Results 1 to 5 of 5
    Junior Member

Exclamation Otp devamli hata veriyor acil yardim

Merhabalar
    Oyunda 2 günde bir OTP çok sayıda hatalı giriş diyerek OTP sıfırlamamı istiyor. Fakat ben yanlış girmememe rağmen yine bu hatayı alıyorum.Oyuna sıfırlayıp 2 gün girmedim 3. gün yine tekrar aynı hatayı verdi. Devamlı olarak 5 Npoint karşılığı sıfırlamak zorunda kalıyorum acil yardım lütfen. Yetkililere sesleniyorum OTP 'den en son ne zaman yanlış girilmiş kontrol edilip giden Npointlerimin geri yüklenmesini istiyorum.Acil olarak bu konuyla yetkililerden ilgilenmesini rica ediyorum.Devamlı olarak boş yere OTP'ye para ödüyorum.Yoksa bu bir çeşit oyuncunun oyunu bırakması için sömürü sistemi mi ?
    Saygılarımla..

Moderator GamesDepot's Avatar
    Nickname
    xxxxxxCeZaxxxxxx
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Heaven
    Race
    Karus
    Merhabalar,

Saat dilimi problemi yaşıyor olabilirsiniz.

Aşağıdaki konuyu inceleyebilirsiniz. Kodu denerken otp portalında "Doğrulama Testi" bölümünü kullanarak hesabınızı bloke etmeden deneme yapabilirsiniz.

[OTP] AnyOTP Kod Uyuşmazlığı

Junior Member
    hayır böyle birşey söz konusu değil ve saatim güncel olmasına rağmen ben bu hatayı alıyorum

Moderator GamesDepot's Avatar
    Nickname
    xxxxxxCeZaxxxxxx
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Heaven
    Race
    Karus
    O zaman diğer ihtimali konuşmamız gerekiyor.

Hesabınızın erişmini kaybetmiş olabilir misiniz? Bazı kötü niyetli kişiler OTP'yi geçemiyor. Karşı tarafı bıktırmak adına sürekli OTP'yi bloke ediyorlar. Sabrı tükenen kişi ise OTP'yi kapatıyor ve hesabı soyuluyor. OTP'yi kesinlikle iptal etmeyin.

Bu gibi durum ile karşı karşıya kalmış olabilirsiniz. Güvenliğiniz açısından sisteminize format atın, hesabınızın ve email'in şifresini değiştirin. İndirdiğiniz yazılımlara dikkat etmeyi de unutmayın.

Junior Member
    öyle birşeyde söz konusu değildir çünkü OTP'den yanlış girme zamanlarına bakıyorum ve yanlış girme olmamasına rağmen bu sorunla karşılaşıyorum. Eğer ki sistemde hatalı giriş söz konusu olsa OTP nin kendi sitesinde haklısınız ama böyle bir durum olmadan bloke oluyor