Page 3 of 3 FirstFirst 123
Results 21 to 21 of 21
    Member TrBarut's Avatar
    Nickname
    TrBarut
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    BlackPoisoN
    Server
    KO -> Ares
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by ScORp_LiON View Post
    Selam,

Bu gibi durumlarla karşılaşmamak için hesabınızı paylaşmayınız ve şifresini bir an önce değiştiriniz. Hesabınız hakkında daha fazla bilgi verilmez.
    Benden veya data baseden geçtikten sonra yazıları okusaydın 3. şahısa geçtik lakin sizin bu paylaşım uyarısını yapıyor olmanız ayrı bir ilginç. Paylaşım yapmamış olduğumu şaşkın olduğumu söylememe ve görmenize rağmen bu gibi uyarıyı tekrar yapıyor olmanız bende soru işaretleri bırakıyor hiç birşey anlatmıyor. Sorum data basede bozukluk var mı diyorum? Gmlerden erişebilen var mı diyorum? Kontrol edebilecek var mı? diyorum. Kendimde olabilecek kusurları belirtip ilk başta kendimi kontrol ettiğimi açıkça belirtiyorum. Sen bu kadar soru dururken atlayıp görmezden gelip şifreyi paylaşmışsın diyerek iftira ile konuyu kapatmaya çalışıyorsun. Yani bu lafların zarara girmiş bir oyuncuya nasıl yardımcı olmayacak ki? Çalanı bulmaya çalışma yok tespit etme yok laf söyleme var icraat nerede göremiyorum. Mağdur kalan oyunculara sen böylemi yaklaşıyorsun. Gerçi yaklaştığını da düşünmüyorum. Hiç sormuyorsunuz bu oyuncuların neden bizlere güveni yok? Eski oyuncular el altından giden erkenden piyasaya sürülen Gmlerin yaptıkları herşeyi biliyor bende kendimden başka güvenim malesef yok. Bazen kendime de güvenmiyorum okusaydın tekrar bilirdin kendimi karakterlerimi bir kaç kere tekrar tekrar kontrol ettim. Yardım etmek yerine iftira atarak yardımcı olmamak için konuyu kapatıyorsun ya yazıklar olsun. Hep böyle yaptığınız için güvenemiyoruz her sorunda ilgisiz tavırlar...
    Doğru söyleyeni dokuz köyden kovarla mış buyur scorpion engelle forumdan uzaklaştırılır.
    İş zor olunca hemen suçu at kaç hiçbir şey yapma büyük bir olay olunca görmemezlikten gel kendi kendine bahaneler üreterek oradan uzaklaş. hadi bu seferlik de tam tersini yap tamam beni uzaklaştır at artık yapacağın buydu zaten. her yaptığın davranış ve yazıların benim için bir kanıt niteliğinde söylediklerimi her zaman doğruluyor problem değil sözünde dur gönder gitsin ya ne uğraşacaksın. Zaten yalanla dolanla yaşıyorsun bırak doğru yine ölsün. yalanı yaşatmaya devam et en iyi yaptığın şey yani...
    Ben buralara laklak yapmaya gelmiyorum Problem olmadığı sürecede rahatsız etmiyorum. Buranın genel başlığını bence sen yeniden okumalısın. Tartışma konusu açıldı diyorsun. Öyle bişey olsaydı ilk seni atmaları gerekiyordu. Büyük sorunlara değil gidip etkinlik saatlerini ve cr nerede bu gibi basit işleri göstermeye devam et.
    Neeyse Sana daha fazla bir şey diyemeyeceğim okumayacaksın zaten yazdıklarımın yarısı boş kalacak.

Quote Originally Posted by Mayans_ View Post
    Anlaşılan şu ki hırsızlık değil. Hesap paylaşımı ya da başka bir IP de girip arkadaşına verdi veya satış yaptı. Gereksiz yere meşgul ediyorsunuz. Kaybolmuşmuşta bilmem neymiş. GM lere iftira atan bile var “bizim hesaplarla giriş yapıp ufak ufak alıyorlar mı”.
    Anlaşılan diyorsun yazılarının alakasız olduğunu göremiyorsun bu hangi soruya nereden yanıt verebiliyor hangi yazıdan çıkarabiliyorsun. Yazıyı baştan oku sen 10 kere oku anca anlayabilirsin. Yazdığın cevaptan ben bunu anladım. Kocaman paragrraf var orada 1 cümle değil. Sen takılmmışsın bir cümleye Bilgin yooksa yardımcı olamayacaksan neden bu çaban? Arkadaşa verdiğimi iddia ediyorsun ya bu attığın iddia teorisini kanıtlama şansın var mı? Kanıtlarsan sevinirim.

Quote Originally Posted by ScORp_LiON View Post
    Normal koşullarda ilk ve ikinci postu için hesabının ceza alması gerekiyor ancak biz yine de belki, bir ihtimal düzelirler ve tekrarlamazlar diyerek inisiyatif gösteriyoruz. Açılan bu tür konulardaki sonuçlar asla değişmemektedir, şifre paylaşılıyorsa en yakın dost her zaman hesabı soyan kişidir. İnsanoğlu da böyledir işte, 20 senelik arkadaşının onu soyacağından şüphelenmez de personele iftira atacak seviyeye getirir. Ancak dediğim gibi bu tarz konuşma kalıbını tekrarlarsa hiçbir uyarı olmadan forum hesabı süresiz kapatılır.
    Normal koşullarda doğru ama bu bir normal olay değil normal olsa kendimde çözebilirdim İnsiyatifi sadece sen yada siz değil ben de bizde oyuncularda çok fazla tanıyoruz. Sineye çekip bu oyunu sevdiğimiz için katlandığımız hiç bir şey yok sanıyorsunuz kendinizce bir hayal mi kurdunuz! Bizde istemeyiz böyle durumlar olsun lakin oluncada çözüm bulmak için benden önce sizin bu sorunu halletmeniz gerekiyordu. Benim haberim yoksa sıkıntı yok ne olursa olsun diye bişey mi olur. Geçenlerde DC yiyen yiyeneydi sunucuları mutelediniz herkes şikayet ediyordu diye. benimde NP Coins Kasmam gereken savaş günüydü. Oyunun en zevkli geçtiği gündü Sunucularınız yüzünden giremedik. Ben naptım zarara yine girdim. Ödediniz mi ödemediniz ne yaptık insiyatif kullandık alttan aldık boş ver dedik. Hep sanıyorsunuz sorun oyuncularda aynaya bakıyorsunuz kendinizi görüyorsunuz ama kendinizdekilerin iyi olanı söylenmesini istiyorsunuz ay çok yakışıklısın ay muhteşemsiniz falan. Biri bu yaptığın bir şeyi dile getirdiğinde öfke kavga kıyamet olur. Neyse Bu kadar yazı yeterli olur diye düşünüyorum.

Quote Originally Posted by Khenarth View Post
    Bu gibi yorumları bazı zamanlarda görmezden geliyoruz. Emek vermiş, eşyası çalınmış, e insan tabii eşyanın kaybolacağına imkan vermediği için suçlama bize geliyor hemen
    Knart öncelikle zaman ayırıp bilgilerime ERİŞEREK tradeden verildiğini söylediğin için teşekkür ederim. Daha sonra bu GGM olayı kişiye özel değil mevkinizdeki kişilerin insan olmasından kaynaklı bir durumdur. Geçmişte yaşananları görüp ders alsakta hala mecburen siz GMlerden yardım istemek durumdayız Sizlerinde normal olarak oyuncuları bilgilendirmeniz gerekmektedir. Bunu ben ilk dile getirdiğimde yardım eden olmaması nedeniylee elbette katlanarak günler geçtikce geri dönüş oldu. Ne kadar erken gelseydi yardım o kadar bilinçli olurduk. Lakin ileri düzey bilgi vericek kimseyi bulamıyoruz. Zar zor ya çıkar ya çıkmaz etiket yapsakta yanıtsız kalıyor sorunlarımız. umursamadığınız ve geçmişte olan günümüzde dile getirilen birçok olaydan ötürü elbette konumunuz iyiden çok kötü olarak görünüyor. Şurada yazıyı yazdığımda gelen cevapları gördüğümde yazının tamamını okuyanın olmadığını yada yazarken yanıtını sadece bir cümleye odaklanarak yanıt yazılmakta paragrafı yok saymış gibi yazılar göndermekte birde bak arkadaş konuyla ilhgili bilgi olmadan gelmiş. Ne dene bilir ki demek o daha önce paylaşmış bizimde öyle yaptığımızı sanıyor. Ben kendime de size de Bir başkasına da güvenmem güvenmiyorum da. Onun hakkında düşüncem Bir çıkarı varki burada sizi desteklemek için yazı yazmaya kalmış. Çünkü yazısı bana yardımcı olmaya yönelik değil.Peki yazı yazmasının yanıt vermesinin nedeni nedir?
    Bazı insanlar var ki geçenlerde scorpiondan discorddan yardım istemiştim bu konuda beni başından salmış yanıtsız bırakmıştı paragraf yazısı yazarsın 1 sayfa o gelir sadece elinin iki kere tıklanması sonucu aynı harfi iki kere yazdığın hatayı görür ondan çıkar sağlamaya çalışır misal verecek olursak "sen önce yazmayı öğren öyle konuş" şeklindeki gerçekleşecek gereksiz boş kelimeler ana dili türkçe olan biri 1 harfli silerek okuyamıyorsa onunla konuşmanın bi anlamı yok yada suçu direk benim gözümde kabul etmiş sayılır.

Sizedende uyarınız neticesinde şifremi değiştirdiğimi bundan sonra ne yapmalıyım diye sorduğumda yanıt vermektense bu cevabı yazmanız benim ne kadar doğru düşündüğümü sizede göstermiş olmalı.
    Last edited by TrBarut; 12-24-2019 at 03:51 PM.
    Biz Bugüne kadar Adam olmayanları Adam yerine Koyduğumuz için suçluyuz.
    Peki Adam olmayıpta kendini adam sanan Madamlara ne Demeli?

Tags for this Thread