Page 3 of 6 FirstFirst 12345 ... LastLast
Results 21 to 30 of 58
    Quote Originally Posted by Khenarth View Post
    Bir diğer ihtimal daha var. Bu boss kesme olayını birden fazla sunucuda yapan ve iş haline getiren oyuncuların mevcut olduğuna dair şikayetler var. Hal böyle olunca sadece tek bir sunucuda boss kesebildikleri için bu durumdan şikayetçi oluyorlarmış.
    Hiçte öyle yapanı görmedim
    Olduğunu da sanmıyorum

Size neredeyse binlerce oyuncu bahçe farmı,ittifak ve cz cs için bu söylediğinizden yakındı
    Onlara sadece takım kurun darlayın deyip güldünüz
    Neden bu olay için bu kadar titiz konuşmadınız ?

Eslant bosslarına yaptığınız bence hiç iyi olmadı

Neden mi ?

Eskiden bossları denk gelen her oyuncu(mage) kesebilirdi

Ya da 2-3 kişilik ptler

Şu an ise tamamen tekelleşmiş durumda

Ben ya da arkadaşlarım şu an eslant boss dönüyoruz

Eskiden de dönüyorduk

Sadece +2-3 dk fazla sürüyor kesmesi

Eskiden herkesin şansı vardı ama şimdi sadece benim şansım var ya da diğer sunucularda dönenlerin

Hadi biri gelip ks atsın ya da bossu elimden alsın .. Alamaz . Çünkü respawn olur ya da ks atacak olan kişi tek yer ya da canını indiremez
    Ondan sonra da salla der bir daha da eslanta girmez

Gelsin neckler beltlerrr

Eslant bosslarına harika güncelleme yaptık demesin NTT ya da MGame . Diyemez de ..

Dediğim gibi , MGame ya da NTT bence elini o beslediği bahçe farmcılarına çevirsin o zaman övünebilir ..

Bu vesileyle de küçük bir değerlendirme yapmış oldum
    Umarım birilerinin kulağına küpe olur ..
    Last edited by lSchmerzlichSchon; 12-26-2019 at 02:11 PM.

Senior Member BestVitaLity's Avatar
    Quote Originally Posted by WoLFapaK View Post
    Oyuna girdim, 1 dakika sonra yazı geçti. Ben o yazının bahsettiğin yazılarsan hangisi olduğunu nasıl ayırt edebilirim? Eğer rutin yazı değilse bossu kaçırmış olacağım. Yazı bekleyerek boss aramak bence eslant mantığına aykırı.
    Adam oyunda bekliyorsa o boss'u kesmeyi zaten senden çok hakediyordur. Öyle oyuna giriyim direkt gidip boss kesiyim diye bişey yok.

Bir diğer ihtimal daha var. Bu boss kesme olayını birden fazla sunucuda yapan ve iş haline getiren oyuncuların mevcut olduğuna dair şikayetler var. Hal böyle olunca sadece tek bir sunucuda boss kesebildikleri için bu durumdan şikayetçi oluyorlarmış.

Örnek veriyorum; Talos sabit olarak 8 saatte değilde 4 ile 8 saat arasında rastgele bir saatte tekrar doğuyor.
    BVB içinde sizde yoplayın ekibinizi siz basın çıkın alın slotları elinden diyordunuz onlara deseydiniz toplayın ekip sizde bosaları alın ellerinden deseydiniz ya kusura bakmayında işinize geleni görüyorsunuz bvb bu işten para kazanmıyo demi çünkü

Senior Member WoLFapaK's Avatar
    Bu sinirli üslupla buradan hiçbir kanaat çıkaramazsınız. Adam sakin bi şekilde gelmiş foruma yazmış. Gm kanaatini öğrenmek yerine öteleyenler halen var. Her Gm lideri bunu yaşadı. Bundan sonra da sanırım hep yaşayacak.

Güncelleme notunda random olacak denildi ancak tam tersi sabit zamanlı oldu buradaki hataya dikkat çekmek istedik ve düzeltilmesini talep ettik.

Konu bu kadar basit. Bu düşüncemizin temeli de random olmasının daha adil ve doğru seçenek olmasıdır.

İkili tartışmalara gerek yok.

Junior Member
    Nickname
    BRACHYDIOS
    Class
    KO -> Warrior
    Clan
    NONSTOP
    Server
    KO -> Diez
    Race
    Karus
    ben bu konuyu anlamadım eslant bost kaç saaatte 1 cıkıyor _?

Senior Member
    Örnek veriyorum; Talos sabit olarak 8 saatte değilde 4 ile 8 saat arasında rastgele bir saatte tekrar doğuyor.
    Çok özür dileyerek söylüyorum ki , ya siz gm ekibine sürekli yanlış bilgi veriliyor , ya da siz gm ekibi olarak işinizle ilgilenmediğinizden neyin ne olduğunu tam bilmiyorsunuz . Gelen resetten sonra aralıksız her gün bütün bossları ben kesiyorum ve sabit 8ile10 saat arasında çıkıyor . 4ile8 saat arasında ' doğmuyor sayın yetkili . Milleti yanlış bilgilendiriyorsunuz

Senior Member
    Quote Originally Posted by Atakancaa View Post
    khenarth hatalı düşünüyorsun, server server boss arayan adamlar birinde beklerken digerini kaçırabiliyordu, şimdi saati saatine servere girip kesip çıkacaklar, felankor konuma da yorum atmanı bekliyorum eslant bosslarında savunman oldugu için yorum yapmışsın ama boss taşı felankor için hiç konuşmuyorsun
    Hayko Çepkin'in çok sevdiğim bir lafı vardır ' Anlaması için çaba göstermesi gerekiyor insanın ' katılıyorum sonuna kadar . Muhtemelen bu oyunda Ülkem gibi doğru söyleyeni 9 köyden kovduğu için banlanacaktır ama , biz yine doğruyu konuşalım . Varsın olsun insanlık ölmesin

Senior Member
    Random Olması Daha iyi olur daha fazla kişi bosslardan yararlanabilir
    Sabit kaldığında tekelleşecek bu bosslar
    Enemy alınarak tekelde zaten sabit olunca o bile gerekmeyecek gene akla mantığa ziyan bi değişim

demişsiniz ki bosslar ramdom olduğunda server gezip boss kesenler var bunu iş haline getirenler var

garip bir yaklaşım serverda charı olan herkesin hakkı değilmi zaten boss kesmek

boss kesmek için char açma nezaketini göstermiş

Güçlü ve şanslı olanın kazandığı oyunu bu denli tek düze indirmek büyük yanlış

Server server boss arayan kişiler emek vermiyor mu yani bunu mu demek istiyorsunuz
    Last edited by karimli; 12-27-2019 at 05:49 PM.

Senior Member NeverFree's Avatar
    Eslant üsten yazı geçme muhabbeti olmamalı..
    Enemy kaldırılmalı.
    Süreler random olmalı..
    Bossların spawn yerleri degistirilmeli ve random olmalı..
    Adamlar ezbere cıkacagı yerlerde bekliyorlar hep..
    HQ nun cıktıgı yerde cıkmayan bosslarda orada spawn olabilmeli.
    ++++

Siriusda Lure patchi geldiginden beri Karus ve Humanlarda aynı boss mafyaları kesmekte ve başkalarına boss kestirmemektedirler.
    Şuan Adam 6 pc tek adam her campa char oturtup yazı ve enemy takip ediyorlar 7/24 mesaili sekilde.