atanlara ceza veriyorlar sadece.
    1 tane trade atmak serbest sanırsam ceza verilmediğine göre.

Quote Originally Posted by TheESW3T View Post
    Dostum aynı şekilde tek trade ile expe yatıp 2 3 tane report atmıştım spam yok diye ceza almadılar. Trade konusunda malesef sadece seri seri trade atanlara ceza veriyorlar sadece.
    1 tane trade atmak serbest sanırsam ceza verilmediğine göre.
    serbestlik bi durum varsa belirtilsin serbest olanı bizde yapalım reis.

Gm'ler konuya açıklık getirmek için bekleniyorsunuz cevap verilene dek konuyu güncel tutacağım. Madem oyuncu faliyetlerini engellemek suçtur gereğini yapın suç değilse söyleyin bizde bilelim. kanıt olayına gelirsek bu durumda sizin veya her hangi birisinin yapabildiği neyi ben eksik yapmışım ki raporumu işleme almıyorsunuz.

Gmlerden konuya dair cevap bekliyorum...

'' Cr harici lütfen konu açmayınız. '' @ScORp_LiON bu nedir kardeşim cr raporumu işleme almıyorsunuz işinizi mi yapmış oluyorsunuz ya düzgün bi açıklama yapın yada işleme alın raporu acıkalama yapamayacak kadar acizmisiniz. ben param ile oynuyorum bu oyunu ve verdiğim para karşılığında üstünüze düşen hizmeti yapın boş boş kopyala yapıştır yapıp durmayın.

Günlerdir bir açıklama yapamacak kadar aciz tavır sergiliyorsunuz madem bu oyunun yayıncı fırmasısınız ve paranızı kazanıyorsunuz kazancınız karşısında kaliteli bi hizmet sunmak adına bazı kurallar koymuşssunuz bu kuralları önce kendiniz uygulayın yaşananlar karşısında istediğiniz şeyler mantığa sığmıyor. Oyunun yayıncı fırması olarak oyunu bilmiyor ne durumlarda ne gibi durumlar yaşandığını/yaşanacağını bilmiyor gibi davranıyorsunuz. Neredeyse sizin koyduğunuz kuralları uygulamanızı beklerken ceza alan kişi ben olacak konumuna düşeceğim.
    Last edited by pq0_NlncyYCB; 01-04-2020 at 01:11 AM.