Page 3 of 6 FirstFirst 12345 ... LastLast
Results 21 to 30 of 59
    Senior Member
    Quote Originally Posted by HardcoreMidgard View Post
    takamaz morruq takamayacakda bıktım kurian seviciliğinizden ve diğer joblara saldırmanızdan. Umarım oyundan bile kalkar karıyan karakteriniz bıktık. Oyunu bıraktık sizin gibiler yüzünüzden pre bitince asasları bırakıyoruz belki mage oynarız belki hiç oynamayız uskoyu.
    Önyargı ile yaklaştığın için, kurian karakteri cz içerisinde tüylerini diken diken ettiği için, kurian karakterine karşı mücadele etmesini bilmediğin için her oyuncuyu kurian sevici olarak görmen gayet doğal

Borisbaba bir kurian sevicisi değildir, geçmiş yorumlarına bakarsan emekli olmuş yada şu an sessizliğe bürünmüş kıdemli en azılı kurian düşmanlarından birisidir

Yorumları büyük ihtimalle okumadan gözünün üstüyle bakıp öyle yanıtlıyorsun ama malesef yerini bulmuyor.

Sen kurian kalksın dersen, diğeri asas kalksın der, öbürü warrior kalksın der işin işinden çıkılamaz.

Tek çare tüm karakterlerin karakteristik özelliklerini bilmek, zayıf yönlerini tespit ederek ona göre hamle yapmaktan geçer.

Ben sadece asasım tekler geçerim, yada mageyim nova skilini bilirim devri bitti.Artık cz zeka ve beceri istiyor.Size kalsa asas oynamak bir yetenek meselesi.Kafasını kullanmayan 3 4 kat gömlek üstün itemleriyle adam kesemeyen on numara combo yapsa ne olur, 100 numara playerim dese ne olur?
    Devir zeka devri.!
    Last edited by SenelerSonra; 12-22-2019 at 03:26 PM.

Senior Member
    Nickname
    FrankDuX
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Diez
    Race
    El-Morad
    Bir bitmediniz hergün yeni istekle geliyonuz.Kuyruklu hayvanlar

Senior Member SchizopH's Avatar
    Nickname
    SchizopH
    Class
    KO -> Warrior
    Clan
    DeLiKurT
    Server
    KO -> Diez
    Race
    El-Morad
    Infractions
    0/1 (7)
    Quote Originally Posted by P4RGALI View Post
    Bir bitmediniz hergün yeni istekle geliyonuz.Kuyruklu hayvanlar
    Kamçılı değil miydi o?
    Bazen bir şizof sadece bir şizoftur.

Mod Team Lead ScORp_LiON's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by DisobedienceX View Post
    Kalkanı sadece priestler takabilsin. tp mage ve %ci asaslar da takamasın
    TP Mage karakterinin bir misyonu var, onun elinden kalkanı alırsan tp mage diye bir seçenek kalmaz. Rogue karakteri de Chitin Shield +0'dan başka kalkan kullanmamalı, hatta onu bile kullanmasa olur. Kalkanı sadece Priest ve Tp mage karakterleri takabilmeli, şahsi fikrim budur.
    Herhangi bir sebeple Cheat Reports konuları veya kanıt içerikleri resmi forum, farklı forum sayfaları ve diğer platformlarda ya da 3. kişilerle paylaşılması yasaktır. Bu kurala uymayan forum ve discord hesapları süresiz olarak kapatılır, oyun hesapları GM inisiyatifine göre cezalandırılabilir.

Senior Member iVibe's Avatar
    Orijinalinde reduce olan kalkanlar dışındaki kalkanlar Priest itemi olmalı. CS, SS +0'ın reduceli olarak droplanması zaten asas ve mageler taksın diye. Ben Ds takan asas da Gab's takan warrior da görmek istemiyorum açıkcası. Zaten tank olan karakterin hem yüksek damage çıkarabilmesi hem alan vurması hem de kalkan takabilmesi saçmalığın alası.

Quote Originally Posted by ScORp_LiON View Post
    Bana kalsa Warrior da kalkan takamamalı, Warrior'un kalkanla ne işi var? Sadece canı düştüğünde canını kurtarmak için takıyor, başka bir amaç için taktığını bilen varsa yazabilir. Örneğin yıllar önce tank warriorlar vardı, Eslant haritasındaki bütün harpy moblarını mageler için toplardı, böyle de bir durum kalmadığına göre geriye başka ne kalıyor?
    Bos keserken taunt olayı olsaydi o zmn full HP, kalkan ve 80 defli warriorlari gorebilirdik. Tabi bunun icinde suanki klasslara tek atabilecek boslar ve taunt sistemi gerekli

Quote Originally Posted by SenelerSonra View Post
    E bırakta kaçsın, o kadar da olsun.Warrior dediğiniz tek başına aciz bir karakter.

Asas ve rogueler, 75 skili ve light feet sayesinde kaçabiliyorlar.

Mageler blink skili ile uzaklaşabiliyorlar.

Priest karakteri zaten tank.

Kurian kırdığında arayı açabiliyor.

Şimdi warriordan kalkanı kaldırırsanız free np olur czde ve hiç bir warrior tek başına dolaşmaz, şu anda yaptıkları gibi yaparlar mage teamlar gibi ırk halinde gezerler.
    Gerçi şimdi kendilerini aştılar mage ve warrior partiler iç içe geziyor kanka oldular
    warriorlar zaten pt halinde geziolar
    solo şekilde gezen warrior hiç görmedim.
    lup u yok
    cure si yok
    des atsa pt lazm birine des atacak.
    koşsa koşamaz.
    buff ac sw str wolf vs vs dilenci hepsini sc bassın yine solo gezemez

Senior Member
    Ama arkadaşlar yani oyundaki tüm mesleklerin kalkan takipta kurianin takamamasi kuriani uvey evlat yapiyor, bu arada evet benim kurian karakterim var ama pk atan veya farm yapan biri degilim pazarda takiliyorum genelde ve bu forumu açarken de art niyetli açmadım , eski usko oyuncusuydum tekrar başladım ve kurian merak ettigim için actim 70 quest gorevini yapınca baktim seçeneklerde kalkan var alayım dedim aldim takamadim dedim acaba bende mi sıkıntı var öğrenme amaclı açmıştım forumu, öğrenince acikcasi sasirdim bir meslegin kalkan takamamasi cok saçma

Senior Member
    Nickname
    FrankDuX
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Diez
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by LarvatumAscensorem View Post
    warriorlar zaten pt halinde geziolar
    solo şekilde gezen warrior hiç görmedim.
    lup u yok
    cure si yok
    des atsa pt lazm birine des atacak.
    koşsa koşamaz.
    buff ac sw str wolf vs vs dilenci hepsini sc bassın yine solo gezemez
    Wairorun spikeside yok onu unutmuşsun.
    Utanmazsan warior kendine heal atamıyor diycen ama hp rec var healden daha çok can dolduruyor.
    14k hp 3k def 7500 yakın ap descenti var gabı var yere vurması var.can doldıurma skili var size spike lupta vrelim tüm ırkı doğrayın olmazmı Allahın açları.

Quote Originally Posted by P4RGALI View Post
    Wairorun spikeside yok onu unutmuşsun.
    Utanmazsan warior kendine heal atamıyor diycen ama hp rec var healden daha çok can dolduruyor.
    14k hp 3k def 7500 yakın ap descenti var gabı var yere vurması var.can doldıurma skili var size spike lupta vrelim tüm ırkı doğrayın olmazmı Allahın açları.
    20k HP, 5k def, 10k ap olmalıydı.

Biraz tutarlı sallayın...

Tags for this Thread