Results 1 to 5 of 5
    Senior Member

Sabah banlanan birinin konusu vardı neden silindi

Başka bi bilgisayardan giriş yapmış ve o bilgisayarda radyo programı olduğu için Ban yedim yazmıştı ben şahsen sonucunu merak etmiştim samimi bulduğum için neden silindi o konu. Nasıl sonuçlandı?

Senior Member
    Quote Originally Posted by ReLaaX_ View Post
    Başka bi bilgisayardan giriş yapmış ve o bilgisayarda radyo programı olduğu için Ban yedim yazmıştı ben şahsen sonucunu merak etmiştim samimi bulduğum için neden silindi o konu. Nasıl sonuçlandı?
    Merhaba, ben de sabah 8'den beri yeni foruma girdim ve konumun silindiğini gördüm. Anlamıyorum neden silindiğini, fakat yeni bilgiler var.

Patheoz radyo programları ile bir ilgisi olmadığını, ip'den illegal bir hesabım bağlanmış olduğunu ısrarla dile getiriyor. Ben de bunun mümkün olmadığını tekrar ilettikten sonra internet sağlayıcısı ile iletişime geçip, ip'nizin başkasıyla paylaşılıp paylaşılmadığı konusunda yazılı bir belge istediler. Servis sağlayıcısıyla konuşup, ona bilgileri ileteceğim..

Fakat konumun neden silindiğini, neden oradan iletişime geçmediklerini gerçekten anlayamadım. Neden forumdan kaldırıp, yalnızca discord özelden iletişime geçerler ki? Bilmiyorum, kötü bir şey de düşünmek istemiyorum. Umarım sürekli iletişimde kalırlar ve bu absürt durum anlaşılır.

Senior Member
    Quote Originally Posted by NaomiMisora View Post
    Merhaba, ben de sabah 8'den beri yeni foruma girdim ve konumun silindiğini gördüm. Anlamıyorum neden silindiğini, fakat yeni bilgiler var.

Patheoz radyo programları ile bir ilgisi olmadığını, ip'den illegal bir hesabım bağlanmış olduğunu ısrarla dile getiriyor. Ben de bunun mümkün olmadığını tekrar ilettikten sonra internet sağlayıcısı ile iletişime geçip, ip'nizin başkasıyla paylaşılıp paylaşılmadığı konusunda yazılı bir belge istediler. Servis sağlayıcısıyla konuşup, ona bilgileri ileteceğim..

Fakat konumun neden silindiğini, neden oradan iletişime geçmediklerini gerçekten anlayamadım. Neden forumdan kaldırıp, yalnızca discord özelden iletişime geçerler ki? Bilmiyorum, kötü bir şey de düşünmek istemiyorum. Umarım sürekli iletişimde kalırlar ve bu absürt durum anlaşılır.
    Servis sağlayıcını arayarak bulunduğun adreste hangi tür internet sağladıklarını öğrenmen gerekiyor.

Eğer tek port çoklu kullanıcı seklindeyse sağladıkları hizmet bu nedenle ban yemis olabilirsin.

Sadece İp mi eslesiyor yoksa MAC'de eslesiyor mu bunu da buradaki yetkililerden öğrenmen gerekiyor.

MAC eslesmiyor sadece İP eslesiyorsa büyük ihtimal çoklu servis tekniğinden kaynaklanıyor yaşadığın problem.

Telefondan bağlandığımda "Aynı İP üzerinden başka hesap bağlı" hatası almıştım bir defa. Ancak bu belki de 500 girişimden sadece 1 defa başıma geldi.

Olur da bu şekilde CGNAT uzerinden banlanacaksak vay halimize...

Senior Member
    Quote Originally Posted by NaomiMisora View Post

Şayet, radyo programı yüzünden hatalı ban yediğin ortaya çıkarsa, her ban yiyen, yalandan bende de o program var tarzı savunma yapabilir.
    Herhalde o yüzdendir.

Game Master Eryudes's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Europa
    Race
    El-Morad
    Merhabalar,

Bu tip konuların çözümlerini resmi forumumuz üzerinden bulamayacağınız gibi hesabınız ile yaptığınız açıklamalar ne yazık ki hesap durumunuzu değiştirmeyecektir. Destek almak için lütfen bilet gönderin.