Page 6 of 6 FirstFirst ... 456
Results 51 to 59 of 59
    Senior Member
    Yönlendirici olarakan sanirim yine bir soruyu sormam gerekiyor: 'Kurian karakterine beceri puanlarini saldiri ve defans olarak verdiğimizde neden kalkan takamiyor ? Evet suana kadar zehir karakteri için gerekli aciklamayi yaptiniz ki bence de haklisiniz, peki verdiği beceri puanlariyla 'warior karakteri'nden farki kalmayan kurianin kalkan takamamasinin sebebi nedir?

Senior Member
    Quote Originally Posted by ScORp_LiON View Post
    Aslında kalkanla ilgili bir güncelleme gelse herkesi tatmin eder diye düşünüyorum. Elbette bunlar benim şahsi fikirlerimdir, ben yazdım bu şekilde olacak diye bir şey yok.

Herkesin şikayetçi olduğu Dried Shield takmış yüzdeci Assassinlerden kurtulmak için bu eşyanın Rogue karakteri üzerindeki kullanımı sonlandırılmalıdır.
    Warriorların oyun içinde kalkan takmasını gerektirecek ayrı bir sınıf ayrı bir oyun dalı bulunmamaktadır. Warriorların tüm kalkanları kullanmaları sonlandırılmalıdır.
    Rogue karakterlerinin kullandığı +0 cs ve ss tartışmaya açıktır, bana kalırsa oyunu fazla etkilememektedir ama genel kitle de kullanmalısın diyorsa neden kullanılmıyor diye sormam.
    Mage sınıfında sadece TP Mage olanlar kalkan kullanabiliyor, bu durum olduğu gibi kalabilir. +0 cs kullanmaları yine bana göre oyunu fazla etkilemediği için kalabilir de kalmayabilir de Rogue karakterinden farklı düşünmüyorum.
    Kurian zaten kullanamıyor, şahsi fikrim yine kullanmamaları yönündedir. Bu durum olduğu gibi kalabilir.
    Priest karakterleri tüm kalkanları kullanmalıdırlar, herhangi bir değişiklik yapılmasına gerek yoktur.

Bu şekilde bir değişikliğe gidilirse, son güncelleme ve nerflerden sonra herkesin söylediği Warrior Online algısı yıkılır ve kısmen de olsa denge gelir diye düşünüyorum.
    Yüzdeci kalkanlı asaslardan herkes şikayetçi onun için ayrıca bir konu açıp üzerine yoğunlaşmak gerekiyor sanırım.

Senior Member dawt53's Avatar
    cs çokmu ucuz arkadaşlar takabilir filan demişler asaslara iron diye bir şey varsa eğer warriorda eğer defans diye bir bölüm varsa ki çok gereksiz bir bölüm pasifler hariç eğer kullanılıyor ise kalkan takmak zorunda bu defans bölümü ki kullanan tüm uskoda 10kişi ya var ya yok belkide hiç yok tek kaldığında özelikle asasa karşı etrafta mob yoksa ss ile canını dolduramadğı zaman kalkan takar bu şuna döner zaten light feet var swift e ne gerek var gibi

Senior Member
    Simdi; Kurian karakterinin skill point kisminda defans sekmesi acildiysa kalkan takamamasinin ne derece vahim oldugunu anlayabiliyor musunuz, skill point sekmesinden defansa veren kurian oyuncusu neden kalkan takamiyor, oyun bir tercih seçeneği olarak oraya defans bolumunu koymus evet oyuncu defansa verebilir ama kalkan takamaz neden çünkü zehiri varmış e iyi de adam zaten defansa vermis devile vermemis ki, bu adam defansa vermis ve kalkan takamiyor bu ne yaman celiski annem Ahmet Kaya....

Senior Member
    Canı istemiyordur.

Banned
    Nickname
    EFSER
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    RulersMyHeart / RulesMyHeart
    Server
    KO -> Vega
    Race
    El-Morad
    Infractions
    0/1 (100)
    Mage , warrior ve rogue de kalkan takamamalı bence

Senior Member
    Quote Originally Posted by Efser15x View Post
    Mage , warrior ve rogue de kalkan takamamalı bence
    Mp vermemiş bir magenin kalkan takamamasi da sence saçma degil mi

Senior Member
    Nickname
    Juliett
    Class
    KO -> Priest
    Clan
    WeWillRockYou
    Server
    KO -> Diez
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by IHunt View Post
    Yönlendirici olarakan sanirim yine bir soruyu sormam gerekiyor: 'Kurian karakterine beceri puanlarini saldiri ve defans olarak verdiğimizde neden kalkan takamiyor ? Evet suana kadar zehir karakteri için gerekli aciklamayi yaptiniz ki bence de haklisiniz, peki verdiği beceri puanlariyla 'warior karakteri'nden farki kalmayan kurianin kalkan takamamasinin sebebi nedir?
    Warrior ve kurian defans skilleri ismen aynı fakat özellik olarak birbirinden farklı. Warrior defans skillerinde kalkan takarsa şu kadar artış sağlar diye açıkca yazmışlar. Görev itemlerine çok takılmamak lazım diye düşünüyorum.

Senior Member
    +++ Konuya tekrar bi göz atalım

Tags for this Thread