Quote Originally Posted by annaasakura View Post
Oyunu konsept olarak eski haline getireceksek ben de zor olmasından yanayım. Yani eski hali dediysem temiz bir döneminden bahsediyorum. Oyundaki herkes oyun içi emeği ile item yapacaksa ben de zor olmasından yanayim ama ben 7 ayda item dizerken insanlar 1 günde para ile item alınca o rekabet ortamı olmuyor ve ben oyunda barinamiyorum. Benim sorunum bu noktada zaten. Para ile item alan varsa bu oyunda o zaman benim gibi farm yapanlarin da verdikleri zamana değecek bir drop rate ile oynamasini istiyorum. 6 saatte 40 bus istemiyorum zaten ama en azindan 20 bus olmali ortalama. Neyse teşekkürler cevaplarınız için.
bende darm yaparak karakter diziyorum yaklaşık 2 ay oldu siriusta ve hala hazır değilim pk için o yüzden fazlasında gözümüz yok verdiğimiz emeğin harcadıgımız zamanın karşılıgında iyi güzel bugun şunu yapabildim diyebilmeliyiz slotlardaki droplar yetersiz kalıyor. pk da ortamın düşmesinin sebebi farm yapıp yeterince bişey yapamadan oyunu bırakmak zorunda kalanlardan dolayı.. siriusta 1-2 ay sonra item ortalaması yükselecek ve bu droplarla farm yapıp hazır olamayanlar tutunamadan bırakacak..