View Poll Results: %3 Fon Sisteminden Memnun Kaldınız Mı?

Voters
29. You may not vote on this poll
  • Evet, memnun kaldım.

10 34.48%
  • Hayır, memnun kalmadım.

19 65.52%
Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 11

%3 Fon Sisteminden Memnun Kaldınız Mı?

Dezavantajları:

- Her yerde "Trade Hack" yapmaya çalışanlar doluştu.
    - Kar marjının az olduğu sunucularda eşyadan kar elde etmek oldukça zorlaştı.
    - Oyun içi makro ile flood inanılmaz derecede arttı, 24 saat makro ile flood atanlar var (0-xx arası eşyalarınız alınır).

Avantajları:

- Sunuculardan para çıkışı yaşanıyor.
    - Çok düşük bir ihtimalle fondan para kazanma şansınız var.

Sizlerde görüşlerinizi uygun bir dille belirtirseniz sevinirim.

Senior Member
    Nickname
    REZZ55
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Binbir emekle elde edilen coinslerin zoraki dayatmaca sistemle elimizden alınmasının ve silinmesindeki amaç ne ??????
    Hey. Yönetim. Hani oyun içi item zırh silah ve coinsin sizin gözünüze hiç bir değeri yoktu ?
    Hiç bir değeri olmayan bir şeyin varlığından neden rahatsız oldunuz ?

Senior Member
    Nickname
    REZZ55
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    GB sitelerine elini verip kolunu kaptıran yönetim küçük playerden ne istiyor ?
    Hayır amaç ne düşünüyorum da aklıma mantıklı bir açıklama gelmiyor.
    Sonuçta dayatmaca vergiyi verecek olan pazarda +6+7 sard raptor çitin basan alan satan vatandaş verecek.
    +11+21 elit itemden bunu alamıcaksınız ki.
    35 lvl 55 lvl adream base çarı alışveriş yapacak zoraki vergiyi verecek ancak kesintiden faydalanamıyacak.
    Adam direk abandone.
    Where is the Adalet ?
    Where is the EŞİTLİK ?

Emek veriyorum ama para bir başkasına gidiyor. Kabul edilecek bir şey değil.

Quote Originally Posted by Tuzlukcu55 View Post
    GB sitelerine elini verip kolunu kaptıran yönetim küçük playerden ne istiyor ?
    Hayır amaç ne düşünüyorum da aklıma mantıklı bir açıklama gelmiyor.
    Sonuçta dayatmaca vergiyi verecek olan pazarda +6+7 sard raptor çitin basan alan satan vatandaş verecek.
    +11+21 elit itemden bunu alamıcaksınız ki.
    35 lvl 55 lvl adream base çarı alışveriş yapacak zoraki vergiyi verecek ancak kesintiden faydalanamıyacak.
    Adam direk abandone.
    Where is the Adalet ?
    Where is the EŞİTLİK ?
    Sus kardeş sus milleti uyandırma. Bırak eliteler ve siteler kazansın. Emekçiler şu an uyuyor. Gelir şimdi biri der 30 pc pazar yapan ağlıyor diye. 30 pc pazar yapan adam vergi hesaplayarak koymuyor çünkü veya elit item satanlar trade den vermiyormuş gibi.

Senior Member FFferik16's Avatar
    Avantajlarının dezavantajlarının yanına bile yaklaşamayacağı, amacı her neyse ona ulaşamayacak olan, gerçek oyuncuya da 40 yılda bir ödül çıksa dahi totalde faydasından çok zararı olacak bir güncelleme.

Örneğin sahip olduğum silahlardan birini satıp (999 M) bir üstünü alacağım ancak pazara koysam benden kaç gün etkinliklere girerek kazandığım kadar para (30 M) kesecek. Koymuyorum, mecburen all chatten yazarak trade ile satacağım. Pazarcılar için konuya -belki- bir kâr payı azalması olarak bakılabilir ancak gerçek oyuncular için durum bu.

Ayrıca oyunda yapılabilecek onca güncelleme varken buna bir gereksinim de yoktu talep de yoktu.

Senior Member
    Çok mennunum kalıcı olmasını istiyorum ki teknik bir sorun olmazsa kalıcı zaten.

Senior Member KeteHore's Avatar
    Nickname
    Bakteri
    Class
    KO -> Kurian
    Race
    El-Morad
    kalıcı olmasını destekliyorum bence oyundan para çekilmesi için gerekli bir sistemdi

Senior Member
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Vega
    Yav sen ekonomik politikarla niye oynuyorsun,kaldır hepsini bitsin gitsin.Bu konuyu TBMM ye taşıyacağım

Banned
    Quote Originally Posted by KeteHore View Post
    kalıcı olmasını destekliyorum bence oyundan para çekilmesi için gerekli bir sistemdi
    sistem oyundan her dağıtımda sadece 63m siliyor, bil istedim.