Page 3 of 4 FirstFirst 1234 LastLast
Results 21 to 30 of 33
    Junior Member
    Bence merchand da bus fiyatı 1m olsun bitsin .

Senior Member
    Şu kaldırılsın , bu kaldırılsın diyenleri araştırsak kaldırılması istedikleri eşyalara ulaşamıyor olmalarından bu konuları açtıkları anlaşılır.

Senior Member Sariaslan's Avatar
    Nickname
    Sariaslan
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    TheLordofTheRings
    Server
    KO -> Oreads
    Race
    El-Morad
    Bir şeyler kaldırılsın demek moda oldu artık.

Senior Member
    Quote Originally Posted by BlackMbaku View Post
    Şu kaldırılsın , bu kaldırılsın diyenleri araştırsak kaldırılması istedikleri eşyalara ulaşamıyor olmalarından bu konuları açtıkları anlaşılır.
    Quote Originally Posted by Sariaslan View Post
    Bir şeyler kaldırılsın demek moda oldu artık.
    şuan usko oynamıyorum sadece forumu takip ediyorum güncellemeri takip ediyorum,ki oynasam erişemesem bilene kişisel fikrimi sunuyorum, forum da bunun için var öneri şikayet sohbet (tabi forum kuralları içersinde)

Banned
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Olympia
    Race
    El-Morad
    Infractions
    0/1 (15)
    Gelir kapının kapanacağından mı korkuyorsun? Bir sayfa öncesinde nasıl bir çözüm bulunabilir nasıl bir alternatif yaratılır açıkladım. 2 slota çöküp sabah akşam bus kasmak hoşunuza gidiyor.

Senior Member
    Quote Originally Posted by mustafackc View Post
    Gelir kapının kapanacağından mı korkuyorsun? Bir sayfa öncesinde nasıl bir çözüm bulunabilir nasıl bir alternatif yaratılır açıkladım. 2 slota çöküp sabah akşam bus kasmak hoşunuza gidiyor.
    Ne kadar doğru bir tespitte bulunduysam bilip bilmeden konuşmuş.
    Çeşitli hırslarını bir kenara bırak ve şimdi iyi oku.Allaha şükür farm yapmıyorum gelecek planlarım içinde farm bulunmuyor.
    Kedi uzanamadığı ciğere hesabı onu kaldırın, bunu istemiyoruz. Pardon acaba siz kimsiniz? Cevap : Kaldırılmasını istediği şeye ulaşamayan kişiler.

Senior Member
    Nickname
    Disloyal
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Sirius
    Race
    El-Morad
    Infractions
    0/1 (3)
    neden her farm slotuna bir düzenleme talebi içerisindesiniz?
    ben bu oyunda item yapmak için para vermek zorunda mıyım?
    gayet gidip farmımı yapıp itemimi alıyorum alamayan kendi itemlerine ve leveline göre slotlara yönelirse kimsenin başı ağrımaz yamuk bowdan nerelere geldik hala daha item eklemek istiyorum ve sen bunu baltalıyorsun bugün busa çamur atan yarın mh-tsye sallar sonra çöp slotlarına ee benim gibi oyuncular nerede item yapacak ?

Senior Member
    Nickname
    ExtraWhite
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    El-Morad
    böyle birşeyin kesinlikle olması gerektigini düşünüyorum oyundan belli bir miktar coinsin azalması için dogru bir şey yapılması gerekıyor acil.

Banned
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Olympia
    Race
    El-Morad
    Infractions
    0/1 (15)
    Ne kadar doğru bir tespitte bulunduysam bilip bilmeden konuşmuş.
    Çeşitli hırslarını bir kenara bırak ve şimdi iyi oku.Allaha şükür farm yapmıyorum gelecek planlarım içinde farm bulunmuyor.
    Kedi uzanamadığı ciğere hesabı onu kaldırın, bunu istemiyoruz. Pardon acaba siz kimsiniz? Cevap : Kaldırılmasını istediği şeye ulaşamayan kişiler.
    Okuman yoksa bir şey diyemem lakin bir üstte bu olayın nasıl dengelenebileceğini, nasıl daha kolay oyundan coins kesileceğini ve diğer slotların nasıl canlanacağını açıkladım. Farm yapmaktan kastı sadece bus kasmak olanlardan değilim. Farmı da sadece bus ve gem kasmak olarak görenlere karşıyım. Yukarıda okursan çözüm nedir kanaatimce açıkladım.

Senior Member
    Quote Originally Posted by mustafackc View Post
    Okuman yoksa bir şey diyemem lakin bir üstte bu olayın nasıl dengelenebileceğini, nasıl daha kolay oyundan coins kesileceğini ve diğer slotların nasıl canlanacağını açıkladım. Farm yapmaktan kastı sadece bus kasmak olanlardan değilim. Farmı da sadece bus ve gem kasmak olarak görenlere karşıyım. Yukarıda okursan çözüm nedir kanaatimce açıkladım.
    Hepimizin okuması var bu gibi saçma şeylerle gelmesen daha iyi.
    Oyundan BUS drobu kalksın ama noah %100 %150 artsın öyle mi? Ayrıca çöp atsın.
    Ve bunun amacı oyundan Noah silmek olsun. Gerçekten buna inanarak mı yazdın?
    1 mob 2k noah atıyor diyelim DC pre ile 4k ya çıkıyor. 8 kişi mobu kestiğinde çıkan 2k / 8 olmuyor
    Bunu birde %100 %150 arttırırsan. Moradonda herkes birbirine bedava BUS verecek kadar Noah zengini olur.

Tutarlı fikirlerle gelebiliyorsan devam edelim yoksa daha fazla yazmamın bir manası yok.