View Poll Results: Fragmentler Non Trade olsunmu ? olmasınmı ?

Voters
273. You may not vote on this poll
  • EVET

216 79.12%
  • HAYIR

57 20.88%
Page 6 of 15 FirstFirst ... 45678 ... LastLast
Results 51 to 60 of 147
    Junior Member
    Pukumonn düne kadar bvb nin yalamasiydin clandan siktir ettiler diye mi cephe aldin pokemooon seni

Junior Member
    Farm bana göre olmadığı için sonuna kadar Pk +1

Güncel....

Senior Member
    Olaya Farmerlar Serverı sömürüyor diye bakmamak lazım bu konuya

Farmerlar Taşları gene kasacak taşları kırınca gene bu kişilerden item almak zorunda kalacaksınız

Farmını yapmayan kişiler şans oyunu maksadında pazardan taş alamayacak farmını yapmadığı için

Bunlar düşünüldüğünde pek mantıklı bir öneri gözükmüyor

Gelecekse de Mavi kutu non trade olmalı

Senior Member
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Diez
    Race
    El-Morad
    Geleceğini pek sanmıyorum ama bahçedeki egoların da random atması mantıklı olabilir. Bu durumda farmla item yapanlar yanacak. Yine kazanan tlci tayfa peh

Senior Member DisobedienceX's Avatar
    Nickname
    Disobedience
    Class
    KO -> Kurian
    Clan
    Artifact
    Server
    KO -> Sirius
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by dehabb12 View Post
    dostum cz zaten cok büyük böyle bir güncelleme oyuncuyu iyice dagıtır ama bunu bowlun etrafına dagıtırsak bence oyunda şahane pk döner.Herkes bişeyler düsürmek için bowlda olur ittifaklar son bulur diye düsünüyorum
    Eski sunucularda zaten bahce olayı var mı bilmiyorum bf eventi var 1 2 saat ne ise ittifaklar orada devam ediyordur muhtemelen.
    Bahçe olayı 7/24 bitmiyor devam bot gibi kasıyorlar.

Sirius için konuşuyorum akşamları towndan bowla bile gidilmiyor aşırı kalabalık kaldı ki tek farm yeri bahçe de değil.

Bowl etrafında zaten günlük görevler için moblar var. Bence tüm haritaya atılmalı.

Quote Originally Posted by Atakancaa View Post
    çok kral adamsın, bu kadar zahmete bile gerek yok aslında, mobları kaldırıp fragment droplarını atross riotelere koysalar bile yeterli olur
    keşke yapsalar

Quote Originally Posted by gld_NkaMuDmv View Post
    valla helal olsun reis nttgame le alakalı olsa bu durum boyle olmaz developer le alakalı durum sesimizi duyuracağımıza eminim
    aga developer sindirimin son halkası. başındaki adam kafasına iyi vuramıyor bence

Quote Originally Posted by FearlessTheTurk View Post
    Geleceğini pek sanmıyorum ama bahçedeki egoların da random atması mantıklı olabilir. Bu durumda farmla item yapanlar yanacak. Yine kazanan tlci tayfa peh
    aga bahçede ciddi olarak farm yapabilen solo user kaldı mı? bahçede kafa rahat kasabilmeyi düşünenlerin çoğu kredi ile item dizip farm yapabilen bir oluşuma dahil olup bahceden ettiği gelirle de kredi borcunu kapatmakla uğraşan kişiler.

Quote Originally Posted by DisobedienceX View Post
    Eski sunucularda zaten bahce olayı var mı bilmiyorum bf eventi var 1 2 saat ne ise ittifaklar orada devam ediyordur muhtemelen.
    Bahçe olayı 7/24 bitmiyor devam bot gibi kasıyorlar.

Sirius için konuşuyorum akşamları towndan bowla bile gidilmiyor aşırı kalabalık kaldı ki tek farm yeri bahçe de değil.

Bowl etrafında zaten günlük görevler için moblar var. Bence tüm haritaya atılmalı.

keşke yapsalar

aga developer sindirimin son halkası. başındaki adam kafasına iyi vuramıyor bence

aga bahçede ciddi olarak farm yapabilen solo user kaldı mı? bahçede kafa rahat kasabilmeyi düşünenlerin çoğu kredi ile item dizip farm yapabilen bir oluşuma dahil olup bahceden ettiği gelirle de kredi borcunu kapatmakla uğraşan kişiler.
    kesinlikle öyle

Gayet yerinde bir öneri bence. Sonuçta oyunu oynayan bizleriz ve bizim dediğimizin olması gerekli çünkü biz böyle istiyoruz. Böyle olması için para vererek Npoint alıyoruz Çok kolay bir şekilde gerçekleşecek güncelleme. Yakın zamanda güzel haberleri bekliyoruz.

Junior Member
    Bowla random atsa yaratıklar ittifak yapmayan clanlarin bir nebze şansı olur sonuçta farm yapmak için herkes ittifak yapmak zorunda degil

Junior Member
    Random olmasından ve sadece fragmentler ile sınırlı kalmasından ziyade; Bahçe(ittifak) olayları ve hilelerin %99'unun döndüğü Chaos,hatta bdwlerden gelen tüm ödülleri kapsamalı non-trade olayı diye düşünüyorum . . JR'lerin %99'unda hile hurda dönmediği için gemlerin non-trade olup,olmaması konusuna nötr bakıyorum.