Page 3 of 5 FirstFirst 12345 LastLast
Results 21 to 30 of 42
    Senior Member
    Infractions
    0/1 (3)
    Ben vergi sisteminden memnunum. Eminim bir gün bana da çıkacak. Kaldırılmasını istemiyorum

Senior Member
    Quote Originally Posted by FFferik16 View Post
    Biz zaten legal multi pazarcılığa karşı çıkarken bir de onlar için her hafta neden para toplayalım benim açımdan mesele bu. Paramın gittiği yere dert yanıyorum yani, boşa gitse daha iyiydi. Fona katılmak isteğe dayalı olsa pazarcılar kendi arasında yarışsın sorun değil ancak benim kesilen parama yazık.

Pazarcılara daha çok kazandırmak için gelen güncelleme gerçekten gerekli miydi?

Ayrıca ödül kazanan karakterin siciliyle ilgili bir koşul varsa bu madde de bu legal multicilikle aşılıyor. Adamın 4 charından 3'ü karus ve JR'de rapor ettim banlandı. Ödül alan karakteri ise human, bir kez BDW'de AFK denk geldi bilmiyorum rapor eden oldu mu.
    Oyun anlayışı sürekli suistimal olan birine ödül gitmesi tabiki üzücü bir durum geçmiş olsun.İlerleyen zamanlarda bu dağıtım durumuna ince ayar çekmeleri gerekebilir.

Senior Member pooktroop's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Agartha
    Race
    El-Morad
    Infractions
    0/2 (30)
    Adam her kazandığı 21 GB ile bir ikinci el lap top kazanma fırsatına daha çok yaklaşacak, gücüne güç katmaya devam edecek.

Senior Member
    Keşke konulmadan önce forumda bir oylama yapılıp oyunculara sorulsaydı .

Senior Member NeedB's Avatar
    Lütfen birisi mantıklı br açıklama yapsın. Destanda 3 günde toplanan 21 gb Siriusta hala nasıl toplanamaz?

Vergiyi %3 ödeyen herkesten alıp ödül konusunda seçici olursanız burada adaletsizlik oluşur. Eğer seçici olunacaksa bu iş gönül esasına dayanmalıydı. Kazanma ihtimali olmayan adam niye vergi vermek istesin. Bu durumları önlemek için kişi ne kadar vergi öderse ödesin belli bir şans yüzdesini geçmemesi gerekiyor. Maksimum şans yüzdesi sınırlı olmalı.

Quote Originally Posted by NeedB View Post
    Lütfen birisi mantıklı br açıklama yapsın. Destanda 3 günde toplanan 21 gb Siriusta hala nasıl toplanamaz?
    Güzel soru.

Banned
    Class
    KO -> Priest
    Infractions
    0/1 (15)
    Ne sanıyordunuz ? Yedirirler mi oyunu oynayan, pk atan, item dizen adama 10 gbyi ? Tabiki de pazardan çıkmayan parazitlere çıkacaktı o para.

Banned
    Nickname
    Ebelfezl
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Emek
    Server
    KO -> Diez
    Race
    El-Morad
    Diezde belli olmadı henüz diye biliyorum. Varsa gözümden kaçan düzeltiniz. Sistem pazarcıyı semirtecekse karşıyım yok oyuniçi item dizip pk atmak isteyen vatandaşı rahatlatıcaksa hoşgeldi sefa getirdi. Hepimizde soru işaretleri var.

Senior Member
    Sistemin her tarafı adaletsiz

Bilinen bişeydi pazarcılara çıkacağı zaten

Suistimaller başlamadan kaldırılsa dahada güzel olacak

Ben Ne İtemı Olup Pk Çıkabilen Birine Çıkmasını istiyordum ne de maradondan başka map görmemiş karaktere çıkmasını

Kalkınma Fonu denilen şey item dizmeye çalışan etkinliklere katılan daha doğrusu gb yi charına harcayacak kişilere çıkması taraftarıydım

Bu ayrımları yapmakta mümkün gözükmüyor

Np Sıralaması deseniz zaten itemı olan kişilere çıkınca kalkınan kesim itemı olan kesim olacak

pazarcı deseniz gbyi ne yapacağı belli

bu sistemi destekleyen kişi kalmayacak yakında

Senior Member FFferik16's Avatar
    Bu konuyu açtığımın akşamı JR'de bu kişinin bir karakteri denk geldi. Yıllardır bu +7 Iron Impactli warrioru girer, üzerinde Chitin görev zırhları var, görev zırhların bile düşüklerinden yani. Bu karakter daha önce AFK kalmaktan ve pasif oynamaktan (R vuruş, düşük skill vurma vs) 1'den fazla kez ceza aldı. Yine etkinliğin çoğunda R vurdu, o akşam rapor ettim. Bu konuda bildirmek için raporun sonuçlanmasını bekledim ancak "incelenecektir" yanıtı geldi yani arşivde sonuçlanacak ve ben göremeyeceğim o yüzden şimdi yazayım.

Buyurun Rosetta oyuncuları, paralarınızın gittiği oyuncu bu işte. Nasıl ama?

Düzeltme: 4 karakteri var demiştim de birini unutmuşum, bildiğimden emin olduğum 5 karakteri var.
    Last edited by FFferik16; 12-26-2019 at 09:51 AM.