Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 11
    Junior Member

Ardream deruvish slotu

Merhaba. 2 gündür ardream deruvish slotunda geceleri 6-7 saat cift slot dönüyorum ve cidden aldığım droplar komik ve insanı sinirlendiren cinsten. Saatte 1-2 bus çift slot derudan alıyorum. İzledigim her videoda millet 5-6 bus alirken saatte ben hem cift slot hem de uzun süre farm yapmama rağmen saatlik 1-2 bus aliyorum. Sirius ardream droplarinda mi bir sorun var yoksa gece ardream droplari hep böyle kötü mü? Oyundan gelir falan da elde etmiyorum şimdi üstüme gelecek arkadaşlar olur diye söylüyorum. Oyunda güzel bir ardream mage dizmek icin farm yapıyorum ve cidden emeğimin ve verdiğim paralarin karşılığı bu değil. Birileri bu konuda bir açıklama yapsin lütfen. Drop rate neden bu kadar kötü?

Senior Member
    olması gereken saatte 1-2 bustur zaten. ardream farmer yuvası olmaktan çıkarılmalı...

Geçen gün 12 saat balrog döndük kişi başı 98m para kaldı ve bazı droplarda 7 kişi falandık ne bekliyorsunuz anlamıyorum 6 saatte 30 40 tane bus almayı mı?

Junior Member
    Abicim siz saka misiniz? Saatte 1-2 bus ile neyin itemini dizip de bu oyunu oynayacaksin? Herkes sizin gibi 18 saatini bu oyuna vermek zorunda değil. Oyunu para kazanma yeri yapan da ben değilim. Benim amacım item dizip pk atmak. Bu oyun bir mmorpg oyunu ve karakteri farm yaparak geliştirmek de gayet mmorpg oyununa uygun bir durum. Gidip oyuna 10k para basıp da burada olmasi gereken saatte 1 bus demeyin.

Kimse sana oyuna para bas demiyor, gidip deli gibi bus kas habire para yap en iyi itemleri al, burda mantık nerede? Kısa sürede gelişebilirsen bu oyunun rekabeti kalmaz ki, herkes itemini dizer pk ya geçer herkeste aynı itemler olur seni bir başka oyuncudan ayıran bir özelliğin olmaz. Bu mu yani oyundan beklediğin? Bence zor olması gayet hoş hatta mümkünse daha da zor olmalı bu oyun.

Junior Member
    Oyunu konsept olarak eski haline getireceksek ben de zor olmasından yanayım. Yani eski hali dediysem temiz bir döneminden bahsediyorum. Oyundaki herkes oyun içi emeği ile item yapacaksa ben de zor olmasından yanayim ama ben 7 ayda item dizerken insanlar 1 günde para ile item alınca o rekabet ortamı olmuyor ve ben oyunda barinamiyorum. Benim sorunum bu noktada zaten. Para ile item alan varsa bu oyunda o zaman benim gibi farm yapanlarin da verdikleri zamana değecek bir drop rate ile oynamasini istiyorum. 6 saatte 40 bus istemiyorum zaten ama en azindan 20 bus olmali ortalama. Neyse teşekkürler cevaplarınız için.

Senior Member BestVitaLity's Avatar
    Ardream farmer yuvası değil, pk yuvası olmalı.

Quote Originally Posted by annaasakura View Post
    Oyunu konsept olarak eski haline getireceksek ben de zor olmasından yanayım. Yani eski hali dediysem temiz bir döneminden bahsediyorum. Oyundaki herkes oyun içi emeği ile item yapacaksa ben de zor olmasından yanayim ama ben 7 ayda item dizerken insanlar 1 günde para ile item alınca o rekabet ortamı olmuyor ve ben oyunda barinamiyorum. Benim sorunum bu noktada zaten. Para ile item alan varsa bu oyunda o zaman benim gibi farm yapanlarin da verdikleri zamana değecek bir drop rate ile oynamasini istiyorum. 6 saatte 40 bus istemiyorum zaten ama en azindan 20 bus olmali ortalama. Neyse teşekkürler cevaplarınız için.
    Evet haklısın insanlar deli gibi para bayılıp itemleri diziyor bu hoş bir durum değil, ama şöyle düşün eğer farm yapıp daha iyisi alınırsa o insanlarda daha ucuz miktarlara daha iyi itemlere sahip olabilir. Bunun önüne geçilebilse çok güzel olur ama elden hiçbir şey gelmiyor, en azından biz emeğimizle bir yerlere geliyoruz, yeri geliyor kendimiz item basıyoruz, yeri geliyor itemleri biz düşürüyoruz, en azından sahip olduğumuz şeylerde bizim emeğimiz var diğerleri gibi parayı bayılıp sağda solda ahkam kesmekten iyidir.

Mod Team Lead ScORp_LiON's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Droplarda herhangi bir değişiklik yapılmamıştır. Ayrıca drop oranları saatlere göre değişmemektedir. 1 saat içinde hiç drop alamayabilirsiniz, 1 saat içinde 2 bus belki de 5 bus da alabilirsiniz. Bu tamamen drop oranı ve şansınızla alakalı bir durumdur. Örneğin 1 saatte 5 bus alırsanız her saat başı garanti 5 bus alacağım diye düşünmemeniz gerekir.
    Herhangi bir sebeple Cheat Reports konuları veya kanıt içerikleri resmi forum, farklı forum sayfaları ve diğer platformlarda ya da 3. kişilerle paylaşılması yasaktır. Bu kurala uymayan forum ve discord hesapları süresiz olarak kapatılır, oyun hesapları GM inisiyatifine göre cezalandırılabilir.

Junior Member
    Herkese teşekkürler cevaplar için. Ben zaten droplarin degiskenlik gösterdiğinin farkındaydım da 2 gündür çift slot dönüp de hiç saatte 4-5 bus alamayınca bir değişiklik mi var diye teyit etmek istedim. Teşekkürler.

Tags for this Thread