Page 1 of 4 123 ... LastLast
Results 1 to 10 of 38
    Junior Member

Gereksiz fragment konusu hakkinda aciklama

Suan gereksız bi konuda prım yapmaya calısan bır arkadas var. Farzedelim ki fragment no trede oldu. Buna oy atanların cogu sgde aocta boroda farm atan arkadaslar. Evine 2krus ekmek parası goturmek ıcın. Eski serverlara bakalım. Ares, diez...... bu serverlarda jr oncesı pk yok. Aylık pk charının 600-700tl masraf olan bir oynda bırseylerın no trade olması kadar sizcede sacma bi konu varmı? Ben sahsen farm atmadan itemde yapmam pusta cekmem cekebılcek oyuncu sayısı tüm serverları toplasan 2000 kısıyı gecmez. No trade oldugunda emin olun bu oyunu bırakan cok farm atan bu oyunu bıraktıgında pk atan adam da kesicek adam bulamayınca oyun kısır döngüye girer.kısı olur ve genıs dusunun mantıksız dusunmeyın bf'de no trade olucak o zaman ne yapıcaksınız bu oyunda aocta kastıgınız 2tane busu kıme satıcaksınız cok merak ettim. Her ay 600-700tl oyuna ev taksıdı yatırır gıbı nasıl para yatırıp geziceksiniz veya kastııklarınızı nasıl satıcaksınız. Su oyuna emin olun bahce farmı yapanlardan cok kc ceken yoktur. Sizce mgame kendi topuguna sıkar mı ? Hasetlenmeyın 200-300tllık charlarınızla bahce dönemiyonuz diye kudurmayın. Farm atıp site satmak yerine item yapıp bahce yapanları gecmeye calısıp sizde yapın. Bos bos konularla prim yapmak ısteyen adama prim vermeyin.
    Last edited by GamesDepot; 12-30-2019 at 06:42 AM.

Banned
    Nickname
    EFSER
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    RulersMyHeart / RulesMyHeart
    Server
    KO -> Vega
    Race
    El-Morad
    Infractions
    0/1 (100)
    hahahaha bi tane daha bahçeci ortaya cıktı
    tamam istediğini yapıyorum relog at sana hediye olarakta tüm bf taşlarından 200 adet göndercem

Senior Member
    Quote Originally Posted by LYRIKA19566 View Post
    Suan gereksız bi konuda prım yapmaya calısan bır arkadas var. Farzedelim ki fragment no trede oldu. Buna oy atanların cogu sgde aocta boroda farm atan arkadaslar. Evine 2krus ekmek parası goturmek ıcın. Eski serverlara bakalım. Ares, diez...... bu serverlarda jr oncesı pk yok. Aylık pk charının 600-700tl masraf olan bir oynda bırseylerın no trade olması kadar sizcede sacma bi konu varmı? Ben sahsen farm atmadan itemde yapmam pusta cekmem cekebılcek oyuncu sayısı tüm serverları toplasan 2000 kısıyı gecmez. No trade oldugunda emin olun bu oyunu bırakan cok farm atan bu oyunu bıraktıgında pk atan adam da kesicek adam bulamayınca oyun kısır döngüye girer.kısı olur ve genıs dusunun mantıksız dusunmeyın bf'de no trade olucak o zaman ne yapıcaksınız bu oyunda aocta kastıgınız 2tane busu kıme satıcaksınız cok merak ettim. Her ay 600-700tl oyuna ev taksıdı yatırır gıbı nasıl para yatırıp geziceksiniz veya kastııklarınızı nasıl satıcaksınız. Su oyuna emin olun bahce farmı yapanlardan cok kc ceken yoktur. Sizce mgame kendi topuguna sıkar mı ? Hasetlenmeyın 200-300tllık charlarınızla bahce dönemiyonuz diye kudurmayın. Farm atıp site satmak yerine item yapıp bahce yapanları gecmeye calısıp sizde yapın. Bos bos konularla prim yapmak ısteyen adama prim vermeyin.
    Fragment konusunu takip etmiyordum sayende takip edeceğim.
    Fragment farmının düzgünce yapılmaığını düşününce Non-trade olması fikri çok güzel bir öneri.
    Last edited by GamesDepot; 12-30-2019 at 06:46 AM.

Senior Member
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Vega
    Quote Originally Posted by Efser15x View Post
    hahahaha bi tane daha bahçeci ortaya cıktı
    tamam istediğini yapıyorum relog at sana hediye olarakta tüm bf taşlarından 200 adet göndercem
    Sizin anlamadığınız şey oyun yavaş yavaş bitiyor üst üste rezil güncellemeler son yaklaşıyor sizin gibi yamuk bowluları dinlemeye devam etsin ntt

Banned
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Olympia
    Race
    El-Morad
    Infractions
    0/1 (15)
    Quote Originally Posted by zgrdnzz View Post
    Sizin anlamadığınız şey oyun yavaş yavaş bitiyor üst üste rezil güncellemeler son yaklaşıyor sizin gibi yamuk bowluları dinlemeye devam etsin ntt
    Oyuna para yatırmak zorunda degıl kımse. Sen ayda 700 800 tl verıyorsan senın sorunun. Bu parayı veremeyen bır suru ınsan var. Sırf sen ayda bu kadar para verıyorsun dıye diğer çogunluk sızın kapattıgınız bahceye bf ye gıremesın kasamasın mı? Yanı dıyorsun kı parayı veren dudugu calar. Yok böyle bir düşünce

Senior Member
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Vega
    Quote Originally Posted by mustafackc View Post
    Oyuna para yatırmak zorunda degıl kımse. Sen ayda 700 800 tl verıyorsan senın sorunun. Bu parayı veremeyen bır suru ınsan var. Sırf sen ayda bu kadar para verıyorsun dıye diğer çogunluk sızın kapattıgınız bahceye bf ye gıremesın kasamasın mı? Yanı dıyorsun kı parayı veren dudugu calar. Yok böyle bir düşünce
    canım işte o parayı verenler olmayınca sen bu oyunu açık bulamazsın hadi hoşçakal

Junior Member
    beyin yoksunumusun para vermeden charına ne yapabildin ? yada yapabilmek için cıkartıgın seylerı kıme satabıldın pusunu almadan pkda ne yapabılırsın? sclerını almadan pkda ne yapabılırsın tabı sızın amacınız sadece sabah kahvaltısına ekmek almak oldugu ıcın ve bizim insanımızın en buuyuk özelliği hasetlık oldugu ıcın normal.

konuyu açan arkadaşların söylediği herşeyin tam aksine, şuan bahçe farmı yapan arkadaşlar yüzünden oyun bitme derecesine geldi. Cash almıyorum ben ve benim gibi yüzlerce oyuncu. “Alamıyorum demiyoruz ALMIYORUZ” çünkü oyun amacından çıkmış sadece tl ye dönmüş. Biz istiyoruz ki eskisi gibi oyunumuzu oynayalım. Eskiden bahçemi vardı? Oyun çok daha güzeldi.
    Konu kaldırılsın bence çok saçma.

Senior Member
    Herşey no trade olsun kalanlarla oyun oynarız.Oyunu para kazanma olarak görenler gittiğinde rahat rahat oyunu oynarız. Bahçıvanlar gitsin iş bulsun bizde oyunu oyun olarak oynayalım.
    Oyun bir hobidir parası olmayan başka hobilerine yönlensin.

Junior Member
    pardonda eskiden bahcemı vardı dedıgın 2005mı 2007mı yada eskiden aylık oyun 700-800tlmı istiyordu gücü yetmeyenler için arka tarafa b oro eklendi sg eklendi gg eklendi ew eklindi hasetligi bırakın o kadar oynamak istiyosanız gidin orda kasın iteminizi gbnızı gidin gücünüzü gösterin. Bu oyun MMORPG oyunu bu oyunların tarzı farm yaparsın charlarını güclendirirsin ve kapısırsın begenmıyorsan bu sıstemı gıder csgo oynarsın lol oynarsın atarsın aylık oraya 400-500tl oynarsın bos yapma