Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 14

Bilinçli Oyuncu Faliyetlerini Engelleme Ve Yönetimin Mantığa Sığmayan Tutumu

Günlük quest görevi yaparken Quest Golem, Apostle ve Trol'u kestikten sonra bu şahış beni partyden attı daha sonra clanımdan bir adamı party'e alıp uruka damage vermek isterken bilinçli şekilde trade atarak damage atmamı ve görevi yapmamı engelledi. Oyuncu faliyetlerini kasıtlı engellediği ve zarar verdiği için bu şahsın karkaterine gerekli cezai işlemin yapılmasını talep ediyorum.

Gerekli ksc sunmuşum ksc'de atılan trade sebebi ile failed alıp call alamadığım belli, trade atan kişinin nicki belli, mob'un düşmüş yerdeki ceseti belli, önceki mobların enemy'si belli, partyden atıldığım belli, görev party de iken yapılabildiği için partyden atıldıktan sonra kendi adamımla kurduğum party belli ama raporuma gelen cevap ''video ile destekleyiniz'' ne bekliyorsunuz bu oyunu oynarken 7-24 video açık gezmemizi mi ? Ya bu sistemi kaldırın kısasa kısas yapsın oyuncular yada işinizi düzgün yapın kardeşim bi sistem getiriyorsanız oyunculara daha kaliteli hizmet verebilmek için doğru düzgün hizmetinizi verin! Yok düzgün hizmet vermeyi beceremiyosanız bu işlemler için kafanıza göre cezai işlemler uygulamayın! Kafanıza göre diyorum çünkü oyunda kimsenin 7-24 video ile dolaşmasını beklemiyorsunuzdur umarım. veyahutta kalite boyutunuzu arttırın geçmiş zamanlardan video kesitleri alabilelim.

Aynı kurallara uyması gereken çalışanlar kendileri ile çelişiyorlar.Öncelikle amatörlükten kurtulmaları gerekli.Bahsettiğin duruma benzer bir olayda bende şikayet ettim bir çalışan video kaydı ile destekleyin diye cevap verirken daha sonra tekrar baktığımda farklı bir çalışan tarafından gerekli işlemin yapıldığı yorumunu gördüm.Bazı durumlarda video kaydı alınabilir fakat sizinki gibi spontane oluşan bir olayda video kaydı alınması biraz zor.

Konuya GM arkadaşları bekliyorum oyunda iken 7-24 video ile dolaşıyorlar mı kendileri veya bu raporum da ksc ne konuda yetersiz kalıyor da video yeterli kalacakmış açıklayın lütfen.

Senior Member
    Infractions
    0/1 (3)
    valla ben magelerin TP ESC CALL skillerine karşı jr de video cekme programı ile dolaşıyorum. Sen de yapabilirdin. Quest vs yaparken açık tutabilirdin veya bundan sonra tutabilirsin.

her türlü ceza alıp pm den zırlıyorlar

Quote Originally Posted by uon View Post
    valla ben magelerin TP ESC CALL skillerine karşı jr de video cekme programı ile dolaşıyorum. Sen de yapabilirdin. Quest vs yaparken açık tutabilirdin veya bundan sonra tutabilirsin.

her türlü ceza alıp pm den zırlıyorlar
    Böyle bi saçmalık olamaz. Yönetim oyun aktivetelerini gerçekleşririken oyuncuların video ile dolaşmasını bekleyemez! Sunduğum ksc'de suç detaylarıyla sabit ksc şaibeli olsa zaten rapor oluşturmamış olurdum.

Bazı durumlar video gerektirebilir alınması muhtmeldir ama bu durum da video alınabilmesi için ya 7-24 video ile gezmek gerekli bunuda kimse oyunculara dayatamaz ya oyun alt yapısında geçmiş zamanlardan kesitler kaydedilebicek bi sistem olmalı yada zamanı geriye alabilmemiz lazım

Ya bu durumlar için cezai işlem uygulamıyacaklar hiçbir oyuncuya oyuncular kendi aralarında ne yaparlarsa yapacaklar yada kaliteli bi oyun için sundukları hizmeti doğru düzgün yerine getirecekler.

Senior Member
    Infractions
    0/1 (3)
    Quote Originally Posted by pq0_NlncyYCB View Post
    Böyle bi saçmalık olamaz. Yönetim oyun aktivetelerini gerçekleşririken oyuncuların video ile dolaşmasını bekleyemez! Sunduğum ksc'de suç detaylarıyla sabit ksc şaibeli olsa zaten rapor oluşturmamış olurdum.

Bazı durumlar video gerektirebilir alınması muhtmeldir ama bu durum da video alınabilmesi için ya 7-24 video ile gezmek gerekli bunuda kimse oyunculara dayatamaz ya oyun alt yapısında geçmiş zamanlardan kesitler kaydedilebicek bi sistem olmalı yada zamanı geriye alabilmemiz lazım

Ya bu durumlar için cezai işlem uygulamıyacaklar hiçbir oyuncuya oyuncular kendi aralarında ne yaparlarsa yapacaklar yada kaliteli bi oyun için sundukları hizmeti doğru düzgün yerine getirecekler.
    bakma video çekiyorum dediğime ,yakın zamanda ev interneti kullanamayacağım haliyle video ceksem bile upload etmem imkansiz yani magelere devada abi çekmem gerekecek towna almasınlar diye...

Ksc çok güvenli değil üzerinde oynamalar yapılabilir diye düşünüyorlar herhalde.

dediğim gibi çözum bulana kadar video cekme programiyla dolas baska sansin yok malesrf

GM Arkadaşlardan cevap bekliyorum 7-24 video ile mi dolaşıyorsunuz ?

GM'lerden cevap alana dek konu güncel

Konu Güncel GM'lerden açıklama bekleniyor.

GM Arkadaşlardan cevap bekliyorum 7-24 video ile mi dolaşıyorsunuz ?