View Poll Results: Warior kalkan takma kalksınmı kalmasınmı ?

Voters
28. You may not vote on this poll
  • EVET KALKMALI

17 60.71%
  • HAYIR KALKMAMALI

11 39.29%
Multiple Choice Poll.
Page 2 of 19 FirstFirst 123412 ... LastLast
Results 11 to 20 of 189
    Quote Originally Posted by Vrij View Post
    Warriorlarda pasif defler oldugu, shellerinin definin fazla oldugu dogru ama kalkanı butün meslekler takabilir, hatta magelere yarayan int isteyen jamadar defli yeni kalkanlar da var.
    Ama warrlar melee
    Asaslar da melee ama görünmezlik var ve hızlı kaçabiliyor, ben bir warrın beni yakalyabildigini görmedim ki kessin, stun, ve diger skill neydi adı hariç.

Oyunun ilk yazılımını yapan ekip hala sag ve şirkette aktif mi bilmiyorum ama ilk dengeler bana göre çok daha adaletli ve mantıklıydı. Son guncellemelerde bazı mesleklerin açıkça kayırıldıgı görülüyor, kurian guncellemesi, warr 83 guncellemesi vs. Mesela okçular 83 rebirth10 bile olsalar 70 skiliyle kesiyolar.
    83+10=93 ol ama 70 skiliyle kes böyle bişi olabilir mi, oluyor.
    Fabrika ayarlarına dönmek lazım, en azından adalet olarak.
    Asaslarin gorunmezligi var ama mana minör ×2 leme kalktı asasin pekde bir özelliği kalmadı. Bil hassa tutmasında defans desen priest kadar defans atak desen 8 9 k atalık wr kacarken yere vur damage işlesin wr de tp olma sıkılı var ve gabs 7 8 9 takma şansı var asas en fazla + 0 taka bilir gab s patlama şansı var bence bu becerilere gore asas bir hic ! bizim clan leader wr dir 7400 yakın atağı var örnek .O zaman wariorlerde asaslar gibi+0 taksin

Senior Member
    warriorlara wolf sc eklensin ve tp skilli , neden bunlar yok? sonuçta toplu alan skilleri de yoktu eklendi.

Senior Member DisobedienceX's Avatar
    Nickname
    Disobedience
    Class
    KO -> Kurian
    Clan
    Artifact
    Server
    KO -> Sirius
    Race
    Karus
    dual kalkan takmayı beklerken açılan konuya bakar mısın ya....

Senior Member dawt53's Avatar
    Quote Originally Posted by Vrij View Post
    Warriorlarda pasif defler oldugu, shellerinin definin fazla oldugu dogru ama kalkanı butün meslekler takabilir, hatta magelere yarayan int isteyen jamadar defli yeni kalkanlar da var.
    Ama warrlar melee
    Asaslar da melee ama görünmezlik var ve hızlı kaçabiliyor, ben bir warrın beni yakalyabildigini görmedim ki kessin, stun, ve diger skill neydi adı hariç.

Oyunun ilk yazılımını yapan ekip hala sag ve şirkette aktif mi bilmiyorum ama ilk dengeler bana göre çok daha adaletli ve mantıklıydı. Son guncellemelerde bazı mesleklerin açıkça kayırıldıgı görülüyor, kurian guncellemesi, warr 83 guncellemesi vs. Mesela okçular 83 rebirth10 bile olsalar 70 skiliyle kesiyolar.
    83+10=93 ol ama 70 skiliyle kes böyle bişi olabilir mi, oluyor.
    Fabrika ayarlarına dönmek lazım, en azından adalet olarak.
    Daha önce okçu oynadınmı bilmiyorum ama 70 kadar dengesiz bir skil yoktur 50-500-700-800 -1500-2000 test ettik böyle ataklar çıkıyo nasıl 70le kesicek 80 skili desen allahlık anlatmaya gerek yok zaten

Senior Member pooktroop's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Agartha
    Race
    El-Morad
    Infractions
    0/2 (30)
    Gab's Adamant veya Blessing, tıpkı Name of Adaga gibi sadece Priest sınıfına has bir shield olursa daha hoş olur. AC'siz defansı 1500 olan warrior shield taktığında en az 650-700 defans geliyor, 2200 defansa ulaşıyor. AC alsa 2,5k defans oluyor Bir de Adamant patlıyor. Eee sağ eline de bi spear taksa 2-2,5k AP'si oluyor. Yani hem bir priest kadar ölümsüz, hem de seri seri pierce atan bir asas kadar tehlikeli. Warrior'ların shield takabilmesi özellikle Gabs takabilmesi gerçekten saçma. Ki zaten envanterlerinde her zaman bir +7 SS bulunuyor. Ben adamı kesmeye çalışıyorum, adam mob kesmeye devam ediyor. Diğer job'ların bir warriorun saldırısı altındayken mob kesmeye çalıştığını ve başarabildiğini ve hiç durmadan farmına devam edebildiğini bi düşünün lütfen. Adamların Belt ve Necklace'ları bile yıllardır hem STR veriyor hem Anti veriyor hem de HP veriyor. PK alanlarında nadir görülen BP harici ve Warrior harici hiç bir job'da böyle bi avantaj yok. Yani bu kadarına bırakın emsali, yaklaşan hiç bir job yok. Gabs kesinlikle priestlere has bir shield olmalı.

Senior Member
    Quote Originally Posted by MsXLaS View Post
    Eski serverlerde genelde son canı kalan kacmaya calışan wr takıyor ve adamlar priestlerden fazla itemler takılyorlar nerdeyse olumsuz oluyorlar .

Asasin minor x2 aynı durum oldugunu

kurianın x3 pod cevirmesiyle aynı oldugunu dusunuyorum ve kaldırılmasını talep ediyorum

Sadece canı düştüğünde canını kurtarmak için takıyor

Bana kalsa Warrior da kalkan takamamalı, Warrior'un kalkanla ne işi var?

başka bir amaç için taktığını bilen varsa yazabilir.

Tank warıor kalktıgına gore serverlerden editlenmeli warıorun kalkan takması

Gab's adamant patlama ozelligi var egerki patlarsa vurulmuyorda olumsuz oluyorlar resmen

Gordion Arif bu arada ben priestim
    Adamant kalkanında büyük sorunlar var zaten özellikle kurian kırdığında patlaması skillerinin kullanılamamasına sebep oluyor.Kırma ile kalkan mı patlar

Bunu birde warrior takarsa zaten hiç birşey yapılamıyor.Kalkanlara rework gelmeli.
    Last edited by SenelerSonra; 12-24-2019 at 02:09 PM.

Senior Member weaswera's Avatar
    Infractions
    0/1 (15)
    diet ramunun laneti önce pre pot bağımlısı kurianları sonra asasin cpyi şimdide warriorun defans pasiflererini mi vuracak şaşırmam

kurianın lanetide olabilir tabi

Senior Member
    Bence tam tersi çift el takmayı kaldırsınlar sadece kalkan + 1 handed taksın o zaman gerçek bi Warrior olur

Senior Member
    Quote Originally Posted by weaswera View Post
    diet ramunun laneti önce pre pot bağımlısı kurianları sonra asasin cpyi şimdide warriorun defans pasiflererini mi vuracak şaşırmam

kurianın lanetide olabilir tabi
    Asası yakan yine kendileri oldu

Yok raumun özelliği çalışmıyor pot bastırıyor hala dediler, ne olduysa ondan sonra oldu

Kendi iplerini kendileri çektiler

Ama şu adamant kalkanında ciddi sorunlar ve hatalar var bunu warrior kullandığında hiç birşey yapamıyoruz, detaylı bir inceleme yapılması gerekiyor.
    Last edited by SenelerSonra; 12-24-2019 at 02:33 PM.

Senior Member
    Sonuna kadar katılıyorum olması gerekiyor bunun.