Page 3 of 4 FirstFirst 1234 LastLast
Results 21 to 30 of 32
    Senior Member iVibe's Avatar
    Macroya bağlayıp 24 saat aynı dakika aralıklarında flood atanlar pm atınca cevap vermeyenler bence de banlanmalı.

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    Şu oyunu gerçek hayattan çok farkı var.Fakat nedense gerçek hayatla kıyaslıyorsunuz.

Bence yerinde bir işlem olmuş.Dilerim yakın zamanda bu görüntü kirliliği yapan sürekli bağıran kişilere yaptırım yapılır.

Bu oyunu bu kadar ciddiye alacağınız kadar ülkemizin durumunu ciddiye alsanız şimdi ülkemiz bu durumda olmazdı.

Senior Member
    Flood ile işim olmaz ama nttgame çok kolay Ban mute atıyor. Flood atanlara bende sinir oluyorum Cz de falan ama kesinlikle bu yüzden Ban veya mute yememeliler. Çünkü onu kısıtlamak için bi tuş var oyunda. İnsanların emeğine bu kadar kolay taş koymayın bırakın isteyen istediği gibi oynasın. Bu güven ortamı oluşmadıkça oyun 2ye bölünüyor biri sadece farm pazar yapan diğeri pk atan. Çünkü ne kadar legal olunursa olunsun ks, küfür, flood yüzünden Ban yeme olasığı var.

Senior Member
    Sürekli acil, acil, acil de acil diye aynı yazıları çok fazla kişi de yazınca can sıkıyor, iyi olmuş.

Moderator DonJose's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Altar
    Race
    El-Morad
    gayet yerinde... oldukça rahatsız edici

Bence bunu acilci arkadaşlar kendi aralarında çözebilir. Moradon'da hangi itemi arıyorsak o itemin satıldığı belirli bölgeler oluyor genelde. Örneğin Sirius'ta PUS itemları almak isteyen biri Nia yakınlarındaki pazarlara bakıyor. Acil item alıp satanlar da kendi aralarında bir mekan belirleyip orada beklesin acilcilere item satmak isteyen oraya gelip acilcilerden birine PM atıp pazarlık etsin olsun bitsin. Biraz inovatif olun inovatif.

Mod Team Lead ScORp_LiON's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Çok vaktim olmadığı için oyunda geçirdiğim büyük bir bölüm pazarda geçiyor. Eşya satarken ya da alırken sadece "private shop message" kısmını kullanıyorum. O alana doğru şeyi yazarsanız insanları rahatsız etmeden belirli aralıklarla yazınız otomatik geçer ve o eşyayı arayan kişi size oradan rahatlıkla ulaşabilir. Bunların haricinde neredeyse hiç boşluk vermeden yapılan spam bence çok ama çok gereksiz ve rahatsız edici.
    Herhangi bir sebeple Cheat Reports konuları veya kanıt içerikleri resmi forum, farklı forum sayfaları ve diğer platformlarda ya da 3. kişilerle paylaşılması yasaktır. Bu kurala uymayan forum ve discord hesapları süresiz olarak kapatılır, oyun hesapları GM inisiyatifine göre cezalandırılabilir.

Quote Originally Posted by ReLaaX_ View Post
    Flood ile işim olmaz ama nttgame çok kolay Ban mute atıyor. Flood atanlara bende sinir oluyorum Cz de falan ama kesinlikle bu yüzden Ban veya mute yememeliler. Çünkü onu kısıtlamak için bi tuş var oyunda. İnsanların emeğine bu kadar kolay taş koymayın bırakın isteyen istediği gibi oynasın. Bu güven ortamı oluşmadıkça oyun 2ye bölünüyor biri sadece farm pazar yapan diğeri pk atan. Çünkü ne kadar legal olunursa olunsun ks, küfür, flood yüzünden Ban yeme olasığı var.
    bence mute tam da bu adamlar için var. ben seni susturmak zorunda deiğilim gördüğün gibi yüzlere insan var bundan rahatsız olan. herkes tek tek o kişilerle uğraşacağına kendisi flood yapmayarak hem rahatsz etmemş olur hem de floodsuz tertemiz serverlar ortaya çıkar. Emeğini düşünen flood yapmaz kurallar belli rahatsızlıklar belli. insanlar o tipler yüzünden aradığı ürünü dakikalarca bulamıyor. asıl emek ısrafı budur bence.

Game Master Team Leader Khenarth's Avatar
    Nickname
    Khenarth
    Class
    KO -> Rogue
    Quote Originally Posted by WacykBoy View Post
    Gerçekten komik hiçbir oyunda item satılan bölgede flood spam atmak ban sebebi olabilir mi? Bunu geçtim Gerçek hayatta mağazalar esnaflarımız vs. ticaret yapan heryerde ses sistemi bağırma sistemi yok mu? Maradon bölgesinde flood spam atmaktan daha doğal ne olabilir. Millet rahatsız oluyormuş. Yaw ismin yanındaki kutucuklar neden var acaba. Nasıl kim maradon bölgesinde spamdan rahatsız olabiliyor? Çok ilginç hareketler düşüncelerinizi merak ediyorum Maradonda Flood atmak mute ban sebebi hakkında.Bide ben ortalama 5-15 dkda bir flood atıyorum öle full atanlardan değilim. Ama ilginçtir. Millet TİCARET BÖLGESİNDE floodan rahatsız oluyormuş. Keşke bu yönetim değişse artık. Bence mute banın tek bir kullanımı olmalı oda küfür. Spam yasaksa czde atanlara da mute ban atın. Asıl orda spam yüzünden ne kavgalar dönüyor. Yada kesin bir açıklama yapın MARADONDA Flood ban sebebi diye. Bakın oyunda mutesiz kimse kalıyor mu? Günde en az 50 kişiyi ben reportlarım.
    Merhaba,

Aslında bu eylemin cezası sessizlik değil, süreli hesap kapatma olmalıydı. Aralıksız saatlerce bu eylemi gerçekleştirerek kimsenin bir başkasını rahatsız etmeye hakkı yok.

Oyun kurallarını tekrar gözden geçirebilir ve uygulanan cezaları kontrol edebilirsiniz.

Keyifli oyunlar.

Senior Member JomeyTheBattlePriest's Avatar
    Nickname
    Jomey
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Ares
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by ReLaaX_ View Post
    Ks yüzünden ban yiyeni hiç görmedimde duymadımda .
    Tanrım Kötü Kullarını Sen Affetsen Ben Affetmem