Page 10 of 10 FirstFirst ... 8910
Results 91 to 95 of 95
    Senior Member
    Keşke item yükseltmesine sınır getirilse de bu kadar uçuk itemler olmasa oyunda.

helal olsun adam parasına kıyıp basmış anvil cesaret işi ben 4 te yakıyom çoğu zaman

Mod Team Lead ScORp_LiON's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by UtancH View Post
    Keşke item yükseltmesine sınır getirilse de bu kadar uçuk itemler olmasa oyunda.
    Videoyu izleyince her şey geçiyor gibi bir algıya kapıldınız sanırım. Anvil zordur, bu yüzden ekstra sınır getirmeye gerek yoktur. Anvil başında biraz zaman harcarsanız dediğimi anlarsınız.
    Herhangi bir sebeple Cheat Reports konuları veya kanıt içerikleri resmi forum, farklı forum sayfaları ve diğer platformlarda ya da 3. kişilerle paylaşılması yasaktır. Bu kurala uymayan forum ve discord hesapları süresiz olarak kapatılır, oyun hesapları GM inisiyatifine göre cezalandırılabilir.

Senior Member Peniscola's Avatar
    Nickname
    AegonTargaryen
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Rosetta
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by borisbaba View Post
    Sayın GM . Bir torbada +10 Raptor yazılı kağıt ve 99 tane de +9 Raptor yazılı kağıt var . Sen gidip torbadan bir kağıt seçiyorsun . +10 Raptor yazılı kağıdı seçme şansın %50 mi ? . Ya +9 Raptor ya da +10 Raptor yazılı kağıt gelecek diyerekten %50 mi dersin ?
    Lütfen 2 sayfa HB ve Avedon u canlı yayında +10 a basar mısınız ? Farklı bir yayın içeriği olur. İtemlerin +7 den sonra ortalama geçme oranlarını da görmüş oluruz. 50 tane +7 , 50 tane +8 , 50 tane +9 , 50 tane +10 a item dener misiniz ? tabi kesin bir sonuç çıkmaz ama ortalama bir yüzde çıkar.
    Quote Originally Posted by borisbaba View Post
    Sayın Khenarth
    Lütfen 2 sayfa HB ve Avedon u canlı yayında +10 a basar mısınız ? Farklı bir yayın içeriği olur. İtemlerin +7 den sonra ortalama geçme oranlarını da görmüş oluruz. 50 tane +7 , 50 tane +8 , 50 tane +9 , 50 tane +10 a item dener misiniz ? tabi kesin bir sonuç çıkmaz ama ortalama bir yüzde çıkar
    Khenarth'ın kendi Youtube hesabında zaten böyle bi videosu var. Test sunucusunda çekilmiş. Inventory'sinde 12 tane +9 DKS var ve hepsini trina ile +10 deniyor. 11. item +10 geçiyor. Şöyle yapın, böyle yapın, bu imkansız gibi konuşmadan önce yapılmışı var mı diye kontrol etmeni öneririm. İzlemek istersen linki bırakıyorum.

Senior Member dawt53's Avatar
    Bunu izleyip nasıl bir şey yok normal diyebilirsiniz anlamıyorum nasıl anlıyorsunuz bir şey olmadığını ve ya olduğunu izledim normal basıyor nasıl bir cevap izleyerek nasıl anlaşılır normal olup olmadığı merak ettim zamanında siparişle item basarlardı