Page 2 of 3 FirstFirst 123 LastLast
Results 11 to 20 of 21
    Member TrBarut's Avatar
    Nickname
    TrBarut
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    BlackPoisoN
    Server
    KO -> Ares
    Race
    El-Morad
    Allahına kurban Sonunda ya Çok teşekkür ederim çıldıracaktım. Çöpe attım diye çok korkmuştum içim rahatladı çokkk teşekkür ederim.... knarth
    Biz Bugüne kadar Adam olmayanları Adam yerine Koyduğumuz için suçluyuz.
    Peki Adam olmayıpta kendini adam sanan Madamlara ne Demeli?

Member TrBarut's Avatar
    Nickname
    TrBarut
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    BlackPoisoN
    Server
    KO -> Ares
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by MonsterAdamm View Post
    Birine trade aracılığıyla verilmiş olduğu tespit edilmiş, şifreni bilen bir arkadaşın yapmış olmasın? Ufaktan alıyım bir kaç item zaten ayıkmaz diye düşünmüştür. Şifren kimde vardı ona hesap sor bence.
    Biliyor musun 2 3 gün gerçekten fark etmedim Ama o hıyar arkadaş kesinlikle benimdir. Başka bilen yok şuan istanbuldayım diğeri evde kaldı çift bilgisayar kullanıyordum pazar charı misali. Şimdi o hesaba girip bakıcam oradamı. Ama varya su döktü içime inşallah dediğim gibidir de başkası almamıştır.
    Biz Bugüne kadar Adam olmayanları Adam yerine Koyduğumuz için suçluyuz.
    Peki Adam olmayıpta kendini adam sanan Madamlara ne Demeli?

Quote Originally Posted by TrBarut View Post
    Biliyor musun 2 3 gün gerçekten fark etmedim Ama o hıyar arkadaş kesinlikle benimdir. Başka bilen yok şuan istanbuldayım diğeri evde kaldı çift bilgisayar kullanıyordum pazar charı misali. Şimdi o hesaba girip bakıcam oradamı. Ama varya su döktü içime inşallah dediğim gibidir de başkası almamıştır.
    O zaman pazar charındadır Hadi gözün aydın..

Member TrBarut's Avatar
    Nickname
    TrBarut
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    BlackPoisoN
    Server
    KO -> Ares
    Race
    El-Morad
    gözüm aymadı oradada yok. bütün karakterlere bankalara bir bir baktım. yokk bulamadım. bir başkası hesabıma girip trade ile vermiş olmalı büyük ihtimalle. Bu nasıl mümkün olabilir ki! nasıl? Knarht Karakteri bulma şansımız var mı? trade yaptığım karakterlerin kaydı tutuluyor mudur? acaba ben trade ile pazar karakterine verdimde onda mı kayboldu?

Mod Team Lead ScORp_LiON's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    gözüm aymadı oradada yok. bütün karakterlere bankalara bir bir baktım. yokk bulamadım. bir başkası hesabıma girip trade ile vermiş olmalı büyük ihtimalle. Bu nasıl mümkün olabilir ki! nasıl? Knarht Karakteri bulma şansımız var mı? trade yaptığım karakterlerin kaydı tutuluyor mudur? acaba ben trade ile pazar karakterine verdimde onda mı kayboldu?
    Quote Originally Posted by Khenarth View Post

Eğer bu işlemi siz yapmadıysanız ve giriş yapan kişi hakkında bilginiz yok ise lütfen güvenliğinden emin olduğunuzdan bir bilgisayar ya da mobil cihazdan şifrenizi değiştirin.
    Selam,

Bu gibi durumlarla karşılaşmamak için hesabınızı paylaşmayınız ve şifresini bir an önce değiştiriniz. Hesabınız hakkında daha fazla bilgi verilmez.
    Herhangi bir sebeple Cheat Reports konuları veya kanıt içerikleri resmi forum, farklı forum sayfaları ve diğer platformlarda ya da 3. kişilerle paylaşılması yasaktır. Bu kurala uymayan forum ve discord hesapları süresiz olarak kapatılır, oyun hesapları GM inisiyatifine göre cezalandırılabilir.

Senior Member Mayans_'s Avatar
    Nickname
    Mayans
    Class
    KO -> Mage
    Clan
    TemplarKn1ghts
    Server
    KO -> Ares
    Race
    El-Morad
    Allahına kurban Sonunda ya Çok teşekkür ederim çıldıracaktım. Çöpe attım diye çok korkmuştum içim rahatladı çokkk teşekkür ederim.... knarth
    Anlaşılan şu ki hırsızlık değil. Hesap paylaşımı ya da başka bir IP de girip arkadaşına verdi veya satış yaptı. Gereksiz yere meşgul ediyorsunuz. Kaybolmuşmuşta bilmem neymiş. GM lere iftira atan bile var “bizim hesaplarla giriş yapıp ufak ufak alıyorlar mı”.

Mod Team Lead ScORp_LiON's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by Mayans_ View Post
    Anlaşılan şu ki hırsızlık değil. Hesap paylaşımı ya da başka bir IP de girip arkadaşına verdi veya satış yaptı. Gereksiz yere meşgul ediyorsunuz. Kaybolmuşmuşta bilmem neymiş. GM lere iftira atan bile var “bizim hesaplarla giriş yapıp ufak ufak alıyorlar mı”.
    Normal koşullarda ilk ve ikinci postu için hesabının ceza alması gerekiyor ancak biz yine de belki, bir ihtimal düzelirler ve tekrarlamazlar diyerek inisiyatif gösteriyoruz. Açılan bu tür konulardaki sonuçlar asla değişmemektedir, şifre paylaşılıyorsa en yakın dost her zaman hesabı soyan kişidir. İnsanoğlu da böyledir işte, 20 senelik arkadaşının onu soyacağından şüphelenmez de personele iftira atacak seviyeye getirir. Ancak dediğim gibi bu tarz konuşma kalıbını tekrarlarsa hiçbir uyarı olmadan forum hesabı süresiz kapatılır.
    Herhangi bir sebeple Cheat Reports konuları veya kanıt içerikleri resmi forum, farklı forum sayfaları ve diğer platformlarda ya da 3. kişilerle paylaşılması yasaktır. Bu kurala uymayan forum ve discord hesapları süresiz olarak kapatılır, oyun hesapları GM inisiyatifine göre cezalandırılabilir.

Game Master Team Leader Khenarth's Avatar
    Nickname
    Khenarth
    Class
    KO -> Rogue
    Quote Originally Posted by Mayans_ View Post
    Bu gibi yorumları bazı zamanlarda görmezden geliyoruz. Emek vermiş, eşyası çalınmış, e insan tabii eşyanın kaybolacağına imkan vermediği için suçlama bize geliyor hemen

Quote Originally Posted by Khenarth View Post
    Bu gibi yorumları bazı zamanlarda görmezden geliyoruz. Emek vermiş, eşyası çalınmış, e insan tabii eşyanın kaybolacağına imkan vermediği için suçlama bize geliyor hemen
    Sayın Khenarth nickini sabırtaşı olarak değiştirmeli

Senior Member Mayans_'s Avatar
    Nickname
    Mayans
    Class
    KO -> Mage
    Clan
    TemplarKn1ghts
    Server
    KO -> Ares
    Race
    El-Morad