Page 1 of 10 123 ... LastLast
Results 1 to 10 of 95
    Senior Member

Bir kişinin 15 günde chaos wiri +9 avedon +10 raptor 10 hb 10 moon 9 basması normal m

Evet olympiada son 15 günde benim takip edebildiğim Bir kişini 15 günde chaos wiri +9 avedon +10 raptor +10 hb +10 moon +9 basması normal mi . Normalde şans derim ama 3.5 yıllık serverde olmayan itemlerin 15 gün içinde aynı adamın basması beni fazlasıyla şaşırttı .

Banned
    ve büyük sır bozulur basılan itemler silinir xd

Senior Member GrandBugsBunnyyy's Avatar
    Nickname
    ElvenKingUnderTheSky
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    bu kadar itemin 15 günde basılması serveri normalde bitirmez ama psikolojik olarak buranın iyice içine ettiler dedirtebilir oyunculara oly e yazık olmuş zaten durumu iyi değildi ilerde bu enkaz rosettaya devredilir zaten rosettaya da geçmiş olsun ,

Quote Originally Posted by borisbaba View Post
    Evet olympiada son 15 günde benim takip edebildiğim Bir kişini 15 günde chaos wiri +9 avedon +10 raptor +10 hb +10 moon +9 basması normal mi . Normalde şans derim ama 3.5 yıllık serverde olmayan itemlerin 15 gün içinde aynı adamın basması beni fazlasıyla şaşırttı .
    Sende her gün yüzlerce binlerce GB lik item dene sende bas. Türk milleti olarak başka insanların başarılarını kıskanmak huy bizde. Adam o itemleri basmak için senin hayatında göremeyeceğin itemleri önden yakıyor. Basit matematik ne kadar çok denersen o kadar çok yakarsın ve o kadar çokta geçirirsin.

Senior Member
    Quote Originally Posted by deLh View Post
    Sende her gün yüzlerce binlerce GB lik item dene sende bas. Türk milleti olarak başka insanların başarılarını kıskanmak huy bizde. Adam o itemleri basmak için senin hayatında göremeyeceğin itemleri önden yakıyor. Basit matematik ne kadar çok denersen o kadar çok yakarsın ve o kadar çokta geçirirsin.
    3.5 yılda ne itemler yakan oldu ben en başından bu serverdeyim 1 kere bile basılmayan herşeyin 15 günde aynı şahıs tarafından basılması bana tuhaf geldi boş yapma . Herkesin fikri kendine. Türk milleti olarak bizde huy başkalarının düşüncelerine saygı göstermemek boş yapma . Beni fazlasıyla şaşırttı dedim . Seni şaşırtmamış olabilir hemen trol yapmaya atlama konuya

3.5 yılda ne itemler yakan oldu ben en başından bu serverdeyim 1 kere bile basılmayan herşeyin 15 günde aynı şahıs tarafından basılması bana tuhaf geldi boş yapma . Herkesin fikri kendine. Türk milleti olarak bizde huy başkalarının düşüncelerine saygı göstermemek boş yapma . Beni fazlasıyla şaşırttı dedim . Seni şaşırtmamış olabilir hemen trol yapmaya atlama konuya
    Türk milletinin özellik ile yeni gelen neslin diğer bir huyu hakaret etmeden tartışamama! Hakaret etmeden konuşursan sevinirim. Hiç değilse bana karşı. Afaki örnekler alıp olayı mantıklı kılamazsın. Dediğim basit bu adamı çok izlemem ama gördüğüm kadarı ile 2004 den bu güne item basan adamlar arasında item sayısı olarak en çok item deneyenlerden bence ilk sırada. Varsa başka adam koy videoyu izleyelim. İstatistik olarak karşılaştıralım.

Ne dememi bekliyorsun? Evet beyler adam gm destekli ondan basıyor. Böylelerini taksim meydanına ....! Bunu mu istiyorsun.

Adamda para var alıyor deniyor. Her yaprakta bit yeniği aramaktan vazgeçin.

Senior Member
    Videosuz olsa GM bastı derler adam canlı basmış hala altında bişey arıyorsunuz

Senior Member Death_Stroke's Avatar
    Bir kaçının videosunu izledim normal basmış adam ne olabilir ki

Senior Member NeedB's Avatar
    Yaktıklarını da saysana. Dün gece canlı yayında bir dünya item yaktı hiç biri de geçmedi.
    Kötü tarafı serverde +9 item bırakmadı adam.

Senior Member
    Oyundaki ''Anvil'' eklentisi seviye yükseltmek için var olan bir eklenti ,yani bir kişinin ister 15 günde ister ise 1 günde ekipmanlarının sevyiesini yükseltmesi gayet normal, çünkü oyunun özelliğinde bu var kardeşim, ''Anvil'' var moradona git görürsün, orada sen de günde ''gb'' olarak fazlaca ekipmanlar topla seviye yükseltmeyi dene sen de yaparsın.