Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 13
    Senior Member Nyanja's Avatar

Peri kutu toplama mesafesi hk.

Merhaba, Mage oynuyorum 56 ve staff skill i ile kestiğim mobların çoğunun kutusunu peri toplamıyor.
    Kestiğim mobun kutusuna tıklıyorum, elimle açıp içindekini alıyorum, üzerimde duran peri ne yapıyor acaba çok merak ediyorum. Çoğu zaman önümde duran kutuyu elle açıyorum veya ileri yürüyüp neredeyse kutunun üzerinden geçmem gerekiyor. EMC-LUFER-ESLANT slotlarında kasacağım zaman köpek daha iyi mage için ama CZ-ARDREAM-DELOS gibi map'larda peri almamız gerekiyor fakat bu perinin toplama aralığı çok düşük Mageler için toplama aralığı en azından staff vuruş mesafesine veya 56 skilli vuruş mesafesine arttırılsa güzel olmaz mı ?

Senior Member BestVitaLity's Avatar
    Genie açınca mesafesi 2 katına çıkıyor. Diğer durum dediğin gibi sıkıntılı.

Senior Member Vrij's Avatar
    Slm oreads geniyle köpek mesafesinde toplayacak diye guncelleme hatırlıyorum ben ve topluyordu da.
    Artık geniyle genisiz aynı topluyor.

Bug mıdır?

aslında değişmesi lazım, kutu sende ama alamadıgın durumlar oluyor felankor kutusunu açamadığımı ve perinin almadıgını çok kez yaşadım otomatik gelmeli üstümüze peri varsa

Senior Member eren_t's Avatar
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Destan
    Race
    Karus
    Üst üste kutu biriktiğinde ve kutu cisimlerin üzerinde kaldığında toplamıyor peri. BP ile farm yaparken ben de ara sıra kutunun etrafında tur atıyordum alsın diye
    I am a normal guy who wants a normal life.

Senior Member
    Periye hatırladığım kadarıyla en son geçen kurban bayramı zamanı bir güncelleme geldi. Onda da en büyük artısı olan kaybolan kutuları toplamamaya başladı.

Junior Member
    Quote Originally Posted by Cefffff View Post
    Periye hatırladığım kadarıyla en son geçen kurban bayramı zamanı bir güncelleme geldi. Onda da en büyük artısı olan kaybolan kutuları toplamamaya başladı.
    Aynen öyle , o güncellemyi çoğu oyuncu görmedi bile . Böyle bir güncellemeyi Win7 lerde kutu toplarken dc sorunu yarattığı için getirdler . Ama şuan peri işlevli fakat öncekine göre bayagı zayıf . Gerekli bir şey mi perinin opsiyonlarının yükseltilmesi bu tartışılır 699 npoint verdigim bir eşya için buff gereklidir bence.
    Ama sıra gelir mi daha binlerce güncellenmesi gereken şey var biz isteklerimizi belirtelim gerisi yönetime kalmış .

Senior Member
    son zamanlarda bi sıkıntı var skil vurup kestiğim mobum kutusu açılmıyo skil mesafesinde halbuki skil dediğimde helis skili.

Senior Member
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Destan
    Race
    Karus
    Bence peri hareketli olmalı ve aynı köpek gibi tüm kutuları açabilmeli, hem görüntü olarak ta güzel bir efekt olur.

Sonuçta herkes warrior asas veya bp oynamıyor, okçu diye mage diye uzaktan kesen bir job var.
    Last edited by BySTONEXX; 01-31-2020 at 08:01 PM.

Senior Member Nyanja's Avatar
    Quote Originally Posted by BySTONEXX View Post
    Bence peri hareketli olmalı ve aynı köpek gibi tüm kutuları açabilmeli, hem görüntü olarak ta güzel bir efekt olur.

Sonuçta herkes warrior asas veya bp oynamıyor, okçu diye mage diye uzaktan kesen bir job var.
    Evet köpek kadar olmasada belirli bir mesafeye kadar uçup alıp gelmesi gerekir. Mage'de 56 ile sabit durarak kesiyorum toplamıyor, gidip kendim açıyorum çoğu kutuyu. O zaman da Peri'nin anlamı kalmıyor.