Page 1 of 4 123 ... LastLast
Results 1 to 10 of 36

Monster stone droblari

[IMG][/IMG]
    MERHABA ARKADASLAR GUNDE ORTALAMA 30- 50 MS GIREN BIRIYIM ÖRNEK VERMEK GEREKIRSE TEK SEFERDE TEMIZLEDİĞİM MS'LERDEN DÜN 17/2 BUGUN 23/1 DROB ALDIM YANO ORTALAMA 20 MS 2 DROB DEMEK İŞİN KÖTÜ YANI DC PREMİUM VE %100 FLASH BASILI BU DROBLARIN BÖYLE OLMASININ SEBEBİ NEDİR YETKİLİ ARKADAŞLAR?

Senior Member
    Nickname
    Disloyal
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Sirius
    Race
    El-Morad
    Infractions
    0/1 (3)
    benim başıma da geldi de şanssızlığıma yormuştum hatta hesap kitap yaptım 200msden 13 drop aldım

Junior Member
    15 gündür boroo dan droplar 7 8 saat dönüyorum 2 drop 3 drop alıyorum bir sıkıntı yok deniyor enteresan

Bu sabah 10 gibi 30 ms ye girdim ve 4 drop aldım. Geçen gün yine aynı 20 de 1 falandı. Bu ms neye göre düşüypor drop oranları nedir? Boşunamı çabalıyoruz acaba? Yetkililer den bilgi alabilmemiz mümkün mü?

Quote Originally Posted by jasper56 View Post
    benim başıma da geldi de şanssızlığıma yormuştum hatta hesap kitap yaptım 200msden 13 drop aldım
    Şansızlıkla alakası yok inanın. Günde 30 40 ms ye giriyorum ve bi o kadar da giren arkadaşlarla istişare içerisindeyiz neredeyse hepsi bu şekilde.
    Last edited by AsheAsheAsheAshe; 12-23-2019 at 09:06 AM.

Bende Foruma aynı konuyu açmak için girdim ki siz yazmışsınız. Bu konu üzerinden yürüyelim. En azından artık bir açıklama yapılması gerektiğini düşünüyorum.

bu konuyu açan biri olarak yine son noktayı koyayım ben adamlar drobları ne kadar cok kısarlarsa oyun içi pazar o kadar pahalıya dönüyor bu hem gb artışı saglıyor hemde oyuncuların iştahını kabartıyor ve yeni yatırımlar getırıyor düşüncem bu daha bir çok faktor vardır mutlaka ama droblarda oynamama söz konusu gibi açıklamalar pek gerçekçi değildir 15 gun once speel fıyatı ve takı kırarken drobları hesap edın sımdı %80 1 %15 2 %%4 3 spel dusuyor.

Quote Originally Posted by AsheAsheAsheAshe View Post
    Şansızlıkla alakası yok inanın. Günde 30 40 ms ye giriyorum ve bi o kadar da giren arkadaşlarla istişare içerisindeyiz neredeyse hepsi bu şekilde.
    200 ms 13 drob yani 20 ms de 1.3 drob

Quote Originally Posted by AlpEren2019 View Post
    200 ms 13 drob yani 20 ms de 1.3 drob
    Gerçenten büyük sıkıntı en azından drop ornaları hakkında bilgi verilirse bizde boşuna çabalamayalım tabi ki kesinlikle drop oranlarının da bir nebze yükseltilmesi gerekiyor.

güncel kalan 2 ms ye girdim 25/2 drob bırazdan mageye gırıcem ondada var epey fotoğraf atıcam