Page 6 of 6 FirstFirst ... 456
Results 51 to 58 of 58
    Junior Member
    Arkadaşlar oyuna dünden beri giriş yapamıyorum bilgisi olan var mı?

Senior Member
    Nickname
    STEFANNN
    Class
    KO -> Mage
    Clan
    TheREAL
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by lSchmerzlichSchon View Post
    Hiçte öyle yapanı görmedim
    Olduğunu da sanmıyorum

Size neredeyse binlerce oyuncu bahçe farmı,ittifak ve cz cs için bu söylediğinizden yakındı
    Onlara sadece takım kurun darlayın deyip güldünüz
    Neden bu olay için bu kadar titiz konuşmadınız ?

Eslant bosslarına yaptığınız bence hiç iyi olmadı

Neden mi ?

Eskiden bossları denk gelen her oyuncu(mage) kesebilirdi

Ya da 2-3 kişilik ptler

Şu an ise tamamen tekelleşmiş durumda

Ben ya da arkadaşlarım şu an eslant boss dönüyoruz

Eskiden de dönüyorduk

Sadece +2-3 dk fazla sürüyor kesmesi

Eskiden herkesin şansı vardı ama şimdi sadece benim şansım var ya da diğer sunucularda dönenlerin

Hadi biri gelip ks atsın ya da bossu elimden alsın .. Alamaz . Çünkü respawn olur ya da ks atacak olan kişi tek yer ya da canını indiremez
    Ondan sonra da salla der bir daha da eslanta girmez

Gelsin neckler beltlerrr

Eslant bosslarına harika güncelleme yaptık demesin NTT ya da MGame . Diyemez de ..

Dediğim gibi , MGame ya da NTT bence elini o beslediği bahçe farmcılarına çevirsin o zaman övünebilir ..

Bu vesileyle de küçük bir değerlendirme yapmış oldum
    Umarım birilerinin kulağına küpe olur ..
    +1 katılıyorum

Senior Member
    Quote Originally Posted by lSchmerzlichSchon View Post
    Hiçte öyle yapanı görmedim
    Olduğunu da sanmıyorum

Size neredeyse binlerce oyuncu bahçe farmı,ittifak ve cz cs için bu söylediğinizden yakındı
    Onlara sadece takım kurun darlayın deyip güldünüz
    Neden bu olay için bu kadar titiz konuşmadınız ?

Eslant bosslarına yaptığınız bence hiç iyi olmadı

Neden mi ?

Eskiden bossları denk gelen her oyuncu(mage) kesebilirdi

Ya da 2-3 kişilik ptler

Şu an ise tamamen tekelleşmiş durumda

Ben ya da arkadaşlarım şu an eslant boss dönüyoruz

Eskiden de dönüyorduk

Sadece +2-3 dk fazla sürüyor kesmesi

Eskiden herkesin şansı vardı ama şimdi sadece benim şansım var ya da diğer sunucularda dönenlerin

Hadi biri gelip ks atsın ya da bossu elimden alsın .. Alamaz . Çünkü respawn olur ya da ks atacak olan kişi tek yer ya da canını indiremez
    Ondan sonra da salla der bir daha da eslanta girmez

Gelsin neckler beltlerrr

Eslant bosslarına harika güncelleme yaptık demesin NTT ya da MGame . Diyemez de ..

Dediğim gibi , MGame ya da NTT bence elini o beslediği bahçe farmcılarına çevirsin o zaman övünebilir ..

Bu vesileyle de küçük bir değerlendirme yapmış oldum
    Umarım birilerinin kulağına küpe olur ..

Onceden cz bowlda boss zevki vardi kim hatırlar z ye bach gelmesini,taş denilen illeti getirdiler 8x tptler sonra ittifaklar aldi.Eslantda boss kesme zevki vardi ,gelen guncelemelerde oda gitti.Mage kesemez oldu.respawn geldi vsvs.Su anda tek acık draki,jr.Ft,utc demiyorum cunku pc si iyi olan ve cogunluk makro olan karakterler giriyor.

Sorun hala devam etmektedir en yakın güncelleme de eski random sisteme geçilmesini talep ediyoruz

khenarth adamlarda tarama programı var maradondan taratıyolar o programın ismini vermek istemiyorum ama bos cıkar çıkmaz oraya 8 kişi gidiyo ve bunu cr için nasıl ispatlarız bilmiyorum.özellikle a3 ve a4 için konusuyom

eskiden random çıkıyodu gelen güncellemede belli saatlerde çıkmaya başladı bu da suitimale denlerin işine yaradı eski sisteme dönüş olması gerekiyor

Senior Member
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Diez
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by j451u5 View Post
    Üsten yazı geçme kaldırılmalı vede 18 ignation atarak enemy alma bug düzeltilmeli..
    Adamlar sirius1-2-3 her campa char oturtarak tekel haline getirdiler.. 4-5 adet yüzdeci okcu mage vs..zaten bir bossu 1dk sürmeden indiriyorlar bu sekil.. Diger sunucularda da takip ediyorlar sonra hücum diğer boss a spawn ettirmeye kesen varsa... Siriusda Lure patchi geldiginden beri aynı döner ekmekciler tarafından kesiliyor.. 7/24
    Quote Originally Posted by j451u5 View Post
    Eslant üsten yazı geçme muhabbeti olmamalı..
    Enemy kaldırılmalı.
    Süreler random olmalı..
    Bossların spawn yerleri degistirilmeli ve random olmalı..
    Adamlar ezbere cıkacagı yerlerde bekliyorlar hep..
    HQ nun cıktıgı yerde cıkmayan bosslarda orada spawn olabilmeli.
    ++++

Siriusda Lure patchi geldiginden beri Karus ve Humanlarda aynı boss mafyaları kesmekte ve başkalarına boss kestirmemektedirler.
    Şuan Adam 6 pc tek adam her campa char oturtup yazı ve enemy takip ediyorlar 7/24 mesaili sekilde.
    Arkadaşa katılıyorum farklı yerlere bos atmalı. Üstten yazı geçme mantığı kaldırılmalı. Bosun çıkacağı yerlerde adamlar pusuya yatıyor ve sürekli aynı kişiler kesiyor.
    Kaza bela boss sana denk gelse bile respawn ettiriyor başka yere attırıyor orda kesiyor. Adamlar teşkilat olmuş.

Quote Originally Posted by FearlessTheTurk View Post
    Arkadaşa katılıyorum farklı yerlere bos atmalı. Üstten yazı geçme mantığı kaldırılmalı. Bosun çıkacağı yerlerde adamlar pusuya yatıyor ve sürekli aynı kişiler kesiyor.
    Kaza bela boss sana denk gelse bile respawn ettiriyor başka yere attırıyor orda kesiyor. Adamlar teşkilat olmuş.

Aynen hala düzeltilmedi